aktualności

Made In Zakopane odcina się od bieżącej polityki i robi swoje

26.11.2014 11:39 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Projekt Made in Zakopane zaprezentował swoje najnowsze pomysły, które chce zrealizować w stolicy Tatr. Uczestnicy projektu podkreślają też, że odcinają się od bieżącej polityki, w którą zaangażował się jeden z twórców projektu Łukasz Filipowicz, startując w wyborach na burmistrza miasta.

Gmina Nowy Targ pokazała video, które zaprezentuje w telewizji

26.11.2014 10:04 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Można już oglądać 30-sekundowy spot promujący turystykę i rekreację w gminie Nowy Targ, który na zlecenie Urzędu Gminy będzie emitowany w Telewizji Silesia i TVP Kraków. Hasło kampanii, z którą startuje nowotarska gmina, to "Gmina Nowy Targ. Przestrzeń dla Twoich pasji".

Wójt Ślimak odpowiada młodym Wyborcom (artykuł sponsorowany)

26.11.2014 07:00 / czytaj więcej

Ośmielam się podać do publicznej wiadomości pewne wyjaśnienia, o które w ostatnim czasie prosili mnie młodzi mieszkańcy Gminy Szaflary.

Uciekał przed policją, był nietrzeźwy, wjechał autem w ogrodzenie

25.11.2014 23:21 / komentarze: 2 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Na osiedlu Guty w Zakopanem policja zatrzymała po pościgu 21-letniego kierowcę z Gliczarowa Górnego, który nie zatrzymał się do kontroli i uciekał samochodem. Był nietrzeźwy. Ucieczkę zakończył na ogrodzeniu.

Leszek Dorula skupia wokół siebie radnych z innych ugrupowań. "Bezwarunkowe poparcie"

25.11.2014 21:10 / komentarze: 1 / dodaj komentarz / czytaj więcej

ZAKOPANE. Wybrani na nową kadencję radni Łukasz Filipowicz i Bartłomiej Bryjak (Nowe Zakopane), Wojciech Tatar, Grzegorz Jóźkiewicz, Jan Gluc i Stanisław Majerczyk (Tatrzański Klub Niezależnych), Kacper Gąsienica Byrcyn (Jedność Tatrzańska), Józef Figiel i Andrzej Jasiński (Solidarne Zakopane), Maciej Wojak (PO), Jacek Kalata (Lepsze Perspektywy) podpisali się pod poparciem Leszka Doruli w II turze wyborów na burmistrza Zakopanego.

Wspólna konferencja koalicjantów: Paweł Liszka odda głos na Marka Fryźlewicza. Drugiemu kandydatowi zarzuca "wywieranie presji"

25.11.2014 16:38 / komentarze: 193 / dodaj komentarz / czytaj więcej

NOWY TARG. Podczas konferencji prasowej Paweł Liszka odniósł się do porozumienia zawartego pomiędzy jego komitetem wyborczym, czyli PiS, a komitetem reprezentowanym przez Marka Fryźlewicza, czyli Podhalańską Wspólnotą Samorządową. W apelu do nowotarżan opisał m. in. przebieg negocjacji z oboma kandydatami na burmistrza.

Stoch nie wystartuje w Kuusamo

25.11.2014 16:30 / komentarze: 4 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Podwójny mistrz olimpijski nie poleci na najbliższe konkursy Pucharu Świata do Kuusamo. - Uraz musi się zagoić w stu procentach – poinformował lekarz Aleksander Winiarski z nowotarskiego szpitala.

PiS popiera Leszka Dorulę

25.11.2014 13:58 / komentarze: 5 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Zarząd Powiatowy Prawa i Sprawiedliwości w powiecie tatrzańskim udzielił poparcia w drugiej turze wyborów na burmistrza Zakopanego Leszkowi Doruli.

Na Rusińskim Wierchu powstaje kolej krzesełkowa (zdjęcia)

25.11.2014 10:44 / komentarze: 12 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Już w około 60-70% zaawansowane są prace przy budowie nowej kolei krzesełkowej na stacji narciarskiej Rusiń-ski w Bukowinie Tatrzańskiej.

Platforma Obywatelska poparła Janusz Majchra

25.11.2014 09:49 / komentarze: 4 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Zarząd Koła Platformy Obywatelskiej Zakopane poinformował, że w przed drugą turą wyborów na burmistrza miasta, w której zmierzą się Janusz Majcher i Leszek Dorula, udzielił poparcia temu pierwszemu.

pierwsza | poprzenia [ strona: 1 / 1544 ] następna | ostatnia
reklama
reklama

najczęściej czytane

boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Współpraca
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij