Środa, 22 września 2021, Imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima
Zakopane i okolice
Rain
Wiatr: 6.696 km/h Wilgotność: 98 %
Rain
Wiatr: 7.488 km/h Wilgotność: 94 %
Rain
Wiatr: 6.948 km/h Wilgotność: 98 %
Rain
Wiatr: 7.02 km/h Wilgotność: 95 %
Rain
Wiatr: 5.04 km/h Wilgotność: 93 %
Rain
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 98 %
30.06.2021, 23:45 | czytano: 17289

Wieczorna nawałnica w uzdrowisku (zdjęcia)

Fot. Piotr Kuczaj

Połamane drzewa i gałęzie, przygniecione samochody, tony liści na ulicach - to efekt wieczornej nawałnicy nad Rabką.

Przez kilkanaście minut mieszkańcy widzieli za oknami ścianę deszczu i gradu. Wiatr połamał, według wstępnych szacunków, kilkanaście drzew, głównie w okolicach Parku Zdrojowego. W kilku przypadkach złamane lub powalone drzewa spadły na dachy lub na zaparkowane samochody. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Porządkowaniem i usuwaniem drzew zajęli się strażacy.

r/ zdj. Piotr Kuczaj
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
szroty21:09, 1 lipca 2021
@do mieszkaniec
Trzeba sobie wykupić auto casco a nie wiecznie narzekać.Strupy i tak za jakiś czas by się rozkecualy a tu zonk i bombardowanie ????????????.Parkujcie auta na drzewach,będzie bezpieczniej.
do mieszkaniec20:52, 1 lipca 2021
Dokładnie, stare kasztanowce i spróchniałe jesiony dawno powinni usunąć z parku. Nie pierwszy raz ucierpiały dachy budynków i samochodów ale to nikogo nie obchodzi. Zieloni górą, czekać aż ktoś zginie, wtedy będzie szukanie winnego.
mieszkaniec09:45, 1 lipca 2021
takie drzewa powinny być dawno wycięte i posadzone nowe.
he he litości05:08, 1 lipca 2021
w Gronkowie też była nawałnica, zalało gniazda
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij