aktualności
31.05.2016, 12:45

Ostrzeżenie przed burzami z gradem

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega przed burzami z gradem, które dzisiejszego popołudnia spodziewane są w całej Małopolsce, a także w górach.

31.05.2016, 10:47

Turysta zgubił szlak w drodze na Rysy

Ratownicy Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego interweniowali w rejonie Rysów. O pomoc poprosił ich turysta, który zgubił szlak i znalazł się w stromym miejscu, z którego nie mógł bezpiecznie wrócić nad Czarny Staw.

31.05.2016, 09:41

Symbole Światowych Dni Młodzieży w Nowym Targu (zdjęcia)

Wczoraj do Nowego Targu przyjechały symbole Światowych Dni Młodzieży - krzyż, który św. Jan Paweł II podarował młodzieży w 1985 r. i ikona Matki Bożej Salus Populi Romani - Ocalenie Ludu Rzymskiego. Symbole najpierw trafiły do parafii św. Katarzyny, a następnie w procesji przez Rynek przeniesiono je do kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa.

31.05.2016, 09:00

ALLMEDICA - najszerszy zakreks chirurgii naczyniowej na Podhalu (artykuł sponsorowany)

Choroby układu żylnego są częstym problemem wśród Pacjentów. ALLMEDICA jest wiodącym miejscem na mapie Podhala pod względem diagnostyki naczyniowej leczenia chorób żylaków oraz ich usuwania.

30.05.2016, 23:23

Bolesław Bara nowym dyrektorem MOK

NOWY TARG. Instruktor tańca, organizator turniejów tanecznych, choreograf i konferansjer - Bolesław Bara został nowym dyrektorem Miejskiego Ośrodka Kultury.

30.05.2016, 22:26

Radni konsekwentnie realizują zamysł porządkowania handlu w Mieście. "Przyjdziemy do burmistrza po zapomogi i zasiłki"

NOWY TARG. Gośćmi na sesji byli dziś między innymi handlujący, inkasenci i właściciele posesji, na których odbywa się handel. Przyszli, by zamanifestować swoje niezadowolenie z kroków poczynionych przez władze Miasta, w tym - decyzji o rezygnacji z ich usług jako pobierających opłatę targową do kasy miejskiej oraz prosić o nieróżnicowanie opłat na obu powstających placach handlowych.

30.05.2016, 17:44

Ścieżki rowerowej na Kowaniec w planowanej formie - nie będzie. Wiceburmistrz: Mamy czytelny sygnał od państwa, że nie wyrażacie zgody

NOWY TARG. Miasto wycofało się z projektu wytyczania ścieżki rowerowej wzdłuż potoku Kowańczanka. To reakcja Urzędu Miasta na zdecydowany sprzeciw mieszkańców osiedla. - W tym momencie nie ma sprawy - podsumował godzinne spotkanie z nowotarżanami Waldemar Wojtaszek. - Państwa protesty to dla nas czytelny znak, że mamy przerwać kontynuację prac planowych - dodał.

30.05.2016, 17:42

Nad Podhalem przechodzą nawałnice

Silne ulewy, którym towarzyszą burze z gradem, przechodzą przez Podhale.

30.05.2016, 14:54

Orkana zamknięta - duże remonty w centrum uzdrowiska

W związku z remontem, w Rabce-Zdroju zamkniętą jedną z głównych ulic - Orkana. Na odcinku tej ulicy biegnącym wzdłuż Parku Zdrojowego wymieniana jest nawierzchnia i powstaje nowy chodnik. Roboty trwają też na ulicy Chopina - ta jednak jest przejezdna. Po zakończeniu przebudowy tych ulic roboty przeniosą się na kolejne.

30.05.2016, 13:00

12 turystów porażonych piorunem

Ratownicy Grupy Podhalańskiej Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego przekazali dziś szczegóły sobotniej akcji ratunkowej na Sokolicy w Pieninach, gdzie po wyładowaniu atmosferycznym porażonych piorunem zostało 12 osób.

pierwsza | poprzenia [ strona: 1 / 1982 ] następna | ostatnia
reklama
reklama
najczęściej czytane
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij