Piątek, 24 styczeń 2020, Imieniny: Felicji, Tymoteusza, Rafała
Nowy Targ i okolice
Clear
-1°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 63
Clear
-1°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 63
Clear
-1°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 63
Clouds
-1°
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 86
Clear
-2°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 63
Clear
-3°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 63
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dostateczna
18.08.2019, 13:02 | czytano: 2773

Nadal nie ma kontaktu z uwięzionymi grotołazami

zdj. Piotr Korczak

TATRY. - Wciąż nie udało się nawiązać kontaktu z poszukiwanymi grotołazami w Jaskini Śnieżnej. Ze względu na długi czas przebywania poszukiwanych w ekstremalnych warunkach istnieje poważna obawa o ich stan zdrowia - informują ratownicy TOPR.

Bezpośrednio w jaskini przebywa w tej chwili 27 ratowników oraz grotołaz, który powiadomił ratowników, że dwie osoby z sześciu, które zeszły do jaskini - utknęły w niej.

Akcja ratunkowa Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, wspieranego przez specjalistów od ratownictwa specjalistycznego z Krakowa - trwa od wczoraj. Grotołazi są prawdopodobnie na głębokości kilkuset metrów.

s/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij