Niedziela, 20 październik 2019, Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
Szczawnica i okolice
Clouds
15°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 76
Clouds
15°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 76
Clear
17°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 77
Clear
16°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 77
Clouds
16°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 76
Clouds
15°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 76
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
08.10.2019, 18:15 | czytano: 2845

Marszałek z wizytą w Zakopanem

Fot. UMWM

Lądowisko dla śmigłowców i budynek dla zespołu dyżurnych ratowników TOPR, inwestycje w Szpitalu im. T. Chałubińskiego i prowadzenie budynku Palace wspólnie z miastem Zakopane – to tylko część tematów omówionych podczas wizyty marszałka Witolda Kozłowskiego w Zakopanem.

Marszałek rozmawiał ze starostą Piotrem Bąkiem, naczelnikiem TOPR Janem Krzysztofem, burmistrzem Leszkiem Dorulą i samorządowcami powiatu tatrzańskiego. W wydarzeniu uczestniczył również radny województwa Jan Piczura.

- Potwierdziłem ustalenia Zarządu Województwa Małopolskiego w sprawie przekazania 1,5 mln zł na wykup budynku dla zespołów dyżurujących, 350 tys. zł na budowę dyżurki GOPR na Turbaczu oraz zamiar prowadzenia budynku Palace wspólnie z miastem Zakopane - powiedział marszałek Witold Kozłowski.

W tym roku na wsparcie działań z zakresu bezpieczeństwa i ratownictwa władze województwa przekazały prawie 10 mln zł, a więc blisko dwukrotnie więcej niż w poprzednim roku.

Źródło: UMWM, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
Liczymy na Pana20:22, 10 października 2019
Panie marszałku, czekamy na rozsądną lokalizację budowy mostu na rz.Wiśle dla połączenia dróg nr 964 i 79
Tyle w temacie07:03, 9 października 2019
Tak A chodzisz po chodnikach i jeździsz po ulicach, a twoje dzieci chodzą do szkoły, leczysz się w szpitalu itd? Jesteś zależna jak każdy z nas od państwa i nie masz żadnej wolności, ponieważ przekroczysz pewne zasady zwane prawem i te twoje pieniądze idą na mandat.
Tak22:16, 8 października 2019
Ja nie potrzebuję od nikogo i nic. Mam własne piniondze, własny rozum i własną wolność. Nie jestem od nikogo zależna. A to że ty chcesz sobie zimowymi soneckami pojezdzić i przy kominku posiedzieć to jest najmniej ważne.
Montesa 300rr20:31, 8 października 2019
Maryja Bocha...Tobie powinni dać to 350 tyś abyś wystrzeliła się w kosmos...ze swoim rozumowaniem..
Maryja Bocha18:50, 8 października 2019
Marszałku Koronny my chcemy zwykłego chleba. .....budowę dyżurki GOPR na Turbaczu? A co tam nie ma dyżurki? Budynek schroniska, to co to jest? W jakim celu zostało to pobudowane? Kogo to jest własnością? Jakie 350 tys. potrzebne? Na co? Bo my w końcu wezmiemy wos za wsiorz.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij