Środa, 28 września
Imieniny: Luby, Wacława, Salomona
Zakopane
Clouds
11°
Wiatr: 7.812 km/h Wilgotność: 73 %
Clouds
10°
Wiatr: 8.028 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
12°
Wiatr: 6.516 km/h Wilgotność: 73 %
Clouds
11°
Wiatr: 6.012 km/h Wilgotność: 83 %
Clouds
13°
Wiatr: 11.52 km/h Wilgotność: 78 %
Clouds
10°
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 73 %
Jakość powietrza
96 %
Nowy Targ
18 %
Zakopane
18 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 48 | 96 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 9 | 18 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 9 | 18 %
Koronawirus
10
Zakażonych
0
Zgonów
Powiat
Nowotarski
Powiat
Tatrzański
Zakażonych
6
4
Zgonów
0
0
Na kwarantannie
0
0
Wykonanych testów
28
27
Dodano 5 dni temu, 23.09.2022, 16:11 | Numer ogłoszenia: 1011769

Pracownik zmiany nocnej McDonald's Nowy Targ

PRACA W RESTAURACJI MCDONALD"S NOWY TARG
Możliwość pracy w pełnym lub nie pełnym wymiarze czasu pracy (3/4; 1/2; 1/4).

Ciekawi Cię, jak wygląda McDonald's od kuchni? Chcesz wiedzieć, dlaczego nasze frytki są takie długie, a burgery - takie pyszne? Szukasz miejsca, w którym rozwiniesz umiejętności, które przydadzą się w wielu sytuacjach? A może masz ochotę sprawdzić, czy naprawdę pracujemy ramię w ramię, zespołowo, jak często mówią nasi pracownicy? Dołącz do naszego zespołu!

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:
-PRACOWNIK ZMIANY NOCNEJ

Praca w pełnym lub niepełnym wymiarze godzinowym, elastyczny grafik pracy, dni i godziny pracy do uzgodnienia przed podpisaniem umowy.

Praca w restauracji McDonald’s Nowy Targ

Co zyskasz, pracując w McDonald"s?
• Nauczymy Cię nie tylko zasad pracy w restauracji, ale też komunikacji i pracy w zespole.
• Elastyczny grafik możliwość pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy ! czas pracy pogodzimy z studiami, szkołą twoim hobby !
• Ścieżka awansu, w każdej restauracji potrzebni są instruktorzy, liderzy gościnności, managerowie, jasna określona ścieżka kariery.
• Umowa o pracę
• Bonifikarta
• Pracowniczy program rabatowy

Co dajesz od siebie?
• Chęć do pracy, otwartość i komunikatywność - to na początek wystarczy. O resztę zadbają nasi instruktorzy. Sami też zaczynali od stanowiska pracownika restauracji, a dziś wiedzą, jak uczyć innych.

Jak wygląda praca?
• Na początku przechodzisz przez wszystkie stanowiska i po kolei uczysz się pracy na każdym z nich. Spokojnie, nikt z nas tego na początku nie umiał - wszystkiego Cię nauczymy


STAWKA GODZINOWA 21 zł brutto/godz, po okresie 3 miesięcy stawkę podnosimy na 21,50 zł brutt/godz; dodatkowo: PREMIA w wysokości +1 zł/godz (w przypadku braku nieobecności w pracy), + DODATEK WEEKENDOWY +1,5 zł/godz za pracę w soboty, +2,5 zł/godz za pracę w niedzielę i święta EKWIWALENT za pranie, +20% stawka godzinowa za pracę w godzinach nocnych a dodatkowo pracownik do 26 roku życia nie płaci podatku.


Możliwość pracy w innych naszych restauracjach za co pracownicy otrzymują ekstra dodatek za każdy przepracowany dzień; liczne programy motywacyjne !
Reklama
informacja
Uwaga! Podhalański Portal Informacyjny podhale24.pl w ramach którego działa niniejszy system ogłoszeń drobnych przypomina, że nie bierze odpowiedzialności za treść i wiarygodność zamieszczanych ogłoszeń. Warunki zamieszczanych ofert, stan i jakość oferowanych produktów czy usług nie są przez nas weryfikowane, podobnie jak uczciwość zamieszczanych ofert pracy.
Prosimy o rozważne korzystanie z prezentowanych ofert i samodzielną ich weryfikacje – przestrzegamy przed pochopnym podawaniem danych osobowych, numerów pin, pesel i innych mogących zostać wykorzystany na szkodę osób trzecich.
Reklama
Wyślij wiadomość
Reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas