Czwartek, 13 maj 2021, Imieniny: Serwacego, Ofelii, Roberty
Rabka Zdrój i okolice
Rain
17°
Wiatr: 7.092 km/h Wilgotność: 97
Rain
16°
Wiatr: 8.784 km/h Wilgotność: 97
Clouds
13°
Wiatr: 6.264 km/h Wilgotność: 97
Rain
14°
Wiatr: 6.3 km/h Wilgotność: 96
Clouds
17°
Wiatr: 4.896 km/h Wilgotność: 92
Rain
11°
Wiatr: 5.364 km/h Wilgotność: 98
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
09.02.2021, 16:29 | czytano: 1399

Kuchnia w remizie w Szaflarach w nowej odsłonie (zdjęcia)

Udało się zakończyć generalny remont kuchni w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Szaflarach.

Wymieniono całą instalację elektryczną, przebudowano instalację wodno-kanalizacyjną, wykonano instalację wentylacyjną, gazową a także wymieniono płytki podłogowe i ścienne oraz wyrównano i pomalowano sufit. Zakupiono także nowe drzwi do chłodni i regały. Całkowity koszt remontu wyniósł 103 tys. zł. Był o wiele wyższy, ponieważ obejmuje także wkład, jaki włożyli strażacy własną pracą, ofiarowanym materiałem, transportem itd. oraz sympatycy i sponsorzy. Dzięki pracy społecznej strażaków udało się zaoszczędzić ok. 50 000 zł. Pomogły także druhny i gaździny z KGW.

Remont udało się przeprowadzić dzięki dotacji z Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników, Urzędu Marszałkowskiego w Krakowie i wsparciu Urzędu Gminy Szaflary, Gminnego Centrum Kultury Promocji i Turystyki w Szaflarach.

Źródło: OSP Szaflary, oprac. r/
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
sobie myślę...18:03, 9 lutego 2021
Podziwiam determinację, pasję, zaangażowanie szaflarzańskich strażaków. Nie licząc swojego czasu, energii są w swoim środowisku bardzo aktywni i chyba nie przez wszystkich doceniani...
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij