Dynamiczna piłka nożna, czyli VII Turniej futsalu drużyn strażackich (zdjęcia) - podhale24.pl
Środa, 29 maja
Imieniny: Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma
Zakopane
Rain
15°
Wiatr: 6.228 km/h Wilgotność: 85 %
Rain
15°
Wiatr: 5.976 km/h Wilgotność: 81 %
Clouds
15°
Wiatr: 5.256 km/h Wilgotność: 75 %
Rain
16°
Wiatr: 5.724 km/h Wilgotność: 73 %
Clouds
21°
Wiatr: 5.292 km/h Wilgotność: 82 %
Rain
19°
Wiatr: 5.22 km/h Wilgotność: 90 %
Jakość powietrza
62 %
Nowy Targ
56 %
Zakopane
46 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 31 | 62 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 28 | 56 %
Rabka-Zdrój
Dobra
PM 10: 23 | 46 %
19.03.2024, 11:29 | czytano: 1176

Dynamiczna piłka nożna, czyli VII Turniej futsalu drużyn strażackich (zdjęcia)

LIPNICA WIELKA. VII turniej drużyn strażackich w futsalu rozegrany został na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2. Wydarzenie od początku organizowane jest z inicjatywy Ochotniczej Straży Pożarnej w Lipnicy Wielkiej – Centrum.

zdj. Jakub Wojtyczek
zdj. Jakub Wojtyczek
W tym roku do turnieju zgłosiło się 16 drużyn z powiatu nowotarskiego: OSP Lipnica Wielka-Murowanica, OSP Dębno, OSP Lipnica Mała, JRG Rabka Zdrój, OSP Załuczne, OSP Krauszów, OSP Pieniążkowice, OSP Lipnica Wielka-Centrum, OSP Raba Wyżna, OSP Ponice, OSP Podsarnie, OSP Jabłonka, OSP Ludźmierz, OSP Harklowa, OSP Rdzawka, OSP Lipnica Wielka -Przywarówka, które swoje mecze rozgrywały podzielone na 4 grupy w godzinach od 8 do 18.

Zwyciężyła drużyna strażaków z Rdzawki, drugie miejsce zajęli piłkarze z Załucznego, trzecie - ekipa z Ponic, natomiast czwarte miejsce zajęła broniąca honoru Lipnicy Wielkiej jednostka z Przywarówki.

Wyróżnieni zostali zawodnicy w trzech kategoriach: najlepszy bramkarz - dh Piotr Simala (OSP Lipnica Wielka-Przywarówka), najlepszy strzelec - dh Oskar Macioł (OSP Ponice) oraz najlepszy zawodnik - dh Paweł Szymusiak (OSP Załuczne). Na wszystkich wyróżnionych czekały bardzo cenne nagrody ufundowane przez organizatorów, Nadleśnictwo Nowy Targ, Prezesa oddziału powiatowego ZOSP RP Jana Kuczkowicza, sklepy pożarnicze: F.H.U. Ognik z Jabłonki, Mat-Poż z Pcimia oraz ZOSP RP z Nowego Sącza oraz wielu innych.

Dla wszystkich zawodników przewidziany został pyszny obiad, słodki stolik ufundowany przez piekarnie-cukiernie Ignacy Polański, a ponadto na zakończenie Koło Gospodyń Wiejskich z Lipnicy Wielkiej przygotowało kolację w formie kiełbasek z grilla ufundowanych przez firmę Kabanos-Kojs.

W dniu rozgrywania turnieju odbyły się również akcje towarzyszące tj. zbiórka krwi – zebrano 27 jednostek. Zbierano także pieniądze, które przekazane zostaną na rzecz osób niepełnosprawnych z regionu.

dh Kamil Bodzioch, organizator zawodów, s/ zdj. Jakub Wojtyczek
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
osp18:30, 21 marca 2024
Zdjęcia są zrobione dla wszystkich czy tylko dla Osp Jabłonka?
Medyk05:59, 20 marca 2024
Tu raczej wszyscy mają ale do OSP Rdzawka, skoro cała drużyna nie może powiedzieć jakie ma imię i nazwisko Naczelnik OSP Rdzawka to chyba daje coś do myślenia. Chodź wystarczyło przeczytać pieczątkę na liście zgłoszeń :D
Jacek23:53, 19 marca 2024
Po pierwsze nasza drużyna nie zajęła 2 miejsca a 3. Na miejscu drugim była ekipa z załucznego. Po drugie wypowadam sie z ekipy z ponic. Wszycy na zdjęciu są czynnymi członkami osp którzy nonstop się udzielają w osp. Z resztą można ich rozpoznać na zdjęciach z działań osp. Jeśli ma ktoś wątpliwości zapraszam. Tylko dwóch jeszcze nie ma szkoleń ratowników ale myślę że to się zmieni w tym roku. Pozdrawiam bardzo serdecznie niedowiarków
Jacek20:22, 19 marca 2024
Ciekawe czy będzie miał kto chęć jechać na turniej z OSP. Bo już jednostki stwierdziły że jak tak to ma wyglądać to sobie odpuszczą.
OSP14:34, 19 marca 2024
Organizacja super. Co innego drużyny co z strażą nie mają nic wspólnego. Rdzawka i Ponice bez prawa gry w następnym turnieju.
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas