sport

Morderczy triatlon wygrał Marek Zajusz

01.09.2014 21:32 / dodaj komentarz / czytaj więcej

W sobotę o 7.15 wystartowała pierwsza edycja jednego z najtrudniejszych triathlonów w Polsce i tej części Europy, czyli Tatraman. Trasa zawodów przebiegała przez polski i słowacki Spisz oraz Tatry.

Polak potrafi

01.09.2014 21:16 / dodaj komentarz / czytaj więcej

- Takiego wydarzenia w historii siatkówki nie było. 70 tysięcy kibiców robi nieprawdopodobne wrażenie. Dziękuje wam! – powiedział prezydent FIVB Ary Graca.

Streetball po raz dziewiąty

01.09.2014 15:37 / dodaj komentarz / czytaj więcej

NOWY TARG. Dwanaście drużyn wzięło udział w IX Otwartych Mistrzostwach Nowego Targu w Streetballu pod honorowym patronatem Burmistrza Marka Fryźlewicza. Najlepsze zespoły to: Gorce, Nowotarskie Byki oraz Team Wieliczka.

Jan Wydra znów był najlepszy w Maratonie Gorce

01.09.2014 15:35 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Jan Wydra z Mszany Dolnej zwyciężył w dziesiątej edycji Maratonu Gorce pokonując gorczańską trasę z Krościenka do Nowego Targu w czasie 3:14.48,5. Prawie siedem i pół minuty po nim linię mety minął krakowianin Paweł Krawczyk, a ze stratą 13:36 przybiegł najlepszy wśród nowotarżan, a trzeci w klasyfikacji generalnej Piotr Biernawski. W pierwszej dziesiątce zmieścił się także inny nowotarżanin, Piotr Huzior.

III liga: Rozpędzony Poroniec

01.09.2014 11:03 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Piłkarze Porońca mecz z Wisłą Sandomierz mieli rozegrać na swoim zmodernizowanym obiekcie w Poroninie. Niestety komisja weryfikacyjna w środę jeszcze nie dopuściła boiska Porońca do rozgrywek. Jakieś drobne względy formalne. Nic to jednak nie zraziło piłkarzy Porońca bo w Sandomierzu ograli miejscową Wisłę 5:3. Poroniec, który w tegorocznych rozgrywkach nie doznał jeszcze porażki pędzi niczym Pendolino.

IV liga: Derby dla Lubania

01.09.2014 11:02 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Do poprzedniego tygodnia piłkarzom Watry szło w rozgrywkach jak z płatka. W mijającym tygodniu Watra najpierw przegrała zaległy mecz a dzisiaj poległa w derbowym spotkaniu z Lubaniem. Dziś również grała drużyna z Zakopanego, która wywalczyła jedynie jeden punkt.

V liga: Koniec serii Szaflar

01.09.2014 11:00 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Szaflary po raz pierwszy w tym sezonie straciły punkty przegrywając na wyjeździe. Pozostałe nasze drużyny pewnie wygrały swoje spotkania.

Piłka nożna. Niszczycielska robota liderów

01.09.2014 10:57 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Wiatr i Orkan nie zwalniają tempa. Jak przystało na zespoły z większą kulturą gry i techniką, pozwoliły przeciwnikom mieć złudzenia na korzystny rezultat, by po mniej więcej godzinie gry przystąpić do niszczycielskiej roboty.

Majerczyk nie zwalnia tempa

01.09.2014 10:55 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Sabina Majerczyk po startach w Nowej Zelandii przeniosła się na australijski grunt. I tam równie dobrze sobie radzi na alpejskich stokach.

Mistrzostwa Polski LZS w kolarstwie górskim (zdjęcia)

01.09.2014 01:39 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Pięć medali zdobyli reprezentanci Lubonia Skomielna podczas mistrzostw Polski LZS w kolarstwie górskim. Areną zmagań była Orawka a zawodnicy toczyli rywalizację w ekstremalnych warunkach. Padający deszcz rozmiękczył trasę powodując, że jej część stała się nieprzejezdna, a błoto oblepiające rowery jeszcze bardziej utrudniało rywalizację.

pierwsza | poprzenia [ strona: 1 / 582 ] następna | ostatnia
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama

najczęściej czytane

reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
Pod naszym patronatem
Współpraca
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij