Zacięta zabawa na murawie, czyli piłkarski mecz charytatywny (zdjęcia) - podhale24.pl
Niedziela, 21 kwietnia
Imieniny: Anzelma, Bartosza, Konrada
Zakopane
Snow
Wiatr: 4.104 km/h Wilgotność: 99 %
Snow
Wiatr: 3.96 km/h Wilgotność: 99 %
Snow
Wiatr: 3.924 km/h Wilgotność: 99 %
Clouds
Wiatr: 3.78 km/h Wilgotność: 100 %
Clouds
Wiatr: 5.76 km/h Wilgotność: 100 %
Snow
-2°
Wiatr: 5.364 km/h Wilgotność: 98 %
Jakość powietrza
0 %
Nowy Targ
0 %
Zakopane
24 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 12 | 24 %
01.10.2017, 12:26 | czytano: 2299

Zacięta zabawa na murawie, czyli piłkarski mecz charytatywny (zdjęcia)

Na stadionie w Lipnicy Wielkiej rozegrano mecz piłki nożnej na rzecz rodziny z Kiczor, której tego lata spłonął dom.

zdj. Andrzej Habina
zdj. Andrzej Habina
W zaciętym meczu zmierzyli się: Księża i przyjaciele oraz Grupy zawodowe z Lipnicy Wielkiej. Pomimo, iż piłkarze, w których szeregach byli m.in. policjanci, nauczyciele i strażacy, prowadzili już 3:0, to ich rywale nie spuścili głów i ambitnie doprowadzili do wyrównania. W końcówce decydującą o zwycięstwie bramkę strzelili jednak Lipniczanie i mecz zakończył się wynikiem 4:3.

Dochód z całej imprezy zostanie przekazany rodzinie Karkoszków, którym w lipcu b.r. doszczętnie spłonął dom wraz z zabudowaniami gospodarczymi.

Oprócz piłkarskiego spotkania przeprowadzono także m.in. licytacje autografów najlepszych polskich piłkarzy: Roberta Lewandowskiego, Jakuba Błaszczykowskiego, Kamila Grosickiego, Łukasza Piszczka i Arkadiusza Milika. Zorganizowano również loterię fantową. Na miejscu obecni byli też przedstawiciele Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego KPP Nowy Targ, którzy nie tylko dopingowali zawodników, ale i chętnym - prezentowali elementy swojego wyposażenia służbowego .

Andrzej Habina
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas