Sobota, 17 kwiecień 2021, Imieniny: Roberta, Rudolfa, Stefana
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 14.832 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 75
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
24.10.2019, 19:54 | czytano: 2101

V Bieg na Dobry Początek (zdjęcia)

Fot. Michał Adamowski

NOWY TARG. Zgodnie z coroczną tradycją, na rozpoczęcie roku akademickiego na Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej, studenci wzięli udział w Bieg na Dobry Początek.

Studenci spotkali się przy wiacie nadleśnictwa przy ulicy Składowej. Tu mieściły się start i meta. Bieg odbył się na dystansie 5 kilometrów. Wzięło w nim udział 30 studentów.

Wśród studentów triumfował Patryk Sołtys, drugi był Marcin Czajkowski, a trzeci Piotr Wójciak. W gronie studentek najlepsza była Edyta Michalik przed Weroniką Ślazyk i Katarzyną Górką.

Zwycięzców dekorował ks. rektor Stanisław Gulak i zastępca dyrektora INHSiT dr Krzysztof Waśkowski.

Organizatorami biegu byli: Instytut Nauk Humanistyczno-Społecznych i Turystyki PPUZ w Nowym Targu, Zakład Wychowania Fizycznego i Sportu PPUZ w Nowym Targu, KU AZS PPUZ w Nowym Targu i Nadleśnictwo Nowy Targ.

r/ zdj. Michał Adamowski
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Student13:23, 31 października 2019
Fajna impreza tylko mało osób w tym roku.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij