Działka budowlana - Sprzedaż - Rabka Zdrój, Polska - podhale24.pl
Środa, 29 maja
Imieniny: Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma
Zakopane
Clouds
15°
Wiatr: 8.568 km/h Wilgotność: 85 %
Clouds
15°
Wiatr: 9.072 km/h Wilgotność: 81 %
Clouds
16°
Wiatr: 5.976 km/h Wilgotność: 85 %
Clouds
16°
Wiatr: 4.968 km/h Wilgotność: 89 %
Clouds
21°
Wiatr: 8.892 km/h Wilgotność: 73 %
Clouds
19°
Wiatr: 8.352 km/h Wilgotność: 83 %
Jakość powietrza
68 %
Nowy Targ
54 %
Zakopane
42 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 34 | 68 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 27 | 54 %
Rabka-Zdrój
Dobra
PM 10: 21 | 42 %
Dodano 2 dni temu, 27.05.2024, 13:18 | Numer ogłoszenia: 1070894

Działka budowlana - Sprzedaż - Rabka Zdrój, Polska

Cena ofertowa: 399 000 zł

Działka w malowniczym uzdrowisku

Lokalizacja: Działka usytuowana jest przy ulicy Zgody, w obrębie Słone w Rabce Zdrój, jednym z najbardziej urokliwych regionów Polski. Rabka Zdrój to miejscowość, znana od ponad stulecia jako sławne uzdrowiska, oferując swoim mieszkańcom i gościom nie tylko bogate walory zdrowotne, ale również przepiękne otoczenie przyrody.

Spokojna okolica: Okolica, w której znajduje się działka, jest cicha i spokojna. Zabudowa jest tu nieliczna, co sprawia, że można tu naprawdę wyciszyć się, odpocząć i cieszyć pięknem przyrody.

Możliwości zabudowy: Dzięki swojemu położeniu i powierzchni, działka daje szerokie możliwości zabudowy jednorodzinnej, rekreacyjnej i usługowej. To idealne miejsce dla osób, które marzą o własnym domu w otoczeniu natury, z malowniczą okolicą, a nawet widokiem na szczyty Tatr.

Potencjał inwestycyjny: Ta działka to doskonała okazja zarówno dla osób poszukujących spokojnego miejsca na swoje wymarzone miejsce zamieszkania, jak i dla inwestorów zainteresowanych branżą turystyczną lub uzdrowiskową. Działka posiada wszelkie konieczne atuty, by stać się solidną i rentowną podstawą pod taką inwestycje.

Lokata kapitału: Działka w Rabce Zdrój to także pewna i bezpieczna lokata kapitału. Region ten zyskuje na popularności jako miejsce letniego wypoczynku oraz aktywnego spędzania czasu przez cały rok. Inwestycja w nieruchomość w tym regionie przyniesie stabilne i atrakcyjne zwroty.

Branża turystyczna: Rabka Zdrój to raj dla miłośników turystyki pieszej i rowerowej. Z tego miejsca można łatwo dotrzeć do szlaków pieszych i rowerowych prowadzących na okoliczne szczyty Gorców, Beskidu Wyspowego i Pasma Babiogórskiego. Dla osób zainteresowanych branżą turystyczną, działka ta może stanowić doskonałą bazę wypadową dla turystów.

Najważniejsze parametry:

Powierzchnia: 2932m2

Szerokość: ok 25m Długość: ok 120m

Działka ewidencyjna nr: 608

Adres: Rabka Zdrój, obręb Słone, ul. Zgody

Dostępne media:

Słup prądowy na działce.
Gaz w pasie drogowym graniczącym z działką.
Wodociąg około 125 m od granicy działki.
Kanalizacja około 125 m od granicy działki.

KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW WYNAGRODZENIA AGENCJI

Zadzwoń po więcej informacji
Reklama
informacja
Uwaga! Podhalański Portal Informacyjny podhale24.pl w ramach którego działa niniejszy system ogłoszeń drobnych przypomina, że nie bierze odpowiedzialności za treść i wiarygodność zamieszczanych ogłoszeń. Warunki zamieszczanych ofert, stan i jakość oferowanych produktów czy usług nie są przez nas weryfikowane, podobnie jak uczciwość zamieszczanych ofert pracy.
Prosimy o rozważne korzystanie z prezentowanych ofert i samodzielną ich weryfikacje – przestrzegamy przed pochopnym podawaniem danych osobowych, numerów pin, pesel i innych mogących zostać wykorzystany na szkodę osób trzecich.
Reklama
Wyślij wiadomość
Reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas