Wtorek, 14 lipiec 2020, Imieniny: Marcelina, Ulryka, Bonawentury
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
18°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 59
Clouds
18°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 59
Clouds
18°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 59
Clouds
22°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 40
Clouds
18°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 59
Clouds
18°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 59
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
01.04.2019, 11:30 | czytano: 6703

Szukani są świadkowie wypadku motocyklowego, w którym ucierpiał młody ksiądz z Nowego Targu

Archiwum prywatne

Bliscy księdza Grzegorza Kilanowicza z Nowego Targu apelują do świadków wypadku motocyklowego, do którego doszło 7 marca na zakopiance w Naprawie. Tego dnia duchowny, który jechał na motocyklu, został potrącony przez samochód i w ciężkim stanie został zabrany do szpitala.

Ksiądz przebywa w krakowskim szpitalu i przechodzi kolejne operacje. Niestety, jego stan jest ciężki. Jak powiedział ks. Tomasz Stec, ks. Kilanowiczowi została amputowana noga. - Jego stan zdrowia jest bardzo słaby - dodał, informując o stanie zdrowia księdza-motocyklisty podczas rozpoczęcia sezonu motocyklowego w Bukowinie Tatrzańskiej.

- 7 marca ks. Grzegorz Kilanowicz wracając z domu rodzinnego, uległ groźnemu wypadkowi na motocyklu. Około godz. 15:00 w miejscowości Naprawa uderzył w niego samochód osobowy, który nie zmieścił się na zakręcie. Osoby, które były świadkami tego zdarzenia drogowego, bardzo prosimy o kontakt. Najlepiej bezpośrednio z Katarzyna Mikłaszewska ( TUTAJ.

oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
nK14:07, 1 kwietnia 2019
Bla, bla. W następnej kolumnie "Rozmaitości" jest pokazany porządek naszego Bożego kleru. Te wasze modły to o ................... Kobieta idzie drogą bo co? Trzeba było wjechać do kościoła jeśli trawnika szkoda. Nikt z cyklistów zapewne się nie zapytał aby nie naruszyć majestatu. A papiery na masową imprezę były? W grupie pewnie nie jeden adwokat był i Bóg wie kto jeszcze. Skoro promujecie motory to teraz niech proboszcz zaniesie pieniądze ze składki do szpitala. Płacić ZUS-y! To wam przejdzie marazm. Prokuratorze proszę sprawdzić czy była zgłoszona impreza masowa. Wami musi się zająć Trybuna Ludu bo innego wyjścia nie ma.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij