sport

Endurotrophy w Zawoi

17.09.2014 22:50 / dodaj komentarz / czytaj więcej

W miniony weekend w Zawoi rozegrana została ostatnia eliminacja zawodów Endurotrophy. Endurotrophy to zawody stosunkowo młodej odmiany kolarstwa czyli enduro.

Czwarte zwycięstwo Młodzików AP Wisła Czarny Dunajec (zdjęcia)

17.09.2014 22:41 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Młodzicy Akademii Piłkarskiej Wisła Czarny Dunajec w swoim czwartym ligowym meczu odnieśli czwarte z rzędu zwycięstwo. W meczu z niepokonaną do tej pory drużyną KS Diablak Lipnica Wiela młodzicy Wisły zwyciężyli 7:1 (1:1)

Różne cele

17.09.2014 22:08 / dodaj komentarz / czytaj więcej

W weekend startuje unihokejowa ekstraklasa kobiet. Nowy Targ w najwyższej klasie rozgrywkowej ma dwa zespoły – MMKS Podhale i Szarotkę. Podhale podejmować będzie Multi Killers Kraków (sobota godz. 16, niedziela - 12), a Szarotka gościć będzie MOS Zbąszyń ( godz. 20 i 9). Nowotarskie zespoły przystępują do nowego sezonu z różnymi celami.

Siatkarskie emocje w Rabie Wyżnej - powstał nowy klub sportowy

17.09.2014 21:05 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Tegoroczny siatkarski mundial trwa w najlepsze. Zmagania najlepszych drużyn świata odbywają się w Polsce. Kibice mogą śledzić rywalizację czołowych zawodników, w tym i reprezentantów Polski, w nowoczesnych halach lub przed telewizorami. Momentami emocje sięgają zenitu, a wkrótce namiastkę takich przeżyć będziemy mieć lokalnie, w Rabie Wyżnej.

Turniej szachowy - wyniki i zdjęcia

17.09.2014 20:56 / komentarze: 1 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Dziś w Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Krościenku rozegrano kolejną już edycję Szachowych Mistrzostw. Organizatorem zawodów był Józef Dyda, koordynator Sportu Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu. Jak co roku w turnieju wzięli udział młodzi szachiści z terenu podlegającego Ośrodkowi Sportowemu Szczawnica.

Wejście smoka

16.09.2014 21:22 / komentarze: 4 / dodaj komentarz / czytaj więcej

- Rzeczywiście moje wejście na boisko można nazwać wejściem smoka. Nie grałem od początku, ale niespełna 60 sekund po pojawieniu się na murawie zdobyłem gola. Byłem w szoku. Nie miałem jeszcze takiego wejścia w karierze – mówi Maciej Lichacz, piłkarz urodzony w… Atenach.

Ekstraliga seniorek - mecz MMKS Podhale: Multi 75 Killers Kraków

15.09.2014 23:32 / komentarze: 2 / dodaj komentarz / czytaj więcej

NOWY TARG. W sobotę i niedzielę 20 i 21 września rozegrane zostaną mecze w ramach ekstraligi seniorek w unihokeju. Nowotarżanki zmierzą się z zespołem z Krakowa.

Regaty o Puchar Burmistrza

15.09.2014 23:17 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Na Jeziorze Czorsztyńskim Regaty o puchar Burmistrza Nowego Targu Marka Fryźlewicza.

Wiatr ujarzmiony

15.09.2014 20:51 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Dwa spotkania wzbudzały największe zainteresowanie fanów futbolu – w Czarnej Górze i Klikuszowej. Granit podejmował niepokonany Wiatr, a rewelacyjny beniaminek gościł sąsiada z tabeli, aspiranta do wygrania ligi z Raby Wyżnej.

Podokręgi samodzielne

15.09.2014 20:50 / dodaj komentarz / czytaj więcej

W sobotę, w Krakowie, odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Małopolskiego Związku Piłki. Przedstawiciele Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej wrócili z niego bardzo zadowoleni. Wreszcie nie będą podlegać OZPN Nowy Sącz.

pierwsza | poprzenia [ strona: 1 / 589 ] następna | ostatnia
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama

najczęściej czytane

reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
Pod naszym patronatem
Współpraca
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij