sport

Mistrzostwa powiatu w piłce ręcznej - wyniki

24.04.2014 20:23 / dodaj komentarz / czytaj więcej

W Jabłonce odbyły się mistrzostwa powiatu w piłce ręcznej chłopców i dziewcząt ze szkół podstawowych. Miasto Nowy Targ miało tam swoich przedstawicieli z SP nr 6 - zespół dziewcząt i chłopców (nauczyciel A. Kasperek) oraz ze SP nr 11 - drużyna chłopców (nauczyciel G. Temecki).

Nowotarżanin weźmie udział w Mistrzostwach Świata w klasie BYTE CII

24.04.2014 20:02 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Zawodnik KS Wiaterni Nowy Targ Szymon Urzędowski wystartuje w żeglarskich Mistrzostwach Świata. Regaty odbędą się we Włoszech na akwenie przepięknego i silno-wiatrowego Jeziora Garda.

Puchar Babiej Góry

24.04.2014 19:48 / dodaj komentarz / czytaj więcej

KS „Bór” Toporzysko zaprasza na kolejną edycję zawodów z cyklu Puchar Babiej Góry. Tak jak w poprzednich latach prowadzona będzie klasyfikacja pucharowa, a dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody.

Ruszyły zapisy na II Bieg o Puchar Rektora PPWSZ w Nowym Targu

24.04.2014 19:32 / dodaj komentarz / czytaj więcej

17 maja nowotarskie ulice należeć będą do biegaczy. Podobnie jak w roku ubiegłym Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu zaprasza wszystkich chętnych z „bliższej i dalszej” okolicy do udziału w II Biegu o Puchar Rektora.

Parfionow w Podhalu?

24.04.2014 14:29 / komentarze: 2 / dodaj komentarz / czytaj więcej

Wszystko na to wskazuje, iż 43-letni Andriej Parfionow ( pisownia oryginalna: Aндрей Парфёнов) będzie trenerem hokejowych „szarotek”. Jeszcze w tym tygodniu – jak się dowiedziało Sportowe Podhale - ma spotkanie z władzami klubu.

II Nowotarskie Zawody Modeli Makiet Szybowców RC

23.04.2014 10:45 / komentarze: 1 / dodaj komentarz / czytaj więcej

26-27 kwietnia br. w Nowym Targu odbędą się "II Zawody Modeli Makiet Szybowców RC" wchodzące do cyklu imprez o Puchar Air Tow Team Poland. Członkowie Sekcji Modelarskiej Aeroklubu Nowy Targ, miłośnicy szybowców po raz kolejny postarają się stanąć na wysokości zadania i tym wiosennym akcentem modelarskiej rywalizacji zachęcają modelarzy szybowników do aktywnego rozpoczęcia sezonu na najpiękniejszym lotnisku w Polsce.

Najtrudniejszy pierwszy krok

20.04.2014 22:19 / dodaj komentarz / czytaj więcej

„Najtrudniejszy pierwszy krok, zanim innych zrobisz sto” – śpiewała Anna Jantar. W przypadku unihokeistów Black Shadows te słowa nie miały potwierdzenia. Ich pierwszy krok do finału play off ligi słowackiej był „bułką z masłem”. Rozbili Raptros - zespół, który w ostatniej kolejce ligowej sprawił im sporo kłopotów.

Wielkanocne ściganie w Czechach

20.04.2014 18:59 / komentarze: 1 / dodaj komentarz / czytaj więcej

- W miniony weekend wystartowałam w pierwszej edycji Pucharu Czech w Teplicach. Wyścig ten od tego roku jest bardzo prestiżowy, ponieważ punktowany jest na tych samych zasadach jak Puchary Świata, dlatego też na starcie zameldowało się bardzo dużo zawodniczek światowego poziomu - relacjonuje Stefania Staszel. Nowotarżanka zajęła 4 miejsce.

Świąteczny prezent od piłkarzy

20.04.2014 15:36 / dodaj komentarz / czytaj więcej

- Zrobiliśmy sobie i kibicom miły świąteczny prezent. Zaksięgowaliśmy kolejne trzy punkty. Posiadaliśmy dużą przewagę i mimo wysokiej wygranej, skuteczność jest do poprawy – mówi trener NKP Podhale, Marek Żołądź.

Memoriał TOPR

19.04.2014 21:13 / dodaj komentarz / czytaj więcej

26 kwietnia zaplanowano rozegranie największych, najbardziej znanych w Polsce zawodów w narciarstwie wysokogórskim a jednocześnie mistrzostw Polski. Rozstrzygnięta zostanie też klasyfikacja Pucharu Polski.

pierwsza | poprzenia [ strona: 1 / 527 ] następna | ostatnia
Pod naszym patronatem
Współpraca
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij