Ponad 100 zawodników zagrało dla Wojtusia (zdjęcia) - podhale24.pl
Niedziela, 21 kwietnia
Imieniny: Anzelma, Bartosza, Konrada
Nowy Targ
Snow
Wiatr: 4.32 km/h Wilgotność: 99 %
Snow
Wiatr: 4.5 km/h Wilgotność: 99 %
Clouds
Wiatr: 3.96 km/h Wilgotność: 99 %
Snow
Wiatr: 3.924 km/h Wilgotność: 100 %
Clouds
Wiatr: 5.508 km/h Wilgotność: 100 %
Snow
-1°
Wiatr: 5.076 km/h Wilgotność: 98 %
Jakość powietrza
30 %
Nowy Targ
16 %
Zakopane
12 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 15 | 30 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 8 | 16 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 6 | 12 %
05.04.2018, 14:05 | czytano: 3044

Ponad 100 zawodników zagrało dla Wojtusia (zdjęcia)

Na stadionie SKS Sokolica w Krościenku odbyła się 4. już edycja charytatywnego turnieju piłkarskiego, podczas którego zbierano pieniądze na rehabilitację młodego szczawniczanina Wojtka Sobierskiego.

Fot. Weronika Błażusiak
Fot. Weronika Błażusiak
W turnieju zagrało 12 drużyn: Sokolica Juniorzy (10 lat Starsi), Samorządowcy Krościenka nad Dunajcem, Pienińska Akademia Sportowa, Olimp Team, Dream Team OldBoys Kamienica, Juniorzy Sokolica Krościenko, KS Kopytko, Stomatologia Stupka Football Team, Sokolica Krościenko Seniorzy, Lubań Tylmanowa, Rysy Bukowina Tatrzańska i Desperado.

Mimo że od dwóch dni padał deszcz, to przed turniejem niebo się rozjaśniło i wyszło słońce. Mecze były rozgrywane w grupach, na dwóch boiskach. Zawodnicy grali fair play, bo przecież nie wynik był najważniejszy, lecz szczytny cel i dobra zabawa.

Najlepszą drużyną całego turnieju okazała się Pienińska Akademia Sportowa. Kolejne miejsca zajęły drużyny Olimp Team i KS Kopytko.

Pomysłodawcami i organizatorami turnieju są Jacek Pietrzak, Jakub Dyda, Maciej Dyda.
W tym roku na rehabilitację Wojtka udało się zebrać 4 133 zł.

- Jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękuję. Wspierają mnie w mojej walce głównie sportowcy, niemożliwe więc jest, że nie zarażę się od Was tą siłą i wytrwałością w dążeniu do osiągnięcia celu- samodzielnego poruszania się. Trzymajcie więc nadal kciuki i do zobaczenia za rok – podziękował na swoim profilu facebookowym Wojtuś, bohater turnieju.

wb/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
emil08:57, 7 kwietnia 2018
Szkoda że nie było NIKOGO za Szczawnicy - jaki wstyd trenerze jarmuty burmistrzu niezgodo! Nie stać cię na 15 min meczu bez kasy???
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas