sport

Zwycięzców się nie sądzi - wygrana Podhala w Sosnowcu

09.10.2015 22:20 / dodaj komentarz / czytaj więcej

- Lepiej wygrać po bezbarwnej grze, niż przegrać po świetnym meczu jak w Bytomiu. Na tym etapie nie jest ważny styl, ważne są punkty. Zwycięzców się nie sądzi – powiedział trener Podhala, Marek Ziętara. Hokeiści Podhala z trudem zainkasowali komplet punktów w Sosnowcu. Chyba nikt nie spodziewał się, że sosnowiczanie zawieszą tak wysoko poprzeczkę.

Sromowce Wyżne najlepsze

09.10.2015 22:19 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Sromowce Wyżne i Grywałd – to dwie drużyny z Ośrodka Sportowego Szczawnica, które awansowały do mistrzostw powiatu w halowej piłce nożnej dziewcząt uczęszczających do szkół podstawowych.

Poroniec bez Cecherza

09.10.2015 22:18 / komentarze: 1 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Przemysław Cecherz już nie jest trenerem Porońca. Zrezygnował z tej funkcji i będzie w sztabie Rakowa Częstochowa.

Nie dla nas finał PE... Nowotarskie unihokeistki nie podbiły Europy

09.10.2015 22:17 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Ich udział w Klubowym Pucharze Europy zakończył się na półfinale. Rosjanki, szczególnie w pierwszej tercji, decydującej, zrobiły góralkom uniwersytecki wykład.

Kubacki mistrzem Polski

09.10.2015 22:15 / dodaj komentarz / czytaj więcej

W Szczyrku rozpoczęły się Letnie Mistrzostwa Polski w skokach narciarskich. Pierwszego dnia rywalizacji poznaliśmy najlepszego skoczka i najlepszą skoczkinię. Mistrzowskie tytułu wywalczyli - Kinga Rajda i Dawid Kubacki.

Finał Małopolskiej Ligi Kolarskiej

09.10.2015 19:05 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Zakończyła się Małopolska Liga Kolarska o Puchar Marszałka Małopolski. Był to cykl zawodów kolarskich z serii XC- Cross Country, czyli dyscypliny olimpijskiej.

Ogromna impreza sportowa na lotnisku. Blisko 3 tysiące zawodników

08.10.2015 22:53 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Blisko 3 tysiące młodych sportowców przybyło na nowotarskie lotnisko, by walczyć o medale mistrzostw Małopolski w biegach przełajowych. Licealiści walczyli w sztafetach, zaś indywidualnie uczniowie z podstawówek i gimnazjów. Tak dużej sportowej imprezy w Nowym Targu jeszcze nie było.

Kalendarz Skandia Maraton Lang Team 2016

08.10.2015 20:40 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Znamy już przyszłoroczny kalendarz Skandia Maraton Lang Team. Tradycyjnie odbędzie się siedem edycji. Pierwsze zawody zostaną rozegrane w kwietniu w Warszawie, a finał w październiku w Kwidzynie.

Seminarium doszkoleniowe Karate Shinkyokushin

08.10.2015 07:20 / komentarze: 2 / dodaj komentarz / czytaj więcej

W Zespole Szkół w Gromniku odbyło się V seminarium doszkoleniowe Karate Shinkyokushin zorganizowane przez shihan Wiesława Gwizda 5 dan z Tarnowa i sensei Tomasz Tomasza Moździerza 3 dan z Gromnika.

XXIV Jesienny Wyścig Rowerowy w Małem Cichem (zdjęcia)

08.10.2015 00:39 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Po rocznej przerwie, amatorzy jazdy na rowerze spotkali się w Małem Cichem na XXIV Jesiennym Wyścigu Rowerowym organizowanym przez Szkołę Podstawową w Małem Cichem i Gminę Poronin. Ciesząca się od lat dużym zainteresowaniem impreza sportowa w tym roku zgromadziła aż 124 zawodników w wieku szkoły podstawowej i młodszych.

pierwsza | poprzenia [ strona: 1 / 822 ] następna | ostatnia
reklama
reklama

najczęściej czytane

reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Współpraca
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij