Widokowa działka w Zębie - podhale24.pl
Środa, 29 maja
Imieniny: Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma
Rabka Zdrój
Rain
16°
Wiatr: 8.352 km/h Wilgotność: 70 %
Rain
16°
Wiatr: 9.828 km/h Wilgotność: 79 %
Clouds
16°
Wiatr: 7.596 km/h Wilgotność: 69 %
Clouds
17°
Wiatr: 8.46 km/h Wilgotność: 64 %
Clouds
23°
Wiatr: 8.46 km/h Wilgotność: 79 %
Clouds
21°
Wiatr: 6.264 km/h Wilgotność: 87 %
Jakość powietrza
62 %
Nowy Targ
56 %
Zakopane
48 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 31 | 62 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 28 | 56 %
Rabka-Zdrój
Dobra
PM 10: 24 | 48 %
Dodano 2 dni temu, 27.05.2024, 22:24 | Numer ogłoszenia: 1063370

Widokowa działka w Zębie

Działka budowlana o powierzchni 650 m2 znajduje się w miejscowości Ząb przy ul. Na Stajonki i oferuje niezrównany widok na Tatry, Zachodnie Podhale i Babią Górę.

Ząb - najwyżej położona wieś w Polsce, powstała w XVII w. graniczy od południa z Zakopanem, piękne widoki na Tatry i całe Podhale aż po Babią Góre i Gorce. Znani zębianie to narciarze, biegacz Józef Łuszczek, skoczek Stanisław Bobak i trzykrotny mistrz olimpijski - Kamil Stoch. W centrum wsi 100-letni kościół pod wezwaniem św.Anny, b.dobrze rozwinięta baza noclegowa, wyciągi narciarskie.

Główne cechy nieruchomości:

Powierzchnia: 650 m2
Wymiary: 20m x 30 m
Nachylenie: Lekko nachylona w południowo-zachodnim kierunku, co gwarantuje doskonałe nasłonecznienie przez większość dnia.
Widok: Ta działka zapewnia zachwycający widok na Tatry, Zachodnie Podhale i Babią Górę. Każdego dnia można cieszyć się spektakularnymi krajobrazami, które zmieniają się wraz z porami roku.
Droga: Działka jest dostępna przez drogę asfaltową gminną, co ułatwia komunikację i dostęp do innych części miejscowości oraz okolicznych atrakcji.
Media: W okolicy działki znajduje się dostęp do sieci elektrycznej, co sprawia, że instalacja prądu jest wyjątkowo prosta i wygodna.

Lokalizacja:
Miejscowość Ząb, znana ze swojego uroku górskiego, stanowi idealne miejsce dla miłośników przyrody i spokoju. To również doskonała lokalizacja dla osób pragnących uciec od zgiełku miejskiego życia, zachowując jednocześnie bliskość do wszystkich udogodnień i atrakcji Zakopanego, które jest oddalone o zaledwie kilka kilometrów.

Podsumowanie:
Ta działka budowlana to prawdziwa perełka na rynku nieruchomości. Jeśli marzysz o stworzeniu własnego domu w malowniczym zakątku Polski, gdzie każdy poranek będzie rozpoczynać się od widoku na majestatyczne Tatry, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Nie przegap tej unikalnej okazji i skontaktuj się ze mną już dziś, aby dowiedzieć się więcej o tym niezwykłym miejscu i możliwościach, jakie ono oferuje.

Zapraszam na prezentację.
Kupujący nie płaci prowizji!
Reklama
informacja
Uwaga! Podhalański Portal Informacyjny podhale24.pl w ramach którego działa niniejszy system ogłoszeń drobnych przypomina, że nie bierze odpowiedzialności za treść i wiarygodność zamieszczanych ogłoszeń. Warunki zamieszczanych ofert, stan i jakość oferowanych produktów czy usług nie są przez nas weryfikowane, podobnie jak uczciwość zamieszczanych ofert pracy.
Prosimy o rozważne korzystanie z prezentowanych ofert i samodzielną ich weryfikacje – przestrzegamy przed pochopnym podawaniem danych osobowych, numerów pin, pesel i innych mogących zostać wykorzystany na szkodę osób trzecich.
Reklama
Wyślij wiadomość
Reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas