Poniedziałek, 21 wrzesień 2020, Imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita
Zakopane i okolice
Clouds
20°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 56
Clouds
22°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 56
Clouds
21°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 56
Clear
22°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 36
Clouds
21°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 56
Clouds
20°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 56
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
10.05.2017, 17:14 | czytano: 1358

Egzaminy na stopnie szkoleniowe Polskiej Federacji Krav Maga

W Ośrodku Palace w Zakopanem odbyły się pierwsze egzaminy na stopnie szkoleniowe Polskiej Federacji Krav Maga.

PFKM jest jedyną organizacją w Polsce i Europie, której certyfikacje są uznawane przez IKMA- Israel – najwyższy autorytet w tej dziedzinie na świecie. Egzaminy przeprowadził Szef Szkolenia Mistrz Krzysztof Sawicki 3 Dan Czarny Pas, posiadający najwyższy izraelski stopień mistrzowski Krav Maga w Polsce.

Israeli Krav Maga to nowoczesny system walki wręcz i samoobrony, który używany jest przez służby mundurowe na całym świecie. Głównym założeniem jest rozbrojenie i uniemożliwienie przeciwnikowi dalszego ataku i bezpieczne oddalenie się od zagrożenia. Krav Maga uczy podstaw bezpiecznego zachowania oraz prostych i skutecznych technik samoobrony, bez względu na wiek i kondycję fizyczną.

Do egzaminów pod Giewontem przystąpiło 20 osób, które po prawie trzy godzinnym treningu połączonym z warsztatami metodycznymi uzyskało w pełni zasłużone i wypracowane pierwsze stopnie szkoleniowe Polskiej Federacji Krav Maga, które odebrali z rąk Mistrza Krzysztofa Sawickiego.

Sekcja Israeli Krav Maga w Zakopanem działa od dwóch lat - zajęcia prowadzi Szymon Dziębowski Policjant Zakopiańskiej Komendy. Treningi odbywają się dwa razy w tygodniu środę i piątek w Ośrodku Palace na ul. Chałubińskiego 7.

Źródło: organizatorzy
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij