sport

Zagadkowy Stoch

24.12.2014 17:48 / dodaj komentarz / czytaj więcej

„Zdjęcie z dziś. Zgadnijcie kto to?” – taka oto zagadka ukazała się pod zdjęciem skoczka na FB Kamila Stocha. Tym skaczącym był mistrz olimpijski z Soczi. Po godzinie pojawił się nowy zagadkowy wpis.

Hokej. Być drużyną egzekucyjną (zdjęcia + bijatyka)

23.12.2014 22:10 / komentarze: 4 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Hokeiści Podhala nie podarowali kibicom prezentu pod choinkę w postaci wygranej. Ich ulubieńcy nie sprostali jastrzębianom, mimo iż ci „wystrzałowo” nie zgrali, ale - jak powiedział Marek Rączka – byli drużyną egzekucyjną.

„Łyżwa” po macoszemu

23.12.2014 22:08 / dodaj komentarz / czytaj więcej

- Justyna podjęła słuszną decyzję jeśli chodzi o przerwanie startów w Pucharze Świata – twierdzi jej pierwszy trener, Stanisław Mrowca.

Mieszanie nie wychodzi

23.12.2014 22:04 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Bieg sztafet mieszanych zakończył biathlonowe zawody o Pucharu IBU w Obertilliach. Nasza reprezentacja zajęła 15 miejsce, zwyciężyła Norwegia.

Mistrzostwa odwołane

23.12.2014 22:03 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Mistrzostwa Polski w biegach narciarskich, które miały być rozegrane 27-30 grudnia w Zakopanem, zostały odwołane. Powodem, w podanym przez komitet organizacyjny zawodów, są złe warunki atmosferyczne.

Skoki narciarskie. Piotr Żyła mistrzem Polski

23.12.2014 19:22 / dodaj komentarz / czytaj więcej

WISŁA. Piotr Żyła skacząc 125,5 oraz 131,5 metra wywalczył pierwszy w swojej karierze tytuł zimowego mistrza Polski na dużej skoczni.

Piłka nożna. Podhale pierwszym mistrzem

22.12.2014 20:19 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Pierwszym historycznym mistrzem Podhala w halowej piłce nożnej skrzatów (rocznik 2008-09) został zespół NKP Podhale Nowy Targ. Dla tej grupy wiekowej PPPN po raz pierwszy zorganizował turniej.

Piłka nożna. Wyłoniono finalistów

22.12.2014 20:17 / dodaj komentarz / czytaj więcej

W Ostrowsku rozpoczęły się mistrzostwa Podhala w halowej piłce nożnej. Od ubiegłego roku noszą nazwę Memoriału im. Stanisława Korczyka, wieloletniego sekretarza Podhalańskiego Podokręgu Piłki Niżnej.

Piłka nożna. Zdecydowała różnica bramek

22.12.2014 20:15 / dodaj komentarz / czytaj więcej

To ci dopiero były emocje. Wypieki na twarzach i niespodziewany przebieg turnieju finałowego. Trzy najlepsze zespoły z grup eliminacyjnych stworzyły niezapomniane widowiska. Były łzy radości i z przegranej.

Biathlon. Pitoń najwyżej sklasyfikowana

22.12.2014 20:09 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Karolina Pitoń, mimo dwóch niecelnych strzałów, została sklasyfikowana na 20 miejscu w biathlonowych zawodach o Puchar IBU w Obertilliach. Ukrainka Irina Warwyniec wygrała sprint.

pierwsza | poprzenia [ strona: 1 / 654 ] następna | ostatnia