Wtorek, 21 styczeń 2020, Imieniny: Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego
Nowy Targ i okolice
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 80
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 80
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 80
Clouds
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 69
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 80
Clouds
-0°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 80
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
20.11.2019, 14:40 | czytano: 3908

W czwartek utrudnienia drogowe na terenie Nowego Targu

Arch. Podhale24.pl

21 listopada wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym na ul. Marii Pajerskiej przy skrzyżowaniu ze ścieżką rowerową (w godz. od 8.00 -12.00) oraz na drodze bez nazwy boczna do ul. Grel (w godz. od 11.00 – 15.00). Odcinki te będą czasowo zamykane dla ruchu samochodowego.

Odcinki te będą w czwartek asfaltowane. - Liczymy na wyrozumiałość w związku z wystąpieniem utrudnień w czasie wykonywania prac remontowych. Jednocześnie w imieniu wykonawcy prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu - informuje Urząd Miasta w Nowym Targu.

oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
LOLO16:31, 21 listopada 2019
Do OLO.A ty co masz do Nauk Jazdy,ty nigdy się nie uczyłeś, /.../ zastanów się mistrzu kierownicy co piszesz!!!Co za zieloną linię sobie wymyśliłeś!!!
Olo10:53, 21 listopada 2019
W czwartek? Przecież w tym mieście cały czas są utrudnienia w ruchu - nie działa zielona linia na Alejach, złe oznakowanie dróg i skrzyżowań i w końcu dziesiątki aut nauki jazdy blokujące z uporem maniaka większość skrzyżowań i ulic. A ja tu słyszę w czwartek utrudnienia no chyba że w Nowym Targu są same czwartki a czasem soboty.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij