rozmaitości

Kolejka na Kasprowy Wierch - nieczynna

24.11.2014 10:00 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Do 28 listopada, z powodu zaplanowanych wcześniej remontów i przeglądów przeglądów urządzeń i obiektów kolei linowych i linowo-terenowych "JESIEŃ"-2014, nieczynna jest kolejka na Kasprowy Wierch.

Teatr Plejada zaprasza na "Symulację"

23.11.2014 21:30 / dodaj komentarz / czytaj więcej

ZAKOPANE. 29 listopada w Zakopiańskim Centrum Edukacji - Aktorzy Teatru Plejada zaprezentują farsę zatytułowaną - "Symulacja". Spektakl przeznaczony jest dla widzów dorosłych.

Konferencja Tatrzańska 4 – 6 grudnia

23.11.2014 20:40 / dodaj komentarz / czytaj więcej

ZAKOPANE. Podczas Konferencji tatrzańskiej w górskim kurorcie, Zakopanem spotkają się twórcy i teoretycy sztuki. Swoje prace, dyskusje i prezentacje poświęcą awangardowej tradycji miejsca, artystom z nim związanym, a także mitologii miasta i otaczającej go natury.

Muzyka z Kościeliska zwycięża "Dziadońcyne granie"

23.11.2014 20:02 / komentarze: 2 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Muzyka Adama Karpiela z Kościeliska została zdobywcą „Dziadońcynego smycka”, głównej nagrody j IX Spotkań Muzyk Podhalańskich „Dziadońcyne Granie”, które odbyły się w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej.

Spotkanie burmistrza z mieszkańcami wyremontowanej ul. Broniewskiego

23.11.2014 14:25 / komentarze: 1 / dodaj komentarz / czytaj więcej

ZAKOPANE. "Burmistrz Janusz Majcher spotkał się z mieszkańcami zmodernizowanej ulicy Broniewskiego. Była to okazja, żeby podsumować jedną z najważniejszych inwestycji drogowych ostatnich lat i podziękować mieszkańcom za cierpliwość" - informuje UM Zakopane. Remont rozpoczął się w maju br. i kosztował 7 mln zł.

"Jego oczami, czyli co nie zostało dopowiedziane" - promocja książki

23.11.2014 12:36 / dodaj komentarz / czytaj więcej

NOWY TARG. Wydawnictwo M i Szymon J. Wróbel oraz Związek Podhalan Oddział Nowy Targ i Urząd Miasta przedstawiają najnowszą książkę o ks. Józefie Tischnerze pt. „Jego oczami, czyli co nie zostało dopowiedziane”.

W Gminie Czorsztyn rusza profesjonalny cykl treningów nordic walking

23.11.2014 11:50 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Już niebawem w Gminie Czorsztyn rusza bezpłatny cykl treningów nordic walking obejmujący zajęcia praktyczne z zakresu prawidłowej techniki chodzenia. Treningi odbywać się będą pod okiem trenera profesjonalisty, który podczas zajęć skupi się na przekazywaniu zarówno praktycznej wiedzy (nauka chodzenia z kijkami), jak i wiedzy teoretycznej (zasady zdrowego odżywiania się).

Rejestracja dawców szpiku na "Podhalańskiej"

22.11.2014 13:17 / dodaj komentarz / czytaj więcej

W dniach 26-27 listopada, na terenie Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu, prowadzona będzie rejestracja nowych potencjalnych dawców szpiku w ramach akcji pn. "Dwa wymazy & do bazy".

Koncert szczawnickich kameralistów i Musica Florea Praha

21.11.2014 19:51 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Szczawnicki Chór Kameralny i orkiestra z Pragi czeskiej Musica Florea wraz z solistami wspólnie zaprezentowali oratoryjno-kantatowe dzieła J.S.Bacha oraz G.F.Haendla. Całość poprowadziła Agnieszka Żarska.

Dzieci z Ostrowska "marzenie o basenie"

21.11.2014 17:24 / komentarze: 1 / dodaj komentarz / czytaj więcej

„Marzenie o basenie” to już drugi program w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich realizowany przez aktywnych „Rodziców na rzecz rozwoju dzieci” z Ostrowska.

pierwsza | poprzenia [ strona: 1 / 940 ] następna | ostatnia
reklama
reklama

najczęściej czytane

boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Współpraca
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij