sport

5 razy podium dla zawodników NKK JMP na Pętli Beskidzkiej (zdjęcia)

23.07.2014 00:40 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Pętla Beskidzka bez wątpienia znajduje się w ścisłej czołówce najtrudniejszych szosowych wyścigów amatorskich, jeśli nie jest na 1 miejscu. Każdy, kto miał przyjemność przejechać tę trasę, wie o czym mowa i to bez względu jak dobrze przygotował się do sezonu.

Run Adventure – pierwszy biegowy etapowy wyścig górski w Polsce

22.07.2014 22:57 / komentarze: 1 / dodaj komentarz / czytaj więcej

W Istebnej odbyły się bardzo popularne na świecie, a pierwsze w Polsce wielodniowe zawody biegowe – Dynafit Run Adventure. 3 dniowe zawody odbywały się na 2 trasach – krótsza liczyła w sumie 80km, a dłuższa 110km podzielone na dystanse 35, 35, 40km. Na właśnie tym dystansie Piotr Biernawski z Nowego Targu wywalczył 2 miejsce open całej imprezy oraz 1 miejsce kategorii do 40 lat.

Być gotowym na więcej

22.07.2014 21:48 / komentarze: 2 / dodaj komentarz / czytaj więcej

„Cel może wydawać się daleki, ale wystarczy krok, by wejść na ścieżkę prowadzącą do niego” – to jedno z haseł, które widnieje przy wejściu do klubu Hi Fitness w Nowym Targu. W tym miejscu hokeiści Podhala spędzili większą cześć przygotowań do sezonu. Ich „zmorą” był Szymon Wesołowski – instruktor i trener Les Mills. Z zewnątrz to wyglądało na przyjemne zajęcia, ale w rzeczywistości wymagały ciężkiej pracy i wylania hektolitrów potu.

Piłkarze kontra sędziowie

22.07.2014 21:44 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Utarczki piłkarzy z arbitrami to „element walki”. Piłka jest dla twardzieli, a nie dla ułożonych pensjonarek. Kibice chcą emocji, których częścią są scysje zawodników z arbitrami. Skoro sędziowie się mylą, trudno zakładać, że piłkarze będą potulnie poddawać się ich woli.

Kolarstwo górskie. Starty Stefanii Staszel

21.07.2014 20:23 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Nowotarżanka wzięła udział w Akademickich Mistrzostwach Świata oraz Mistrzostwach Polski w kolarstwie górskim.

Pół życia w krótkich spodenkach

21.07.2014 19:13 / komentarze: 1 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Młodzi Czytelnicy nie mogą pamiętać, że w Nowym Targu nie tylko hokej królował. Nie tylko dyscyplina z hokejem i krążkiem w herbie dostarczała reprezentantów kraju. Również w Gorcach mocna była siatkówka w żeńskim wydaniu. Trzy zawodniczki tego klubu reprezentowały Polskę w mistrzostwach Europy seniorek i juniorek.

Mundial na raty

21.07.2014 19:09 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Na raty rozgrywana jest 1/8 finału nowotarskiego Mundialu. Wpływ na to ma aura, nieprzychylana futbolistom. Nie spełniło się nawet powiedzenie „do trzech razy sztuka”. Dopiero za czwartym podejściem uda się organizatorom skompletować ćwierćfinałowe pary.

Czy zimą, czy latem…

21.07.2014 19:07 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Dla dwukrotnego złotego medalisty z Soczi, Kamila Stocha nie sprawia różnicy czy skacze na śniegu czy na igelicie. I tu, i tu jest zawsze najlepszy.

Kolarstwo górskie. Cztery medale

21.07.2014 10:55 / komentarze: 1 / dodaj komentarz / czytaj więcej

To był dzień góralek w kolejnym dniu mistrzostw Polski w kolarstwie górskim. W Żerkowie w wyścigach ze startu wspólnego wywalczyły cztery medale.

Kolarstwo górskie. Srebrna Żur

20.07.2014 22:24 / komentarze: 1 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Wychowanka Lubonia Skomielna Biała, Monika Żur wywalczyła srebrny medal w sprincie w mistrzostwach Polski w kolarstwie górskim.

pierwsza | poprzenia [ strona: 1 / 562 ] następna | ostatnia
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama

najczęściej czytane

reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
Pod naszym patronatem
Współpraca
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij