Czwartek, 23 maj 2019, Imieniny: Iwony, Emilii, Dezyderiusza
Zakopane i okolice
Clouds
13°
Wiatr: 33.48 km/h Wilgotność: 76
Rain
14°
Wiatr: 33.48 km/h Wilgotność: 76
Rain
13°
Wiatr: 33.48 km/h Wilgotność: 76
Rain
13°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 93
Clouds
13°
Wiatr: 33.48 km/h Wilgotność: 76
Clouds
13°
Wiatr: 33.48 km/h Wilgotność: 76
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
15.05.2010, 16:23 | czytano: 2956

Nowy Targ: Złote Ciupagi wręczone (zdjęcia)

Zdj. Piotr Dobosz

W Miejskiej Hali Lodowej trwają 15, jubileuszowe Podhalańskie Targi Budownictwa, Instalacji i Wyposażenia Wnętrz. Dziś, tradycyjnie już, wręczono „Złote ciupagi” i „Laury instalatora” za najlepsze, prezentujące się podczas imprezy produkty.

Nagrodę główną, czyli „Złotą ciupagę” otrzymały trzy firmy, wśród nich - dwie z Podhala: Makroterm - Agata i Krzysztof Wąchała sp.j. z Zakopanego za prezentację kompletnego zestawu kominkowego „Glass system”; Rabplast - Jacenty Wójciak, Paweł Wójciak s.c. Rabka-Zdrój za prezentację bramy segmentowej UniPro firmy Wiśniowski oraz PPH Kostrzewa sp.j. Giżycko za prezentację kotła Mini Bio. Wyróżnienia w tej kategorii otrzymały firmy: ZUH - Leszek Kuraszyk Międzyrzec Podlaski za prezentację kuchni z płaszczem wodnym KALVIS 4-ASB-1; Elpro - Kotły Drzewica za prezentację kotła centralnego ogrzewania typu Eko UKN z podajnikiem ślimakowym oraz ZPH - Stanisław Krzaczek Klikawa za prezentację kotła SKP-35 z palnikiem retortowym II generacji.

Laur instalatora zdobyły: Elpro - Kotły Drzewica za prezentację kotła centralnego ogrzewania typu Eko UKN z podajnikiem ślimakowym; PPHU Kołton Orawka - za prezentację kotła centralnego ogrzewania Pellmax; PolSpaw Sawiccy - Krzepice za prezentację kotła centralnego ogrzewania Eko Maximus.

Puchar za najciekawszą aranżację stoiska na targach otrzymały: PPHU Vidok I. Sobolewski, R.Walas sp.j. Rudna Mała; SPLIT-2 s.c. Rogoźnik i Bruk-Bet sp. z o.o. Nieciecza. Wyróżnienia: FP Sambud - Lesław Jendrysko - Nowy Targ, Rabplast - Jacenty Wójciak, Paweł Wójciak s.c. - Rabka-Zdrój i Elbram - Jan Guzik - Libusza.

Swoją nagrodę - „Złote Pióro od Góralskiego Kapelusza” przyznała też Nowotarska Izba Gospodarcza. Otrzymały je: PolSpaw Sawiccy - Krzepice; PPHU Kołton - Orawka oraz organizator Podhalańskich Targów Budownictwa - Agencja Informacyjno-Reklamowa „Pomocja” s.c. z Wadowic.

Jutro trzeci, ostatni dzień targów, na których prezentuje się 80 firm z całego kraju. W tym roku impreza stoi pod znakiem instalacji grzewczych - oferta producentów jest w tej dziedzinie wyjątkowo szeroka - prezentowane są systemy grzewcze na węgiel, pellet, brykiety i drewno. Zapoznawać się z nowinkami z tej i wielu innych branż będzie można do godz. 17.

p/

Zdj. Piotr Dobosz

galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
sadf11:45, 17 maja 2010
Powinna być raczej Złota Siekiera lub Złoty Młotek - Złota Ciupaga to nagroda na innego rodzaju zawodach, o wiele bardziej prestiżowych
Dzianisan(po jap.wsiok)15:29, 16 maja 2010
Zgadzam się że nazwa tych targów nijak się ma do tego co tam prezentują wystawcy.Szwarc,mydło i powidło- w skrócie.
truskawka12:59, 16 maja 2010
...niestety ciężko tą imprezę nazwać targami w dodatku budownictwa. Firmy z branży kosmetycznej, banki ( oczywiście związane z budownictwem, jak z każdą inną branżą), firma sprzedająca świece, środki do pielęgnacji skór , a różnorodność branżowa firm związana z budownictwem bardzo uboga. Nie zauważyłam firm sprzedających czy produkujących materiały budowlane... Brak firm sprzedających usługi, brak architektów czy projektantów ( o przepraszam jedno wydawnictwo... sprzedające prasę głównie sprzed kilku miesięcy) itd. Raczej mało zachęcające... Jeżeli inwestor liczy, że w jednym miejscu znajdzie wszystko co związane jest z budową jego domu czy pensjonatu to się rozczaruje.
Zyzio21:14, 15 maja 2010
Czy budownictwo to tylko kotły grzewcze? Prócz tego nie było tam czego oglądać...
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij