Środa, 17 lipiec 2019, Imieniny: Anety, Aleksego, Julietty
Zakopane i okolice
Clouds
22°
Wiatr: 31.32 km/h Wilgotność: 40
Clouds
22°
Wiatr: 31.32 km/h Wilgotność: 40
Clouds
22°
Wiatr: 31.32 km/h Wilgotność: 40
Clouds
22°
Wiatr: 29.52 km/h Wilgotność: 45
Clouds
22°
Wiatr: 31.32 km/h Wilgotność: 40
Clouds
21°
Wiatr: 31.32 km/h Wilgotność: 40
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra

ogłoszenia

Dołącz do zespołu stylistów włosów - American Dreams (numer: 838435)

Dodano 5 dni temu, 12.07.2019 19:07
Dołącz do zespołu stylistów włosów American Dreams, pracujących z głównym szkoleniowcem Akademii Togethair i TOP Stylistą American Dreams - Mateo Dobraczyńskim. Prześlij do nas swoje CV, a my skontaktujemy się i zaprosimy cię na rozmowę kwalifikacyjną!

Poszukujemy doświadczonych kandydatów, lub osób które zaskoczą nas swoimi umiejętnościami i pomysłami, ponieważ stanowisko wymaga wiedzy i kreatywności – tego co odróżnia stylistę od tradycyjnego fryzjera.
Wybranemu przez nas kandydatowi, oferujemy dużą samodzielność, która pozwoli na wykazanie się indywidualizmem oraz możliwości rozwoju – w postaci szkoleń zawodowych pod okiem najlepszych stylistów włosów.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: p.furczon@american-dreams.pl

dane kontaktowe

Telefon:
---------
E-mail:
napisz wiadomość

reklama

informacja

Uwaga! Podhalański Portal Informacyjny podhale24.pl w ramach którego działa niniejszy system ogłoszeń drobnych przypomina, że nie bierze odpowiedzialności za treść i wiarygodność zamieszczanych ogłoszeń. Warunki zamieszczanych ofert, stan i jakość oferowanych produktów czy usług nie są przez nas weryfikowane, podobnie jak uczciwość zamieszczanych ofert pracy.
Prosimy o rozważne korzystanie z prezentowanych ofert i samodzielną ich weryfikacje – przestrzegamy przed pochopnym podawaniem danych osobowych, numerów pin, pesel i innych mogących zostać wykorzystany na szkodę osób trzecich.

reklama

wyślij wiadomość

Podaj sumę cyfr aby wysłać formularz
 
 
reklamy google
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij