sport

Memoriał TOPR

19.04.2014 21:13 / dodaj komentarz / czytaj więcej

26 kwietnia zaplanowano rozegranie największych, najbardziej znanych w Polsce zawodów w narciarstwie wysokogórskim a jednocześnie mistrzostw Polski. Rozstrzygnięta zostanie też klasyfikacja Pucharu Polski.

Ondrej Raszka - kolejna nowa twarz w zespole Szarotek

18.04.2014 17:46 / komentarze: 7 / dodaj komentarz / czytaj więcej

NOWY TARG. - Pragnę poinformować że koszulkę z szarotką na piersiach założy w nadchodzącym sezonie nowy bramkarz w zespole Podhala a będzie nim Ondrej Raszka. Zastąpi tym samym sympatycznego Andrieja Gawriłowa którego kontrakt z MMKS wygasł - informuje Jerzy Pohrebny z MMKS Podhale.

Zbliża się II edycja „Maratonu Szczawnica”

18.04.2014 13:25 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Pod szyldem Fundacji Rak’n'Rolling w sobotę 26 kwietnia wystartuje „Maraton Szczawnica”. To impreza sportowa, którą mogą się zainteresować wytrawni i wymagający biegacze. W minionym roku odbywała się pierwsza jego edycja. Zorganizowano wówczas dwa biegi - krótszy o nazwie Hardy Rolling na dystansie 6 km, w którym udział wzięli rekonwalescenci po chorobie nowotworowej i trudniej, na trasie o długości ponad 40km tzw. bieg „Wielka Prehyba”.

Góralski i wiślacki dar serca (zdjęcia)

18.04.2014 11:54 / komentarze: 4 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Wizyta 13-krotnego mistrza Polski na Podhalu była nie lada gratką dla fanów futbolu. Potwierdziła to liczba fanów, która zebrała się na stadionie Dunajca w Ostrowsku. Krakowska Wisła oficjalnie po raz piąty (jedno spotkanie rozegrano nieoficjalne) zmierzyła się z reaktywowaną po latach reprezentacją Podhala. Prezes PPPN, Jan Kowalczyk zapowiada, że to nie ostatnie spotkanie. I tak trzymać.

Agata Michalska: Porażkę w sporcie można szeroko rozumieć

16.04.2014 19:46 / komentarze: 8 / dodaj komentarz / czytaj więcej

- Sztuką jest uczyć się na własnych błędach i w taki sposób tworzyć mocną drużynę. Porażka potwornie boli, a w sporcie jeszcze bardziej. Jeśli zawodnicy uwierzą, że połknęły ich rekiny i są beznadziejni, to stracimy talenty, które warto pielęgnować – mówi prezes MMKS Podhale. Agata Michalska opowiada o minionym sezonie, krytyce, długach, nowym trenerze i kontraktach z zawodnikami.

Sukces modelarzy z Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu

16.04.2014 14:32 / dodaj komentarz / czytaj więcej

W dniach 12 i 13 kwietnia odbyły się zawody modeli klasy F1E zaliczane do Pucharu Polski. Kategoria modeli F1E charakteryzuje się tym, że są to modele samolotowe sterowane kompasem. W pierwszym dniu zawodów, które odbyły się w Krempachach startowało 8 zawodników. Uczestnicy zajęć pracowni modelarskiej PCK pod opieką instruktora - Bogusława Kudasa zajęli czołowe miejsca.

Drugie miejsce młodych Szarotek

15.04.2014 22:42 / komentarze: 2 / dodaj komentarz / czytaj więcej

OŚWIĘCIM. Okazją do zorganizowania Turnieju Żaka Młodszego było 15-lecie Klubu UKH Unia Oświęcim. MMKS Podhale przywiozło "srebro". Drużyna Podhala rozegrała trzy mecze (2x20min) przeciwko Naprzodowi Janów, Łodzi oraz drużynie gospodarzy. Tytuł Najlepszego Strzelca Turnieju otrzymał Wiktor Bochnak, a statuetka Najlepszego Obrońcy Turnieju przypadła Kacprowi Maciasiowi.

Ok. stu uczestników turnieju jiu-jitsu i ken-jitsu (zdjęcia)

15.04.2014 22:12 / dodaj komentarz / czytaj więcej

NOWY TARG. W minioną sobotę Szkoła Walki Yamabushi wraz z MOK przy współudziale Wójta Gminy Nowy Targ zorganizowali kolejny już turniej dla dzieci do lat 12.

Drugie miejsce Stefanii Staszel w I edycjii Pucharu Polski MTB

15.04.2014 21:20 / komentarze: 2 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Nowotarżanka Stefania Staszel (KS Luboń Skomielna Biała) zajęła drugie miejsce w rozegranej w Białymstoku I edycji Puchatu Polski MTB.

Gimnazjada Powiatowa w piłce ręcznej dziewcząt

15.04.2014 20:50 / dodaj komentarz / czytaj więcej

JABŁONKA. Pięć drużyn wzięło udział w powiatowym turnieju piłki ręcznej dziewcząt. Zwyciężyły szczypiornistki z Gronkowa. Najlepsza zawodniczka to Angelika Ligas z Gimnazjum w Tylmanowej.

pierwsza | poprzenia [ strona: 1 / 526 ] następna | ostatnia
reklama
reklama

najczęściej czytane

reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Współpraca
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij