aktualności

Jolanta Bakalarz: "Chcę być burmistrzem, który mobilizuje, inspiruje, pobudza do działania"

24.10.2014 20:08 / komentarze: 40 / dodaj komentarz / czytaj więcej

NOWY TARG. "Jest mi po drodze ze wszystkimi, którzy chcą lepszej przyszłości dla Nowego Targu" - powiedziała podczas oficjalnej prezentacji swojej kandydatury na burmistrza Miasta Jolanta Bakalarz i dodała: - Nowy Targ powinien być miastem gdzie warto mieszkać, pracować, inwestować oraz przyjeżdżać na wypoczynek.

GDDKiA przyspiesza prace na zakopiance. Roboty drogowe w Szaflarach również w sobotę, a także po niedzieli. Uwaga na korki

24.10.2014 19:39 / komentarze: 2 / dodaj komentarz / czytaj więcej

W sobotę trwać będzie układanie warstwy wiążącej ( przedostatniej ) nawierzchni na czterech przebudowywanych skrzyżowaniach w Szaflarach na zakopiance. Prace przewidziano w godzinach od 8.00 do 15.00.

Na Podhale przyjeżdża Jarosław Gowin

24.10.2014 15:50 / komentarze: 15 / dodaj komentarz / czytaj więcej

W poniedziałek w Zakopanem, Nowym Targu i Sułkowicach gościć będzie Jarosław Gowin. Prezes partii "Polska Razem" będzie wspierał w kampanii samorządowej kandydatów - na burmistrza i radnego sejmiku wojewódzkiego.

Oficjalne otwarcie fragmentu ścieżki rowerowej w Nowym Targu. "Niechże to dzieło służy dobrej sprawie" (zdjęcie)

24.10.2014 14:35 / komentarze: 39 / dodaj komentarz / czytaj więcej

NOWY TARG. W południe poświęcono i uroczyście oddano do użytku 1763 metry ścieżki rowerowej, która została poprowadzona po dawnym nasypie kolejowym w rejonie tzw. "kombinackiego" lasu. To część projektu pn. "Historyczno-kulturowo-przyrodniczy szlak wokół Tatr".

Czterech kandydatów na wójta Kościeliska

24.10.2014 14:30 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Czterech kandydatów, w tym obecny włodarz gminy i dwie kobiety, walczy o stanowisko wójta gminy Kościelisko.

Korek na zakopiance w Szaflarach

24.10.2014 12:13 / komentarze: 11 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Na zakopiance pomiędzy Nowym Targiem a wjazdem do Białego Dunajca utworzył się gigantyczny korek. W obu kierunkach stoi sznur samochodów.

Badali czy konie wożące turystów do Morskiego Oka nie pracują za ciężko

24.10.2014 12:04 / komentarze: 11 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Na Palenicy Białczańskiej miała miejsce kolejna kontrola koni wożących turystów nad Morskie Oko. Od jej wyników zależy, czy utrzymana zostanie obecna aktualna liczba osób przewożonych przez wozy, czy też zostanie zmniejszona.

Konwencja wyborcza komitetu Razem Podhale Spisz Orawa: kampania oparta o sukces (zdjęcia)

24.10.2014 10:52 / komentarze: 25 / dodaj komentarz / czytaj więcej

NOWY TARG. Inwestycje, osiągnięcia i sukcesy w budowie infrastruktury drogowej, w oświacie i służbie zdrowia, to kanwa na której komitet Razem Podhale Spisz Orawa, ugrupowanie, które współrządzi obecnie w powiecie nowotarskim, buduje swoją kampanię wybiorczą. Inauguracja kampanii miała miejsce podczas wczorajszej konwencji w Euroregionie "Tatry".

W nocy mróz

24.10.2014 09:57 / komentarze: 1 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Dziś zdecydowanie najzimniejszy dzień tej jesieni. W ciągu dnia na Podhalu temperatura nie przekroczy 2°C, a w nocy spadnie do -2°C. Nieco cieplej będzie w weekend.

Rośnie liczba interwencji domowych i niebieskich kart zakładanych mieszkańcom powiatu tatrzańskiego

24.10.2014 07:03 / komentarze: 5 / dodaj komentarz / czytaj więcej

W minionym tygodniu tatrzańscy policjanci interweniowali aż 86 razy. Kłótnie, awantury, zakłócenia ciszy nocnej, nietrzeźwi na ulicy i przemoc domowa, to tylko część zdarzeń z jakimi policjanci spotykają się na służbie.

pierwsza | poprzenia [ strona: 1 / 1516 ] następna | ostatnia
reklama
reklama

najczęściej czytane

reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Współpraca
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij