aktualności

Gmina Szaflary. Szkaradziński odpowiada wójtowi. (artykuł sfinansowany ze środków KW DLA ROZWOJU GMINY SZAFLARY)

24.11.2014 18:20 / czytaj więcej

Poprzez emisję dwóch płatnych artykułów sponsorowanych podpisanych przez obecnego wójta gminy Szaflary Pana Stanisława Ślimaka, zostałem niejako wywołany do tablicy.
Moja kampania wyborcza oparta jest głównie na bezpośrednim kontakcie z wyborcami. Spotykając się z mieszkańcami naszej gminy, wysłuchiwałem i zapisywałem ich potrzeby, skargi, problemy i oczekiwania. Przeszedłem na piechotę sołectwa naszej gminy, rozmawiałem z każdym, kto był chętny poświęcić mi choć kilka minut.

Kamil Stoch przeszedł dziś zabieg w szpitalu w Nowym Targu

24.11.2014 16:10 / komentarze: 15 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Kamil Stoch przeszedł dzisiaj zabieg usunięcia krwiaka ze stawu skokowego w szpitalu w Nowym Targu. Decyzja co do startu Kamila w Kuusamo podjęta zostanie jutro po badaniach kontrolnych.

W nocy możliwa gołoledź

24.11.2014 15:11 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Według aktualnych prognoz synoptyków, w nocy pogoda ma się pogorszyć. Na Podhalu może spaść deszcz i śnieg z deszczem, co w połączeniu z ujemną temperaturą spowoduje gołoledź na drogach.

Dzielski i KWW Wspólna Gmina nie poprą żadnego z kandydatów na wójta gminy Czarny Dunajec

24.11.2014 14:52 / komentarze: 9 / dodaj komentarz / czytaj więcej

W związku z brakiem woli porozumienia oraz jasnego programu rozwoju gminy przedstawionego przez obu kandydatów na wójta gminy Czarny Dunajec, oświadczamy, że nie udzielamy wsparcia żadnemu z nich - poinformował dziś w imieniu komitetu Wspólna Gmina Kazimierz Dzielski, który był kandydatem na wójta w pierwszej turze.

"Dwa dni na kulturowym gościńcu" w Rabce-Zdroju

24.11.2014 11:46 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Stowarzyszenie Kulturowy Gościniec zorganizowało w piątek i w sobotę cykl wydarzeń związanych z kulturą i historią Rabki-Zdroju. Były wśród nich: wernisaż, koncerty, promocje wydawnictw, projekcje filmów dokumentalnych, medale i statuetki.

Policyjny pościg za nietrzeźwym kierowcą

24.11.2014 11:32 / komentarze: 16 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Policjanci z Jabłonki zatrzymali po pościgu 23-letniego mieszkańca Lipnicy Małej, który nietrzeźwy jechał samochodem. Jak się okazało, miał na koncie trzy aktywne zakazy kierowania pojazdami za jazdę po pijanemu.

Budowa centrum regionalnego stanęła

24.11.2014 10:04 / komentarze: 1 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Nie pod koniec tego roku, ale najprawdopodobniej dopiero w maju 2015 zakończy się budowa centrum regionalnego w Kościelisku. Roboty stanęły, bo dotychczasowy wykonawca zbankrutował.

Jerzy Zacharko do Janusza Majchra: "Poznali się na Panu" (aktualizacja)

23.11.2014 22:13 / komentarze: 5 / dodaj komentarz / czytaj więcej

ZAKOPANE. "W oświadczeniu wydanym przez Janusz Majchra w sprawie poparcia przez radnych Nowego Zakopanego, Jego kontrkandydata zawarte są nieprawdziwe informacje, które w związku ze zbliżającą się drugą turą wyborów wymagają sprostowania i wyjaśnienia" - napisał Jerzy Zacharko.

Kamil Stoch kontuzjowany

23.11.2014 19:36 / komentarze: 4 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Nasz najlepszy skoczek narciarski z Zębu nie wystąpił w konkursach inaugurujących tegoroczny Puchar Świata, rozegranych w niemieckim Klingenthal.

Szlachetna paczka na Krupówkach

23.11.2014 14:04 / komentarze: 5 / dodaj komentarz / czytaj więcej

ZAKOPANE. Wolontariusze akcji Szlachetna Paczka po raz kolejny zatańczyli na Krupówkach. Zachęcali latynoskimi rytmami mieszkańców Zakopanego i turystów aby wzięli udział charytatywnej akcji.

pierwsza | poprzenia [ strona: 1 / 1543 ] następna | ostatnia
reklama
reklama

najczęściej czytane

boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Współpraca
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij