sport

Walka o nominacje i stypendia

28.04.2015 07:50 / dodaj komentarz / czytaj więcej

„Krakowskie Slalomy” w kajakarstwie górskim były bardzo ważną imprezą ICF, bo można było zdobywać punkty dla kraju, żeby można było jak największą ilość zawodników wystawić w tegorocznych Pucharach Świata.

Hokej. Rzeczywistości nie zafałszowali

28.04.2015 07:47 / dodaj komentarz / czytaj więcej

13 lat polscy hokeiści czekają na awans do hokejowej elity i jeszcze poczekamy. Czyżby „13” okazała się pechowa? To nie ma nic wspólnego z gusłami, to rzeczywistość polskiego hokeja. Gdybyśmy awansowali, mówilibyśmy o cudzie nad Wisłą. Do cudu nie doszło i nie został zafałszowany obraz dyscypliny.

Mocny akcent na zakończenie

28.04.2015 07:45 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Na zakończenie mistrzostw świata juniorów i U23 w brazylijskim Foz do Iguacu w kajakarstwie górskim, Polacy zdobyli dwa medale.

Majerczyk i Wiercioch mistrzami świata!

26.04.2015 23:44 / komentarze: 4 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Grzegorz Majerczak i Michał Wiercioch, kanadyjkarze Pienin Szczawnica, wywalczyli złote medale w mistrzostwach świata juniorów i U23, które rozgrywane są w brazylijskim Foz do Iguazu. Polska para (C2) wygrała dość pewnie z czasem 96.78. Na drugim miejscu uplasowali się Słowacy Juraj Skakala iMatus Gewissler, którzy niespodziewanie pokonali faworytów gospodarzy – Brazylijczyków Charles Correa iAnderson Oliveira.

VIII Memoriał im. Jakuba Marka w Piłce Siatkowej Kobiet (zdjęcia)

26.04.2015 23:32 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Komisja Sportowa Absolwentów przy UKS „Gimpel” Nowy Targ w składzie Monika Posmyk i Tomasz Kudasik, we współpracy z nauczycielami wychowania fizycznego Barbarą Wcisło i Piotrem Jabłońskim, przeprowadziła drugą część VIII Memoriału im. Jakuba Marka w Piłce Siatkowe- Turniej Kobiet.

Srebro i brąz Gorców

26.04.2015 23:22 / dodaj komentarz / czytaj więcej

W Krakowie rozegrano drużynowe mistrzostwa Małopolski kadetów w tenisie stołowym. Gorce wracają z dwoma medalami – srebrnym i brązowym.

Gol w 15 sekundzie

26.04.2015 23:18 / dodaj komentarz / czytaj więcej

18 kolejka spotkań w podhalańskiej klasie A nie była kompletna. Spotkanie w Lipnicy Wielkiej nie odbyło się. Piłkarze Bystrego dotarli na Orawę, ale… zapomnieli przywieźć ze sobą kart zdrowia. Sędziowie więc nie dopuścili ich do gry. Nastąpiła też zmiana na fotelu lidera oraz odnotowaliśmy najszybciej zdobytego gola od rozpoczęcia gry.

Gach z awansem do MP

26.04.2015 23:08 / dodaj komentarz / czytaj więcej

W Krakowie rozegrano indywidualne eliminacje wojewódzkie do mistrzostw Polski kadetów i juniorów. Bardzo dobrze w zawodach zaprezentowała się Klaudia Gach (Gorce), która była druga. Tym samym zagra w mistrzostwach kraju.

Tenis stołowy. 18 miejsce Kowalkowskiego w III GP

26.04.2015 23:05 / dodaj komentarz / czytaj więcej

W Krośnie rozegrano trzeci Grand Prix żaków w tenisie stołowym. Wśród 168 uczestników nie zabrakło również przedstawicieli celuloidowej piłeczki z Podhala. Najlepiej zaprezentował się Maciej Kowalkowski, który zajął 18 miejsce.

Amatorskie zawody w podciąganiu na drążku (zdjęcia)

26.04.2015 22:02 / dodaj komentarz / czytaj więcej

W Jabłonce odbyły się amatorskie zawody w podciąganiu na drążku. Zwyciężył 17-letni Robert Jurasz. Zawodnik Niedźwiedzi Orawy ustanowił rekord zawodów - 49 powtórzeń.

pierwsza | poprzenia [ strona: 1 / 745 ] następna | ostatnia