Sobota, 22 luty 2020, Imieniny: Małgorzaty, Marty, Piotra
Nowy Targ i okolice
Clouds
-1°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 85
Clouds
-1°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 85
Clouds
-0°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 85
Clouds
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 92
Clouds
-0°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 85
Clouds
-2°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 85
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Umiarkowana
16.01.2020, 11:52 | czytano: 18069

Śmigłowiec ratowniczy lądował w Podszklu. Ranne dziecko (video)

Fot. Czytelnik

W Podszklu doszło do wypadku, w którym ucierpiało małe, 3-letnie dziecko. Jak ustaliliśmy, chłopiec mógł zostać przygnieciony przez ciężki mebel.

Na miejsce przyjechali ratownicy z zespołu ratownictwa medycznego, którzy udzielili mu pierwszej pomocy. Następnie chłopiec został zabrany śmigłowcem do szpitala.r/
najnowsze informacje
komentarze
zła nomenklatura22:42, 16 stycznia 2020
@Wykładowca.Oj tam oj tam.Są dobrzy w karetkach w LPR w GOPR, WOPR itd jak czytelnik napisał ,,robią dobrą robotę ,,i chwała im za to.
Wykładowca13:52, 16 stycznia 2020
To już kolejny raz kiedy w mediach/na portalach społecznościowych jest zła nomenklatura, więc bardzo proszę, darmowa rada: ratownicy medyczni nie udzielają pierwszej pomocy tylko wykonują medyczne czynności ratunkowe. Nazywanie tego co potrafią "pierwszą pomocą" jest krzywdzące.
czytelnik13:37, 16 stycznia 2020
Chłopaki i dziewczyny z LPR robią niezła robotę.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij