Hokeiści, działacze sportowi i kibice zjednoczeni w pomocy dla chorego chłopca (zdjęcia) - podhale24.pl
Sobota, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny
Jabłonka
Clouds
13°
Wiatr: 4.968 km/h Wilgotność: 93 %
Clouds
13°
Wiatr: 5.04 km/h Wilgotność: 81 %
Clouds
13°
Wiatr: 4.536 km/h Wilgotność: 93 %
Clouds
14°
Wiatr: 6.084 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
12°
Wiatr: 7.488 km/h Wilgotność: 90 %
Clouds
Wiatr: 8.892 km/h Wilgotność: 93 %
Jakość powietrza
0 %
Nowy Targ
0 %
Zakopane
0 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
07.12.2021, 21:23 | czytano: 3026

Hokeiści, działacze sportowi i kibice zjednoczeni w pomocy dla chorego chłopca (zdjęcia)

NOWY TARG. - Bardzo się cieszę, iż po raz kolejny poprzez naszą pasję mogliśmy wspomóc kogoś, kto potrzebuję pomocy. Tym razem pomogliśmy Maksiowi i na pewno na tym nie poprzestaniemy - komentuję poniedziałkową akcję charytatywną Krzysztof Koza z zarządu klubu KH TAURON Podhale. Zebrano 11 tys. zł na rehabilitację Maksymiliana. Chłopiec choruje na dystrofię mięśniową.

zdj. Szymon Pyzowski
zdj. Szymon Pyzowski
W towarzyskim meczu starli się na lodzie członkowie zarządu oraz sponsorzy z żeńską drużyną MMKS Podhale Nowy Targ.

"Bardzo chcielibyśmy podziękować Panu Bolesławowi Barze za poprowadzenie tego jakże szczytnego spotkania. Nie odbyło by się to również bez pomocy stowarzyszenia Winter Classic, które nie po raz pierwszy bardzo zaangażowało się w pomoc na rzecz potrzebujących. Swoją cegiełkę dołożyły również Fitness Factory, Skalny Dworek oraz Kino Tatry, które dla zwycięzców loterii ufundowały vouchery. Na koniec nie można zapomnieć o arbitrach, którzy poprowadzili to spotkanie oraz całej obsłudze lodowiska i jak zwykle niezawodnej reżyserce" - piszą organizatorzy spotkania.

- Od zawsze zarówno ja, jak i członkowie zarządu - jesteśmy za tym, żeby wspierać tego typu akcje. To miłe uczucie, gdy robi się to co lubi, a do tego pomaga innym - podsumowuje Paweł Bargieł.

Więcej na stronie podhalenowytarg.pl

opr. s/ zdj. Szymon Pyzowski
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas