Rośnie temperatura kampanii wyborczej w Poroninie. Wytykają Anicie Żegleń brak góralskiego pochodzenia - podhale24.pl
Czwartek, 30 maja
Imieniny: Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława
Jabłonka
Rain
17°
Wiatr: 3.024 km/h Wilgotność: 86 %
Rain
18°
Wiatr: 4.896 km/h Wilgotność: 83 %
Rain
14°
Wiatr: 1.908 km/h Wilgotność: 79 %
Clouds
18°
Wiatr: 4.392 km/h Wilgotność: 80 %
Clouds
15°
Wiatr: 3.42 km/h Wilgotność: 75 %
Rain
13°
Wiatr: 2.736 km/h Wilgotność: 90 %
Jakość powietrza
42 %
Nowy Targ
54 %
Zakopane
42 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 21 | 42 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 27 | 54 %
Rabka-Zdrój
Dobra
PM 10: 21 | 42 %
24.02.2024, 13:49 | czytano: 9079

Rośnie temperatura kampanii wyborczej w Poroninie. Wytykają Anicie Żegleń brak góralskiego pochodzenia

Wójt Poronina Anita Żegleń poczuła się dotknięta tym, że wytykany jest jej brak góralskiego pochodzenia. Poszło o wypowiedź generała Andrzeja Pawlikowskiego z Małego Cichego, byłego dowódcy Biura Ochrony Rządu, doradcy prezydenta Andrzeja Dudy, profesora uczelni w Akademii Sztuki Wojennej w Warszawie.

Stanisław Bafia na spotkaniu z mieszkańcami Tarasówki. Fot. Stanisław Bafia kandydat na Wójta Gminy Poronin / Facebook
Stanisław Bafia na spotkaniu z mieszkańcami Tarasówki. Fot. Stanisław Bafia kandydat na Wójta Gminy Poronin / Facebook
We wpisie zamieszczonym na Facebooku, w którym otwarcie popiera kandydaturę Stanisława Bafii z Suchego na wójta gminy Poronin, napisał szeroko o rozczarowaniu rządami Anity Żegleń. Wytknął jej niezrealizowane obietnice wyborcze, które okazały się "pustymi frazesami".

"Wójt, który miał być lokalnym przewodnikiem w tych obietnicach, zawiódł" - stwierdził. - "Dziś, patrząc wstecz, nie można się oprzeć refleksji, że wybór takiego wójta był błędem. Niespełnione obietnice stoją jako pomnik nieudolności i braku zaufania. To ostrzeżenie dla przyszłych pokoleń: nie warto stawiać na tych, którzy obiecują wiele, a dostarczają niewiele."

"Nasza wioska, nasza społeczność podhalańska zasługuje na więcej niż puste słowa i niezrealizowane marzenia. Zasługuje na ludzi urodzonych i wychowanych na ziemi Podhalańskiej! Na ludzi z dziada, pradziada posiadających mocne góralskie geny! Ludzi rozumiejących i kochających swą małą Ojczyznę Podhalańską" - zakończył.

Te słowa zabolały Anitę Żegleń, która choć od lat mieszka w Małem Cichem, to jednak jest osobą przyjezdną, spoza Podhala. "Brzydko się chłopcy bawicie, chciałoby się powiedzieć. Bo selekcja genetyczna źle się w naszym kraju kojarzy. To jaki procent genów trzeba mieć na Podhalu, żeby mieć bierne prawo wyborcze? To może ktoś się pomylił, że przyjął mnie do Związku Podhalan? Może jednak nie zasługuję?" - pyta z ironią.

"Odmawiacie mi zrozumienia i miłości dla tej Ojczyzny? W mojej kampanii nie będzie zaczepiania, kłamstw, brudu i błota. Wiem, jak mało kto, ile jeszcze jest do zrobienia, ile dróg do naprawienia, ile spraw do uporządkowania, ile budynków do zbudowania" - dodała.

Tymczasem kontrkandydat Anity Żegleń prowadzi aktywną kampanię wyborczą. Jeździ po miejscowościach gminy Poronin i rozmawia z mieszkańcami. W internecie udostępnił też swój prywatny numer telefonu, zachęcając każdego, kto ma sprawę, do kontaktu.

Z kolei Anita Żegleń skupia się na prezentowaniu dokonań gminy pod jej rządami z okresu ostatnich pięciu lat oraz bieżącej działalności.

oprac. r/
Ankieta
Ankieta zakończona

Jak oceniasz rządy wójta Anity Żegleń?

 • 40%
  Bardzo dobrze
 • 15%
  Dobrze
 • 12%
  Źle
 • 16%
  Bardzo źle
 • 16%
  Nie mam zdania
Oddanych głosów: 897
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
Yayco21:19, 1 marca 2024
Tak jest ! Jeśli nie ma argumentów to trzeba obrażać, a koniec dyskusji to możesz sobie, sobie równym rozkazywać.
Mówię jak jest14:45, 1 marca 2024
do@Yayco
Ułomny człowieku, twoje wpisy są tak głupawe, jak pseudonim pod którym piszesz. Przestań szargać imienia bohaterów ZWZ AK bo nijak ma się to do zdrady części górali w czasie II wojny światowej oraz kolaboracji Związku Podhalan z PZPR-em i komunistami. Koniec dyskusji.
Yayco19:04, 29 lutego 2024
Gość @ mówi jak jest, to kto górali wywłaszczał pod bloki, kto zamykał w obozach pracy w Jaworznie i Świętochłowicach, kto mordował żołnierzy AK i organizacji wolnościwych, kto w końcu internował przeciwników politycznych. O czym piszesz o jakichś oparach absurdu bo za chwilę się okaże, że goralenvolk i komuna to tylko górale. Naprawdę nie wiesz co to było UB czy SB i skąd się wzięło, kto tam był oprawcą, a kto ofiarą ? Ale może dość tego bo jeszcze się okaże że Aleksander Macedoński czy Stalin to też byli górale.
Mówię jak jest07:44, 29 lutego 2024
do@ Yayco
Ty tutaj się nie wymądrzaj, kto komunistów na Podhale sprowadzał, tylko przypomnij sobie jak Związek Podhalan z Księdzulorzem Frankiem, i Jedrolem na czele witali delegacje sowieckie pod pomnikiem Lenina w Poroninie. W kwietniu 2017 Związek Podhalan w Poroninie rękami Roberta Chowańca nagradza komunistyczną propagandzistkę Zofię Gierobę, która większość życia poświęciła fałszowaniu historii zgodnie z PZPR-wską i sowiecką doktryną. To dopiero są "patrioci" góralscy...
Yayco23:16, 28 lutego 2024
O ! Nazywanie komunistami ceprów w dużej mierze sprowadzonych przez komunistów obelżywe, a nazywanie wszystkich górali goralenvolkiem nie obelżywe - obłudnicy.
EwelinQa18:54, 28 lutego 2024
Jak to jest że Wojtowi z Bukowiny Tatrzańskiej chce się przygotować i złożyć wniosek i dostał dzisiaj dofinansowanie na 10 mln złotych na drogi, a naszej Pani wojt nic się nie chce albo nie potrafi. Zresztą dostał też Biały Dunajec, Kościelisko,Zakopane. A Poronin ZERO. Takie działanie to nie bardzo:(:(
Były_petent16:00, 28 lutego 2024
W nawiązaniu do rzeczywistego lub domniemanego pozwu zbiorowego. W zakresie osiągnięć Pani Wójt na pewno na czołowym miejscu jest słynne wpadanie w furię i autokratyczne traktowanie zarówno pracowników, jak i kontrahentów, którzy robią coś nie po jej myśli, lub myślą inaczej.
Nie wiem kto to powiedział, ale to mądre. Ktoś, kto nie potrafi panować nad sobą nie może rządzić innymi.
do@Janosik13:20, 28 lutego 2024
Nazwanie kogoś komunistą jest bardzo obelżywe, bowiem był to ustrój totalitarny podobny do faszyzmu, tylko o wiele gorszy. Dziwię się, że podhale 24 umieszcza takie chamskie wpisy pod adresem Pani wójt, w sytuacji kiedy blokuje nieraz łagodniejsze epitety ad personam.
Taki tam ceper11:22, 28 lutego 2024
Obecną Panią Wójt łączy z góralami zasadnicza cecha, zamiłowanie do ?dudków?. Poprze wszystkich inwestorów, nawet tych, którzy zniszczą urok i piękno górskich okolic byleby ?dudki? z podatku od działalności do gminy leciały
TyleZrobiła20:24, 27 lutego 2024
Do Poronionek. O tym mobingu z znęcaniu się nad pracownikami coś słyszałam. To sie prędzej czy później wróci. mam nadzieję, że informacja o pozwie zbiorowym to nie plotka
Yayco10:20, 26 lutego 2024
Żadnego szacunku dla munduru, żadnego szacunku dla stopnia generalskiego, żadnego szacunku dla ludzi tutaj ukształtowanych dziejami historia dla was politrucy wszyscy górale to goralenvolk według was nie było bohaterów, więźniów obozów koncentracyjnych, kurierów, robotników przymusowych ZWZ i AK dla was liczy się wasza partyjka teraz i dziś. Nazywacie ludzi dziadersami a zaraz potem wymieniacie zasługi Pani która za swoją pracę otrzymywała sowite wynagrodzenie.
Pan Generał Pawlikowski nie jest politykiem choć może być i ma prawo powiedzieć i obowiązek mówić co w jego ojcowiźnie się dzieje według jego odczucia i wiedzy, a wam nic do tego politrucy. Macie zakorzenioną świadomość homosowietikusa i to swoimi wpisami udawadniacie, ten jad ta nienawiść do ludzi tutaj zakorzenionych od wieków, jeśli tylko mają inne zdanie niż wy, przykre, że w tym opluwaniu biorą udział również zmanipulowani górale.
Podszywacie się pod dokonania innych, wystawiacie pierś do orderów i chwalicie się nie swoimi zasługami bo tak nakazuje wam wasza mentalność o świadomości bolszewickiej i wierze w jednego nieomylnego wodza.
Macie również swoje pisemko które sporo na swoich łamach drukuje tekstów i wpisów obrażających górali ale na reklamy płatne od górali się nie obraża.
Jednym was muszę zasmucić otóż komuna chciała na Podhalu powtórzyć akcję Wisła którą zastosowali między innymi na Łemkach (to też była grupa etniczna) ale im tu nie wyszło i pamiętajcie górale tu zostaną.
wyborca09:06, 26 lutego 2024
A ja do Pani Wójciny mam taki zarzut( a nic nie ginie w Internecie). Najpierw startowała na radną z list PO. W następnych wyborach z list Przymierza Tatrzańskiego( taka Platforma bis). W ostatnich wyborach z list PiSu.
Może i to nie byłoby nic zdrożnego, ale potem zaczęło się organizowanie imprez Propisowskich. A to Pani Szydło na jakiejś imprezie, a to wiece na terenie GOKu.
A już dla mnie pewnym przegięciem było zorganizowanie wiecu w GOKu w wyborach prezydenckich z Panmem Prezydentem Andrzejem Dudą. Było to szczyt pandemii!!!!!!!!!!
Teraz znów podobno Pani Wójcina startuje z Przymierza Tatrzańskiego z poparciem PiSu. A czemu to nie z PiSem
Postawa lekko chwiejna. Troszkę to mi przypomina obecną poseł przyjmującą mandat Panią Monikę Pawłowską.
Poronionek08:46, 26 lutego 2024
Najciekawsze są relacje obecnych i byłyk pracownikow dotyczące mobbingu i znęcania się psychicznego w urzędzie. ciekawe kiedy to wyjdzie i przy jakiej okazji. Podobno szykowany jest zbiorowy pozew, to byłaby bomba w kampani!
Janosik07:31, 26 lutego 2024
Góralką może nie jest ale komunistką pewnie tak :)
GórlolalboGóral23:53, 25 lutego 2024
Jednym słowem - dziaders.
Generał Andrzej Pawlikowski nagle się pojawił i wylał swe wypociny w białych rękawiczkach na portalach internetowych, ale jakoś nie pokusił się zaistnieć wśród ludzi. Można sądzić, że nawet nie pokwapił się do Wójta, co może wnieść dobrego dla swojego regionu. Ciekawe, co robił przez te pięć lat?To taka wysoko postawiona osoba była...
Dlaczego Pan nie kandyduje? Jakoś Pan mało konkretny w swoim wpisie...

Pochodzenie:
Jeśli ktoś wypomina komuś czyjeś pochodzenie, to jest naprawdę niespełna rozumu... zwłaszcza, że reprezentował organ bezpieczeństwa w kraju. Nikt na Podhalu nie musi być Góralem, żeby zrozumieć jego charakter i ,,prosty umysł", a zwłaszcza dobro jakie niesie ze sobą - rozwój.
Kultura Podhalańska jest silna i to się ceni, ale nie widzę powodu, aby kogoś winić za pochodzenie z innego regionu, zwłaszcza, że obecna kandydatka zdecydowanie wychodzi przed szereg z kulturą osobistą, wypowiedziami i obyciem w kulturze - nie tylko regionalnej zyskując przy tym przewagę w realizacji przyszłych projektów - jak będzie z tym kandydatem?

Żeby baba od chłopa tyle wybudowała to nie ma wątpliwości, że coś na Podhalu i w Poroninie było nie tak...

2 lata pandemii i wojna na Ukrainie zrobiła swoje - większość środków poszło w niepotrzebne szczepionki i wybory kopertowe przez nieudolne głowy w Państwie, ale mimo to:

- zakończenie budowy GOK (sprawy po poprzednikach)
- zakończenie budowy ronda i tunelu (sprawy po poprzednikach)
- doprowadzenie gazociągu
- wybudowanie szkoły w Murzasichlu na miarę XXI w architekturze, która wyróżnia się na tle zabudowy Podhalańskiej - przynajmniej wiadomo, że jest to szkoła, a nie jakiś wielki dom gościnny.
- budowa ośrodka kultury w Małem Cichem
- budowa (będzie) platformy widokowej w Małem Cichem,
- modernizacja szkół w gminie
- budowa Centrum Poroniańskiego w Suchem
- budowa (będzie) Poczty
- budowa Przedszkola w Poroninie
- remonty dróg (podobno to dopiero 1/3 w rok), a nową zakopiankę do Nowego targu budują już 5 lat.
- nowe oświetlenie ulic
- oświetlenie świąteczne jest, co z tego - żałosne komentarze: ,,dlaczego na naszym terenie nie ma takiego oświetlenia, nigdy przy nas nie montujecie, kiedy takie lampy zawieszone zostały pierwszy raz od początku istnienia gminy.
- wybudowany nowy peron w Poroninie + funkcjonalne przejście pod torami
- nowa stacja Misiagi
- kupiony Autobus Gminny...
- liczne imprezy kulturalne - chyba padały tam jakieś rekordy
- śmieci wreszcie jest jakiś sensowny harmonogram i sposób, wiadomo uzależniony od EMPOL, ale co zrobić... nie planuję wyrzucać do rzeki, bo jakiś kapuś (podobno górale są bardzo serdeczni i solidarni) do straży gminnej i będzie przypał.
- ...miliony innych spraw, o których nie wiem lub nie trzeba wymieniać.

Ludzie, Wy nie rozumiecie - budowa kanalizacji (taka prawdziwa) nie dojdzie do skutku, do czasu kiedy rządzi PPK (to jest bardzo zła jednostka - to jej się trzeba pozbyć).

Do kandydata:
Pomysł rozbudowy Urzędu w Poroninie (projekt w Tygodniku Podhalańskim) o jakim myśli kandydat p. Stanisław wprawia w osłupienie - pierwsza myśl - taak, zróbmy wygodę urzędnikom, a kto to później utrzyma i ogrzeje takiego ,,kolosa" (na planie projekt jest o dwie wielkości większy od kościoła parafialnego w Poroninie... może lepiej już wybudować MCK PORONIN, który będzie pełnił funkcję wszystkiego i niczego jednocześnie?

Do komentarza:
"Nasza wioska, nasza społeczność podhalańska zasługuje na więcej niż puste słowa i niezrealizowane marzenia. Zasługuje na ludzi urodzonych i wychowanych na ziemi Podhalańskiej! Na ludzi z dziada, pradziada posiadających mocne góralskie geny! Ludzi rozumiejących i kochających swą małą Ojczyznę Podhalańską"

- hmm, młodzi górale chyba nie chcą już mieszkać na Podhalu i się wstydzić. Czy w tym wypadku będą potępiani za to jacy są? Jak ich wychowali własni rodzice - tworząc lepsze - trudne czasy - drogie i pełne obaw. Można rozumieć, że chce Pan oddzielić resztę świata od Podhala i zostawić go takie samemu sobie...bez perspektyw dla nikogo i Pana też tu nie widzę.
Rodzic21:03, 25 lutego 2024
Zlikwidować szkołę we własnej wsi????? To dała rade zrobić. Ufajcie dalej jej obietnicom. Panie Staszku, popieram Pana kandydaturę.
Za tor(t)ami20:27, 25 lutego 2024
Za@torami, masz rację jestem "gwiazdorką" ale nigdy nie byłam pachołkiem kapusia.
do @za torami19:38, 25 lutego 2024
Poronin to najlepiej pamięta Lenina, komunistkę Gierobę, Jędrola i tym podobnych "gwiazdorów" jak ty sam jesteś.
byw19:29, 25 lutego 2024
żydom też wypominano pochodzenie
Akurat18:57, 25 lutego 2024
Do Gugus. A co zrobiła? Jej prawa ręka potrafi pisać tylko wnioski o place zabaw, a reszta? A dofinansowania do przydomowych oczyszczalni, a dofinansowania na wymianę ogrzewania? Ościenne Gminy jakoś mogly pisać wnioski o pozyskać fundusze, tylko przez 5 lat rządów w Poroninie się nie dało. Poza pięknymi uśmiechami na zdjęciach. W obce ręce oddać na 30 lat lasy Gubałowskie żeby sobie znajomi mogli postrzelać, teraz w obce ręce kolejne lasy żeby prywatny inwestor wybudował kolejny spacerniak. Moze by coś zostawic potomnym a nie tylko się pozbywać.
Za tor(t)ami16:29, 25 lutego 2024
O popłuczyny KPN się odezwały i TW Lecha. Poronin pamięta !
Mieszkanka15:35, 25 lutego 2024
Jaka szkoda, że Generał do tych wniosków doszedł dopiero po całym zamieszaniu ze szkołą w Małym Cichym i Stasikówce. Czy jesteście zadowoleni z takiego stanu rzeczy? Tak miało być?
Wojciech Orawiec15:08, 25 lutego 2024
Pani Zegeń jest najlepszym wójtem od powstania gminy Poronin. Popłuczyny Stocha i TW Andrzeja II plują na Panią, ale to jest tylko wyraz ich frustracji. Pełne poparcie z mojej strony i całej rodziny.
be lajzy14:48, 25 lutego 2024
jak by walec tam przyjechał to w powiększonym składzie zablokują robotę??
Yayco14:16, 25 lutego 2024
No cóż piszą o góralach, że wszyscy górale to goralenvolk, a jednocześnie w wyborach chcą głosów góralskich, tak to prawdziwa inteligencja zatorowa.
gość13:15, 25 lutego 2024
Jak kazdy pisowiec musi skrytykować i zmieszać z błotem.niech się Pani Anito nie przejmuje takimi zaczepkami prostaczków
Yayco12:43, 25 lutego 2024
Widzisz @Frank, gdyby rzeczony przez ciebie"Wacuś" wstąpił do wermachtu to jego wnuki mogły by być w rządzie. Waszymi bohaterami tamtych czasów byli ludzie Bieruta i służby bezpieczeństwa. Czy tak jest do dziś ? To widać po jadzie który czysto komunistyczny pokazujecie w swoich poglądach.
Suchowian12:06, 25 lutego 2024
Panie Staszku ma Pan mój głos !!
Proszę zrobić porządek z przedstawicielami handlowymi w mundurkach straży miejskiej,którzy to wraz z częścią urzędników nie rzadko w wyszukany sposób próbują utrudniać montaż i wydawanie dokumentacji potrzebnej do zainstalowania przydomowej oczyszczalni ścieków jeśli tej nje robi firma Majerczyka
Wojciech Pozorski11:52, 25 lutego 2024
Dla czego nie napisaliście, że Pan od Boru został po roku od promowania przez Prezydenta Dudę odsunięty z funkcji. Wystarczył rok by zweryfikowano co robi Pan. Generał. Celowe wprowadzanie ludzi w błąd. Nieładnie. Kłamstwo ma krótkie nogi.
Norton200311:49, 25 lutego 2024
Montana ,Panie, Montana.....
Wojciech Pozorski10:33, 25 lutego 2024
Generał Boru??? Komuną tu trzaska i płaczem, że jego chore ego nie zatrzyma ludu Bożego by głosować na Panią Zegleń. Nie górali jest Ziemia lecz Stwórcy Twojego. Żeby zarządzać czymś trzeba umieć zarządzać wlasnym Ego. Głos generała niczym blaszany bembenek który u schylku swych marnych dni traci chwałę... Nie wchodzi General przez Bramę którą jest Jezus, więc jest zwyklym /.../ Wrogiem Boga Wszechmogacego który głosuje na Panią Anitę Zegleń
1 dudek ( dwa denary)10:15, 25 lutego 2024
Już sama nazwa tego komitetu "Poronin to MY" mówi wszystko. Zastanówcie się dobrze nad swoim wyborem.
Polityk09:38, 25 lutego 2024
Ciekawe, czy Pani Anita Ż. teraz też zmieni opcje polityczną, tak jak to zrobiła przed poprzednimi wyborami. Bo wiadomo, że jeszcze 6 lat temu była aktywna działaczką PO. Takie wybory świadczą o poziomie człowieka
Realista09:36, 25 lutego 2024
Jak ktoś był nauczycielem, nawet dobrym, to niech w szkole zostanie, a nie pcha się na stołki.
Ceper09:14, 25 lutego 2024
"Góralskość" mierzona przynależnością do Związku Podhalan nie jest dobrym tłumaczeniem. Podpieranie się tą "śliską" organizacją nie ma sensu. Należą do niej przeróżni ludzie i różnie też jest postrzegana. Ale nie jest to jakieś szczególne wyróżnienie. Myślę, że bardziej w trakcie kampanii zwrócić uwagę należy na dokonania. Czasem "obcy" potrafi więcej i dużo lepiej od "swojego" pracować na rzecz lokalnej społeczności. Pani Wójt do takich należy.
Julka08:40, 25 lutego 2024
Wielu polaków ceprów którzy przybyli na podhale i osiedlili się tu ze względu na swoją drugą połowę są wikszymi góralami niż rodowite chłoptysie i miejscowe szumowiny.
Świadoma08:00, 25 lutego 2024
Niestety ani w rządzie, ani w parlamencie czy we władzach samorządowych nie ma zbyt wielu Polaków. Mamy jak mamy.
Misiek06:28, 25 lutego 2024
Malutki przystanek PKP Poronin Misiagi,ale musiała się dość najeździć aby on powstał.A ta Pani jest bardzo apolityczna i temu Pawlikowski tak na nią szczeka.
Frank00:46, 25 lutego 2024
Pochodzeniem góralskim nie ma się co chwalić bo Wacuś Krzeptowski go też miał. Taki niby naród wybrany.
jarek22:18, 24 lutego 2024
A.P. frajerem być zacna sztuka
Optymista21:05, 24 lutego 2024
Pawlikowski, nie hańb rodu. Wstyd mi za ciebie
Yayco20:47, 24 lutego 2024
Chapeau bas Panie Generale za ważne słowa. PiS podobnie jak PZPR potrzebuje górali do urn i na scenę. W Zakopanem zrobili podobnie z kandydaturą.Albo słaby kandydat albo zależny, a cuszka tylko do pokazówki i coś jeszcze ma przypominać ! Teraz nawet film współfinansowali ze środków ministerstwa kultury w temacie o którym tak naprawdę nie mają zielonego pojęcia i to też powtarzają za komunistami. Czyli ich prawda o goralenvolk !
Cwany lis19:51, 24 lutego 2024
Szanowny generał to pracował na Podhalu czy w Warszawie?
gazda18:38, 24 lutego 2024
Jak to możliwe żeby góralami rządził nie góral mało tego to jeszcze kobieta a u górali rządzą chłopy a nie baby.
Zorro18:12, 24 lutego 2024
Czego szuka tu teraz a gdzie był jak był sługą w Warszawie terz sobie przypomniał że kasa i jeszcze kasa typowy Pisior.
Kloss18:09, 24 lutego 2024
Nie wstyd się przyznawać do długopisu i Pis
Cienki .
Jacek placek16:47, 24 lutego 2024
Pan Bafia to niech przestanie się nakręcać bo już wiemy jak było jak był wicewojtem z panią Zeglen.Ale może w suchym będzie lepiej. Bo ta wojcina patrzy cichego i murzasichle z pryncy palem pawlikowskim. Pozdrawiam ciepło
eho16:10, 24 lutego 2024
"Poznać pana po cholewach" i słomie, która z nich wychodzi. Sposób w jaki ten pan prowadzi kampanię, od razu powinien dyskredytować go w oczach wyborców. No sami powiedzcie - czy chcielibyście, by taki "dżentelmen" Wami rządził, bo raczej nie potrafiłby Was godnie reprezentować i troszczyć się o Wasze interesy.
Tadek15:05, 24 lutego 2024
Typowe dla tego regionu. Zawiść. Kto nie z Podhala to zły. A tu same "jamioły" są. Ten region tak ma. W innych częściach tego pięknego kraju liczy się fachowość i kompetencje, ale nie tu. "Sami swoi" bis.
miple14:49, 24 lutego 2024
Przystanek Alaska.
Osiol14:47, 24 lutego 2024
Ile na tym stołku można z premiami urlopami zaleglymi .... wziąść rocznie?
GUGUS14:36, 24 lutego 2024
TYLE CO ZROBILA WOJT ANITA ŻEGLEN TO ZADEN WOJT NIE ZROBIL POPIERAM ANITE ZEGLEN NIE DAJCIE SIE OMAMIC JAPROZNYMI OBIETNICAMI JAK TO BYLO W WYBORACH PARLAMENTARNYCH DOSYC SZCZUCIA I NIENAWISCI ITYLE JADU W PANU JEST

Proszę unikać pisania wielkimi literami. Moderator.
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas