aktualności

Radni apelują o budowę kolumbarium na terenie obecnego cmentarza komunalnego

23.07.2014 20:08 / komentarze: 13 / dodaj komentarz / czytaj więcej

NOWY TARG. "Wnosimy o pilne przystąpienie do prac nad utworzeniem kolumbarium na nowotarskim cmentarzu, zaś środki na tę inwestycję należy przesunąć z inwestycji budowy nowego cmentarza, co będzie ze wszech miar działaniem gospodarczym i spotka się z pozytywnym odbiorem mieszkańców". Pod takim wnioskiem podpisało się siedmiu nowotarskich radnych.

Być razem na sportowo w Waksmundzie (artykuł sponsorowany)

23.07.2014 19:00 / czytaj więcej

Trwają już zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych w Waksmundzie w ramach projektu "Być razem na sportowo w Waksmundzie". Ochotnicza Straż Pożarna w Waksmundzie otrzymała dofinansowanie z Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach konkursu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich wysokości 86 500 zł w odpowiedzi na wniosek konkursowy który złożyła.

Nowy Targ: budżet na dopłaty do wymiany pieców - wyczerpany

23.07.2014 17:00 / komentarze: 7 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Urząd Miasta w Nowym Targu zakończył już przyjmowanie wniosków o dopłaty do wymiany starych pieców na ekologiczne. Budżet na 2014 rok został już wyczerpany.

Zmarł turysta porażony piorunem

23.07.2014 16:46 / dodaj komentarz / czytaj więcej

W zakopiańskim szpitalu zmarł turysta, którego w poniedziałek na przełęczy pod Wołowcem w Tatrach Zachodnich poraził piorun - informuje Radio Kraków.

Poświęcenie i otwarcie boiska sportowego w Pyzówce

23.07.2014 13:12 / komentarze: 10 / dodaj komentarz / czytaj więcej

W Pyzówce oficjalnie oddano do użytku nowe boisko sportowe. Inwestycja, którą sfinansowała gmina Nowy Targ, kosztowała ponad 1,2 miliona złotych.

Astex wybuduje cmentarz w Nowym Targu

23.07.2014 10:47 / komentarze: 14 / dodaj komentarz / czytaj więcej

3,6 miliona złotych będzie kosztowała budowa nowego cmentarza w pobliżu nowotarskiego lotniska. Urząd Miasta w Nowym Targu wybrał firmę, której zleci budowę - to spółka Astex z Zaskala.

Nowotarżanie startujący w rajdzie Złobmol zostali okradzeni. Dwa razy

23.07.2014 07:20 / komentarze: 16 / dodaj komentarz / czytaj więcej

NOWY TARG. - Okradli nas w ostatnich dniach. Z "żuka", który stoi przed domem ukradli nam akumulator, nową butlę od lpg, wał napędowy i inne rzeczy - informuje Michał Guzik.

Wiele hałasu o nic - fala oburzenia po upadku konia na drodze do Morskiego Oka

22.07.2014 21:49 / komentarze: 63 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Ogromną krytykę na forach internetowych wywołała dzisiejsza informacja o upadku konia wiozącego turystów na trasie do Morskiego Oka.

Poseł Gut Mostowy zajął się problemem niewypłacalności biur podróży

22.07.2014 18:54 / komentarze: 18 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Sejmowa Komisja Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki jednogłośnie przyjęła dziś stanowisko przewodniczącego, zakopiańskiego posła Andrzeja Guta Mostowego, ws. powstania Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego. Rozwiązanie to ma pomóc w poradzeniu sobie z problemem niewypłacalności upadających biur podróży i zwrotu pieniędzy klientom.

Kolejne ostrzeżenie przed burzami, a od środy pogorszenie pogody

22.07.2014 17:24 / komentarze: 5 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Do godzin wieczornych obowiązuje ostrzeżenie Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych w Krakowie przed burzami. Silne wyładowania atmosferyczne z deszczem i gradem mogą wystąpić w całej Małopolsce, w tym na Podhalu. A od jutra, według prognoz, pogorszenie pogody.

pierwsza | poprzenia [ strona: 1 / 1442 ] następna | ostatnia
reklama
reklama

najczęściej czytane

boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
Pod naszym patronatem
Współpraca
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij