Czwartek, 22 październik 2020, Imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii
Nowy Targ i okolice
Clear
11°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 81
Clear
11°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 81
Clear
11°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 81
Clear
12°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clear
12°
Wiatr: 11.268 km/h Wilgotność: 81
Clear
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Umiarkowana
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
03.09.2017, 13:26 | czytano: 4768

Kolizje na drogach. Wzmożony ruch na zakopiance

zdj. nadrodze.info

W Chochołowie oraz Bańskiej Niżnej doszło do dwóch kolizji. Kilka osób ucierpiało, ale na szczęście ich obrażenia nie są poważne.

Najpierw w Chochołowie zderzyły się dwa samochody osobowe. Dwie osoby są poszkodowane. Kilka minut po godzinie 13.oo do podobnego zdarzenia doszło w Bańskiej Niżnej.

Dziś ruch na zakopiance jest nieco wzmożony. Poza tym na drogach jest spokojnie. Tylko w rejonie Pieniążkowic, gdzie wprowadzona jest sygnalizacja świetlna tworzą się zatory.

s/ na zdj. zakopianka w rejonie Rabki-Zdroju
najnowsze informacje
komentarze
Szofer22:50, 3 września 2017
Takiego ,,gięcia blach,, na ,,zakopiance,, jak dziś nie widziałem.Ciut deszczu,brak umiejętności(szkolenia) i posiadacze prawo jazd na barierkach w rowach(naturalna selekcja?).Na szczęście bez ofiar.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij