Piątek, 15 listopad 2019, Imieniny: Alberta, Leopolda, Odalii
Jabłonka i okolice
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 87
Clouds
10°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 87
Fog
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 100
Clouds
10°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 87
Clouds
11°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
23.11.2017, 22:16 | czytano: 2349

Wieża jak nowa

Wieża na remizie OSP w Czarnym Dunajcu została wyremontowana.

Głównym celem remontu była poprawa standardu funkcjonalno-technicznego jak i wizualnego. W ramach tej inwestycji przebudowano dach, ocieplono budynek, założone zostały nowe okna oraz rynny, zabezpieczono maszty, czynne urządzenia telekomunikacyjne i alarmowe.

Udało się tego dokonać dzięki wsparciu finansowego Województwa Małopolskiego w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Remont wieży na budynku remizy OSP Czarny Dunajec”. Inwestycja kosztowała ok. 85 tys. zł, z czego 37 tys. zł pochodziło z dotacji.

oprac. r/ źródło: UG Czarny Dunajec
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij