Czwartek, 27 luty 2020, Imieniny: Romana, Makarego, Lutomira
Nowy Targ i okolice
Clouds
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 68
Clouds
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 68
Clouds
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 68
Clouds
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 74
Clouds
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 68
Clouds
-1°
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 68
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra

ogłoszenia

Business English - Nauka i Korepetycje z Angielskiego (numer: 862579)

Dodano 4 dni temu, 23.02.2020 14:24
Business English Conversations - Konwersacje w Biznesie w Języku Angielskim
Poziom zaawansowania: średni i zaawansowany. A1-C2.
Jestem absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Kierunek - Zarządzanie i Marketing oraz Absolwentem Studiów Podyplomowych na Uniwersytecie w Stockholmie na kierunku - Bankowość i Finanse.
Mam ponad 15 - letnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego oraz korepetycjach dla młodzieży , studentów , dorosłych i kadry menedżerskiej , od poziomu A1 , B2 , C1, C2, CAE oraz FCE, ze szczególnym również naciskiem na Business English.
Wykorzystuję doświadczenie w nauczaniu w szkołach językowych jako lektor, w pracy w biurze tłumaczeń oraz z praktyki na stanowiskach menedżerskich , w największych firmach handlowo-usługowych oraz instytucjach finansowych w Polsce.
. Obszar działania:
- Kraków - dowolna dzielnica,
- Zakopane, Rabka Zdrój, Czarny Dunajec, Bukowina Tatrzańska, Białka Tatrzańska, Skomielna Biała, Ludźmierz, Waksmund i Nowy Targ.

dane kontaktowe

Telefon:
512157870
E-mail:
napisz wiadomość

reklama

informacja

Uwaga! Podhalański Portal Informacyjny podhale24.pl w ramach którego działa niniejszy system ogłoszeń drobnych przypomina, że nie bierze odpowiedzialności za treść i wiarygodność zamieszczanych ogłoszeń. Warunki zamieszczanych ofert, stan i jakość oferowanych produktów czy usług nie są przez nas weryfikowane, podobnie jak uczciwość zamieszczanych ofert pracy.
Prosimy o rozważne korzystanie z prezentowanych ofert i samodzielną ich weryfikacje – przestrzegamy przed pochopnym podawaniem danych osobowych, numerów pin, pesel i innych mogących zostać wykorzystany na szkodę osób trzecich.

reklama

wyślij wiadomość

Podaj sumę cyfr aby wysłać formularz
 
 
reklamy google
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij