Poniedziałek, 23 maja
Imieniny: Iwony, Emilii, Dezyderiusza
Jabłonka
Clouds
Wiatr: 2.376 km/h Wilgotność: 90 %
Clouds
Wiatr: 1.08 km/h Wilgotność: 68 %
Clouds
Wiatr: 4.356 km/h Wilgotność: 92 %
Clouds
Wiatr: 3.42 km/h Wilgotność: 92 %
Clouds
10°
Wiatr: 5.148 km/h Wilgotność: 77 %
Clouds
Wiatr: 4.212 km/h Wilgotność: 90 %
Jakość powietrza
24 %
Nowy Targ
20 %
Zakopane
18 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 12 | 24 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 10 | 20 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 9 | 18 %
Koronawirus
0
Zakażonych
0
Zgonów
Powiat
Nowotarski
Powiat
Tatrzański
Zakażonych
0
0
Zgonów
0
0
Na kwarantannie
0
0
Wykonanych testów
12
21
21.01.2022, 16:30 | czytano: 6130

Śnieg pada i padać nie przestaje (zdjęcia)

ZAKOPANE. Błoto pośniegowe, śnieg i koleiny. Na podtatrzańskich drogach panują bardzo trudne warunki. Od wczoraj na Podhalu niemal nieprzerwanie pada śnieg.

zdj. Marcin Szkodziński
Intensywne opady sprawiły, że drogi w Zakopanem i okolicznych miejscowościach zrobiły się białe. Kierowcy, którzy mają opony wielosezonowe lub nie potrafią jeździć w trudnych warunkach mają sporo problemu nie tylko na podjazdach, ale także z ruszeniem na prostej drodze.

Jeszcze gorzej sytuacja wygląda na parkingach. Tu kierowcy muszą sobie radzić z głębokim śniegiem, bowiem wszystkie pługi i pługopiaskarki skupiły się na odśnieżaniu dróg. Przydrożna parkingi można wypatrzeć tylko dzięki znakom, bowiem zatoki są pokryte kilkunastocentymetrową warstwą śniegu. Podobnie sytuacja wygląda na większości chodników. Piesi muszą brnąć przez nieodśnieżone alejki. Jedyną nadzieją są tu inni piesi, którzy wcześniej wydeptali ścieżkę.

ms/ zdj. Marcin Szkodziński
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
z tąd20:11, 21 stycznia 2022
Kiedyś w zimie łaziło się w traperach,zimowych butach.Od paru lat łażą młodzi i ,,starsze laski,, co chcą wyglądać jak młode, w trampkach bez skarpetek w mrozy,potarganych portkach.Mamy przeziębienia zwane teraz modnie covid?
alik17:19, 21 stycznia 2022
To, że w zimie śnieg pada i to naszym klimacie to NIC NADZWYCZAJNEGO. Sprawą INNĄ jest, że instytucje i osoby odpowiedzialne za odśnieżanie NIE WYKONUJĄ ustawowych OBOWIĄZKÓW. Gdyby użytkownicy dróg i chodników kierowali sprawy do SĄDU o odszkodowanie to z czasem by się ten problem zmienił.
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas