aktualności

Konwencja wyborcza komitetu Nowe Zakopane (zdjęcia)

31.10.2014 20:50 / komentarze: 1 / dodaj komentarz / czytaj więcej

W hotelu Fian w Zakopanem odbyła się konwencja wyborcza komitetu Nowe Zakopane, który stworzyli członkowie kilku zakopiańskich organizacji - ruchu Made in Zakopane, Tatrzańskiej Izby Gospodarczej i Towarzystwa Miłośników Teatru im. Heleny Modrzejewskiej.

Rabczańscy kandydaci ruszyli z kampanią

31.10.2014 17:13 / komentarze: 4 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Pierwsze spotkania z kandydatami na burmistrza Rabki-Zdroju - Ewą Przybyło i Maciejem Karnickim - miały słabe zainteresowanie. Wzięło w nich udział po kilkanaście osób.

Nowotarski oddział MORD - oficjalnie otwarty (zdjęcia)

31.10.2014 15:11 / komentarze: 32 / dodaj komentarz / czytaj więcej

NOWY TARG. - Rocznie 5,6 tysięcy osób z naszego terenu zdaje egzaminy na prawo jazdy. Od teraz można to robić tutaj - obwieścił podczas oficjalnego otwarcia Oddziału Terenowego Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego - Krzysztof Faber. - Teraz odległości są właściwe. Chętni mogą uzyskać uprawnienia w pobliżu miejsca zamieszkania - dodał dyrektor MORD w Nowym Sączu.

Chcą drogi między Grelem a Niwą

31.10.2014 10:48 / komentarze: 38 / dodaj komentarz / czytaj więcej

NOWY TARG. Radny Grzegorz Luberda zaprezentował na sesji Rady Miasta petycję mieszkańców północno-zachodniej części miasta, którzy domagają się budowy łącznika między osiedlami Grel i Niwa. Pod pismem do władz miasta podpisało się 650 osób.

Dobra pogoda na Wszystkich Świętych

31.10.2014 10:41 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Najważniejsza informacja jest taka, że zarówno 1, jak i 2 listopada na Podhalu na pewno nie będzie padał deszcz czy śnieg, dzięki czemu na cmentarzach nie będzie błota.

Pokrzywiło kominek! (artykuł sponsorowany)

31.10.2014 07:00 / czytaj więcej

Skąd my to znamy - albo pokrzywiło nam kominek w naszym pięknym salonie, albo sąsiadowi pękł ruszt, tudzież doszło do uszkodzenia tylnej płyty kominka lub deflektora. Wina w uszkodzeniach piecyków i wkładów kominkowych to często skutek złego montażu ale jeszcze częściej konsekwencja źle dobranego produktu.

W hołdzie nauczycielom i uczniom

30.10.2014 22:14 / komentarze: 6 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Przed dniem Wszystkich Świętych w I Liceum Ogólnokształcącym im. S. Goszczyńskiego w Nowym Targu odbył się uroczysty Apel Poległych. Rokrocznie poświęcony jest on profesorom i absolwentom szkoły poległym i pomordowanym, w trakcie dwóch wojen światowych i wojnie polsko-bolszewickiej.

Zakopane ma swój reprezentacyjny zespół góralski. Dostanie on co roku po 100 tys. zł

30.10.2014 16:36 / komentarze: 8 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Biuro Promocji Zakopanego podpisało umowę o współpracy i objęło patronatem Parafialny Regionalny Zespołem „Giewont”, działający przy parafii Najświętszej Maryi Panny Niepokalanej Objawiającej Cudowny Medalik na Olczy.

Tajemnica bomby w walizce wyjaśniona

30.10.2014 13:12 / komentarze: 63 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Na komendę policji w Nowym Targu zgłosił się pracownik instytucji bankowej, który przyznał, że to do niego należała podejrzana walizka znaleziona wczoraj na ul. Bolesława Wstydliwego, a którą dziś rano zdetonowali saperzy.

Jabłonka: nie ma śladu po sprawcach napadu na kantor

30.10.2014 13:01 / komentarze: 30 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Mimo blokady dróg policjantom nie udało się złapać dwóch mężczyzn, którzy rano napadli na kantor wymiany walut w Jabłonce, sterroryzowali obsługę gazem, zabrali torbę z pieniędzmi i uciekli.

pierwsza | poprzenia [ strona: 1 / 1522 ] następna | ostatnia
reklama
reklama

najczęściej czytane

reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Współpraca
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij