Wtorek, 28 styczeń 2020, Imieniny: Walerego, Radomira, Tomasza
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 94
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 94
Snow
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 94
Clouds
-0°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 96
Clouds
-0°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 94
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dostateczna
Zakopane
Bardzo dobra
30.08.2019, 22:27 | czytano: 7648

Wieczorny wypadek w Zaskalu

Fot. Michał Adamowski

Późnym wieczorem, z niewyjaśnionych przyczyn, samochód osobowy jadący główną drogą przez Zaskale zjechał z jezdni, przeciął pobocze i stoczył się z kilkumetrowej skarpy.

Mocno poobijany samochód zatrzymał się na wypłaszczeniu. W środku, jak się dowiedzieliśmy, jechał tylko kierowca. Na miejsce wezwano strażaków, policję i pogotowie ratunkowe, które udzieliło mu pomocy.

r/ zdjęcia: Michał Adamowski
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
pio10:33, 31 sierpnia 2019
Znawca z Harkabuza - przestań używać używek, wtedy na pewno zrozumiemy o czym ,,gadasz''
Znawca z Harkabuza22:32, 30 sierpnia 2019
Ja zawsze tam jade 40 bo są tam jakieś prądy i sciągają auto na skarpe a swojom drogom to też kiedyś spałem na takim wypłaszczeniu cało noc bez koca
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij