Sobota, 04 grudnia 2021, Imieniny: Barbary, Krystiana, Berny
Szczawnica i okolice
Clouds
-1°
Wiatr: 8.46 km/h Wilgotność: 52 %
Clouds
-1°
Wiatr: 10.044 km/h Wilgotność: 71 %
Clouds
Wiatr: 6.084 km/h Wilgotność: 52 %
Clouds
Wiatr: 5.472 km/h Wilgotność: 51 %
Clouds
Wiatr: 9.252 km/h Wilgotność: 68 %
Clouds
-1°
Wiatr: 9.792 km/h Wilgotność: 52 %
alert.podhale24.pl Jesteś świadkiem zdarzenia? Masz ciekawy temat?
Daj nam znać!
19.10.2021, 19:00 | czytano: 3552

Ulice Długa i Doroty z nowym asfaltem i częściowo przejezdne

Fot. Robert Miśkowiec

NOWY TARG. Dobiegają końca prace na ulicach Długiej i Św. Doroty. W ostatnich dniach pokryła je nowa nawierzchnia asfaltowa.

Dziś po południu ulica Długa została otwarta. Jest przejezdna na całej długości. Nadal zamknięte (oficjalnie do 22 października) pozostaje jednak, znajdujące się na końcu remontowanego odcinka, skrzyżowanie ul. Długiej z Orkana. Dojadą więc do domów wszyscy mieszkańcy ul. Długiej, ale przejazdu w kierunku ul. Szaflarskiej nie ma. Robotnikom zostało m.in. przebudować skrzyżowanie i wykonać prace wykończeniowe.



Wyasfaltowana została także ulica Św. Doroty. Droga była dziś zamknięta. Tu do wykonania są jeszcze m.in. chodniki.

Fot. Szymon Pyzowski

r/
najnowsze informacje
komentarze
Nie i... nie12:35, 20 października 2021
@ żona pana Andrzeja @ dramat
Chętnie poczytam relację i dowiem się nieco więcej o realizacji inwestycji zarówno na Kasprowicza, jak i Kolejowej.
Na moje oko - a regularnie odwiedzam te okolice, choć tam nie mieszkam - te roboty ktoś zaczął, bo musiał (w przypadku Kolejowej to PPDM, więc pewne rzeczy są oczywiste, a co do Kasprowicza, to nie wiem kto odpowiada za realizację) i zostawił plac budowy ku udręce mieszkańców, przechodniów i przejeżdżających. Czy tam nie było żadnych harmonogramów robót, nadzoru ze strony miasta? Jak można było rozkopać ludziom drogi i chodniki przed domami i zostawić ich w pyle i błocie na pół roku? To zwykłe chamstwo i tyle.
dramat10:50, 20 października 2021
do Żona Pana Andrzeja Z tego co kojarzę to ten remont też długo robili,były momenty że plac budowy stał pusty i żywcem nic się nie działo
do burmistrza miasta02:34, 20 października 2021
czy ostatnie trzy domy na ulicy Doroty to już nie należą do tej ulicy ??? dlaczego tam nie ma wylanego asfaltu ??? czy te rodziny nie płacą podatków ??? może ktoś to wyjaśnić ???
sms21:26, 19 października 2021
Jak można napisać, że "otwarto drogę", która nie ma odbioru, pasów, znaków itp itd

PS. piękna droga z lewej strony na głównym zdjęciu już widać "krzywo położony krawężnik" będzie ładna kałuża...ehhh
żona pana Andrzeja20:33, 19 października 2021
A na Jana Kasprowicza cyrk nie do opisania. Siedem miesięcy temu ściągnęli asfalt. Szkoda że nie prowadziłam dokumentacji fotograficznej z tych działań. Szkoda słów co tu się działo... Może zacznę o tym pisać felietony... Jak Maciej. Gorsze nie będą...chyba....
Chodnik wytyczony na końcu ulicy trzeba zobaczyć. WARTO! Kto tak gospodarzy środkami publicznymi. Postanowiłam się od dzisiaj zająć tą sprawą. Świeżo nasypana ziemia dzisiaj rano ma stanowić podwaliny pod dwu metrowy chodnik!!! Ziemia spiera się na gałązkach, reszcie gruzu i śmieciach...Nigdy tu chodnika nie było, (koniec ulicy ślepej ) a TERAZ BĘDZIE! i to na dwa metry szeroki. W mieście takich chodników nie znajdziecie. A i na ulicy Kolejowej...psytttt -pan wiesz kto tam mieszka -takiego chodniczka nie ma.
Czekamy jeszcze jutro na wytyczenie pasów, które mają tu powstać. Na pewno zrobię z tego relację na Podhale 24, bo to będzie komedia Barei do kwadratu. Przejście dla pieszych w miejscu o jakim się fizjologom nie śniło. Zapewniam zdjęcia z otwarcia Jana Kasprowicza. Zrobione po mojemu...
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas