sport
25.07.2016, 20:00

Hokej: Hattunen zagra w Podhalu

Jarkko Hattunen dziś został nowym zawodnikiem TatrySki Podhale Nowy Targ. 29-letni Fin wzmocni od nowego sezonu ofensywę Szarotek.

25.07.2016, 17:00

Piłka nożna: XVI Puchar Proboszcza oraz Puchar Wójta Nowego Targu

W niedziele na boiskach w Ludźmierzu, Dębnie, Krauszowie i Obidowej odbyły się cztery turnieje eliminacyjne od finału o Puchar Wójta Gminy Nowy Targ. Turnije w Obidowej był jednocześnie XVI turniejem o Puchar Proboszcza Parafii Klikuszowa.

Nasi Olimpijczycy: Ciemna strona igrzysk

FELIETON. Sukces to pieniądze. W wyczynowym sporcie bardzo duże. Trudno się dziewięć, że sportowiec chce być najlepszy i być bogatym. Nie zawsze w poszanowaniu fair play.

25.07.2016, 13:00

Podhale Tour: Wójcik po raz trzeci

Wczoraj w Rabie Wyżnej odbył się trzeci etap kolarski Podhale Tour. Wyścig podzielono na dwie trasy: dłuższą (62km) i krótszą (50km). Zwycięzcą w kategorii Super Open został Adam Wójcik (UKS Podwilk), który w tegorocznej edycji wygrał wszystkie trzy etapy i powiększa swoją przewagę w klasyfikacji generalnej nad swoimi rywalami.

25.07.2016, 12:00

Pozostałe: Galewicz i Bodurka zwycięzcami III-ego w biegu pod górę

W sobotę blisko 90 biegaczek i biegaczy rywalizowało w III Mistrzostwach Zakopanego w biegu pod górę zorganizowanym przez tamtejszy MOSiR. Zawody zaliczane do klasyfikacji Zakopiańskiej Ligi Biegowej były równocześnie jedną z edycji Pucharu Polski w skyrunningu.

25.07.2016, 11:00

Piłka ręczna: Rzut dany od Boga

- To był rzut dany od Boga. Był ukoronowaniem pracy, jaką wykonałem w trakcie wyczynowego uprawiania handballu - mówi wicemistrz świata z 2007 i brązowy medalista MŚ 2009, Artur Siódmiak

25.07.2016, 09:00

Piłka nożna: Sparingi podhalańskich piłkarzy

AKTUALIZACJA (mecz i zdjęcia): Ligowe rozgrywki zbliżają się wielkimi krokami. Piłkarskie kluby przygotowywaną się na Podhalu do swoich rozgrywek rozgrywając sparingi.

24.07.2016, 19:00

Unihokej: Polki piąte w AMŚ

Polska reprezentacja w unihokeju kobiet zajęła piąte miejsce w akademickich mistrzostwach świata w Porto. W ostatnim meczu pokonali Japonię.

23.07.2016, 21:00

Unihokej: Dwucyfrówka Polek

Polskie unihokeistki rozgromiły Hiszpanki w meczu o miejsca 5-7 w akademickich mistrzostwach świata rozgrywanych w Porto.

23.07.2016, 18:00

Piłka nożna: Realizują plan

- Brakuje nam świeżości, bo jesteśmy w mocnym treningu. Nastąpiło maksymalne zmęczenie. Rywal za tydzień rozpoczyna ligę i było u niego widać większą świeżość. My realizujemy swój plan - powiedział trener NKP, Marek Żołądź po przegranym sparingu z Rekordem.

pierwsza | poprzenia [ strona: 1 / 952 ] następna | ostatnia