Czwartek, 27 luty 2020, Imieniny: Romana, Makarego, Lutomira
Jabłonka i okolice
Clouds
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 80
Snow
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 89
Snow
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 93
Snow
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 74
Snow
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 94
Clouds
-0°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 80
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra

ogłoszenia

English for HoReCa - Angielski w Branży HoReCa - Nauka i Korepetycje (numer: 824662)

Dodano 4 dni temu, 23.02.2020 14:24
English for HoReCa – Angielski w sektorze HoReCa.
Perfect your English Communication skills!
Branża hotelarsko-gastronomiczna jest, obok turystyki, jedną z najważniejszych gałęzi europejskiej gospodarki. Dobra znajomość języka angielskiego, szczególnie języka właściwego dla danej branży, stanowi niewątpliwy atut efektywnym prowadzeniu businessu w sektorze HoReCa jak również w znalezieniu dobrej pracy oraz w rozwoju zawodowym.
Korepetycje są dla osób, podmiotów z Branży Hotelarskiej, Gastronomicznej, Cateringowej, Turystycznej. Dedykuję je wszystkim, którzy na co dzień związani są z branżą HoReCa.
Korepetycje przeznaczone są dla pracowników , managerów, właścicieli kawiarni, hoteli, restauracji, pubów, trattorii, pizzerii, biur turystycznych, sieci gastronomicznych, Fast Foodów, w tym działów marketingu i promocji firm z branży HoReCa, zainteresowanych nabyciem lub poszerzeniem kompetencji językowych , sztuki konwersacji w w/w sektorze działania.
Zapraszam serdecznie . Krzysztof

dane kontaktowe

Telefon:
512157870
E-mail:
napisz wiadomość

reklama

informacja

Uwaga! Podhalański Portal Informacyjny podhale24.pl w ramach którego działa niniejszy system ogłoszeń drobnych przypomina, że nie bierze odpowiedzialności za treść i wiarygodność zamieszczanych ogłoszeń. Warunki zamieszczanych ofert, stan i jakość oferowanych produktów czy usług nie są przez nas weryfikowane, podobnie jak uczciwość zamieszczanych ofert pracy.
Prosimy o rozważne korzystanie z prezentowanych ofert i samodzielną ich weryfikacje – przestrzegamy przed pochopnym podawaniem danych osobowych, numerów pin, pesel i innych mogących zostać wykorzystany na szkodę osób trzecich.

reklama

wyślij wiadomość

Podaj sumę cyfr aby wysłać formularz
 
 
reklamy google
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij