Wtorek, 03 sierpień 2021, Imieniny: Lidii, Augusta, Nikodema
Jabłonka i okolice
Clouds
16°
Wiatr: 4.428 km/h Wilgotność: 79 %
-
brak pomiaru
Clouds
16°
Wiatr: 5.148 km/h Wilgotność: 81 %
Clouds
17°
Wiatr: 6.516 km/h Wilgotność: 84 %
Clouds
16°
Wiatr: 5.436 km/h Wilgotność: 85 %
Clouds
14°
Wiatr: 6.48 km/h Wilgotność: 79 %
11.10.2020, 13:34 | czytano: 10549

Kolizja i pożar samochodów

Fot. KPP Zakopane / Facebook

Wczoraj wieczorem na drodze prowadzącej do Morskiego Oka, w rejonie skrzyżowania na Polanę Zgorzelisko, zderzyły się ze sobą dwa samochody osobowe oraz bus.

- Do zdarzenia doprowadził kierowca Volvo uderzając w tył BMW, które z kolei zjechało na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do kolizji z busem - informuje asp. szt. Roman Wieczorek z Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem. - Podczas zderzenia zapalił się jeden z samochodów osobowych, od którego zajął się drugi. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a w żadnym z pojazdów nie było pasażerów. Po zakończonej akcji ratowniczej sprawcę kolizji policjanci zakopiańskiej drogówki ukarali mandatem karnym.oprac. r/ KPP Zakopane
najnowsze informacje
komentarze
Baca20:18, 12 października 2020
Konkretne pucniencie
prawko to nie karta rowerowa08:27, 12 października 2020
Mandat? Śmiechu warte :-)
To dlatego po drogach jeździ coraz więcej "morderców". Policja nawet jak ma delikwenta podanego na tacy, puszcza go z mandatem żeby dalej sie rozbijał po drogach aż w końcu kogoś zabije lub siebie samego - oby tylko.
Cofnięcie uprawnień i badania psychitryczne a później od pocżatku kurs i egzamin.
W przeciwnym wypadku niech ten, który póścił go z mandatem odpowiada jako współsprawca za kolejne ewentualne wypadki kierowcy.
47-letni emeryt15:27, 11 października 2020
Mandat za kolizje...Do p... powinien iść siedzieć za spowodowanie zagrożenia życia ludzkiego,asiory.
Mojda14:38, 11 października 2020
Strasznie to wyglądało całość spowijał gesty gryzący dym palących się foteli samochodów
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij