Piątek, 03 grudnia 2021, Imieniny: Franciszka, Ksawerego, Lucjusza
Szczawnica i okolice
Clear
-5°
Wiatr: 7.236 km/h Wilgotność: 70 %
Clouds
-5°
Wiatr: 8.604 km/h Wilgotność: 73 %
Clear
-5°
Wiatr: 6.768 km/h Wilgotność: 69 %
Clouds
-3°
Wiatr: 7.308 km/h Wilgotność: 70 %
Clear
-5°
Wiatr: 7.308 km/h Wilgotność: 86 %
Clear
-6°
Wiatr: 7.308 km/h Wilgotność: 69 %
alert.podhale24.pl Jesteś świadkiem zdarzenia? Masz ciekawy temat?
Daj nam znać!
05.09.2021, 17:13 | czytano: 4880

Akcja ratunkowa w Tatrach

zdj. Szymon Pyzowski

TATRY. Akcję Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego pod Karbem, na przełęczy ponad Czarnym Stawem Gąsienicowym zarejestrował Szymon Pyzowski.

Ratownicy nie podają jeszcze szczegółów zdarzenia.Ostatnie dni nie należą do spokojnych w Tatrach. Jeden z taterników podczas wejścia na Rysy zgubił but, który spadł na słowacką stronę. Bez buta nie był w stanie wrócić - więc wysłano po niego śmigłowiec.

Z kolei inny mężczyzna wędrując szlakiem przez jaskinię Smoczą Jamę nad Wąwozem Kraków - spadł jej wylotu ok. 40 metrów w dół. Ma rany głowy, barku rąk i miednicy.Warunki w Tatrach są bardzo niekorzystne. Szlaki są śliskie, miejscami oblodzone. Ratownicy doradzają - mimo ładnej pogody w niższych rejonach - rezygnację z wyjść w góry.

s/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas