Poniedziałek, 18 styczeń 2021, Imieniny: Małgorzaty, Piotra, Liberty
Zakopane i okolice
Clear
-9°
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 67
Clear
-9°
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 67
Clear
-9°
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 67
Clouds
-8°
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 73
Clouds
-9°
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 80
Clear
-9°
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 67
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dostateczna
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty

ogłoszenia

Duży quad! Ledy! Linhai poj 400 ! Gwarancja! Raty! Dowóz! (numer: 935278)

Dodano 4 dni temu, 14.01.2021 15:50
Ludźmierska 1 Nowy Targ

Silnik
Mocny, jednocylindrowy silnik chłodzony cieczą ma wystarczająco dużo siły do ciężkiej pracy przy zachowaniu dynamicznego przyspieszenia. Moc silnika jest przekazywana na koła za pomocą skrzyni biegów CVT o dwóch prędkościach, kanadyjskiej firmy CVTech z redukcją, biegiem neutralnym oraz biegiem wstecz. Posiada możliwość hamowania silnikiem.
Napęd
Elektrycznie przełączny napęd 4x4 zapewnia optymalną przyczepność na każdej powierzchni. Naciśnięcie jednego przycisku na kierownicy powoduje przełączenie napędu na dwie osie.
Zawieszenie
Szerokie zawieszenie z dużym skokiem i niskim środkiem ciężkości zapewnia dużą wydajność i stabilność nawet.Koła są niezależnie zawieszone, a mocne hamulce hydrauliczne zapewniają efektywne i szybkie hamowanie. Zwrotność zapewnia także bardzo mały promień skrętu.
Bogate wyposażenie
Mimo swojej bardzo atrakcyjnej ceny Linhai 400 4x4 oferuje bogate wyposażenie standardowe, które obejmuje przedni i tylny bagażnik, przedni bumper

dane kontaktowe

Telefon:
500444415
E-mail:
napisz wiadomość

reklama

informacja

Uwaga! Podhalański Portal Informacyjny podhale24.pl w ramach którego działa niniejszy system ogłoszeń drobnych przypomina, że nie bierze odpowiedzialności za treść i wiarygodność zamieszczanych ogłoszeń. Warunki zamieszczanych ofert, stan i jakość oferowanych produktów czy usług nie są przez nas weryfikowane, podobnie jak uczciwość zamieszczanych ofert pracy.
Prosimy o rozważne korzystanie z prezentowanych ofert i samodzielną ich weryfikacje – przestrzegamy przed pochopnym podawaniem danych osobowych, numerów pin, pesel i innych mogących zostać wykorzystany na szkodę osób trzecich.

reklama

wyślij wiadomość

Podaj sumę cyfr aby wysłać formularz
 
 
reklamy google
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij