Dobra
sport
25.08.2019, 23:00

Hokej: Jeden zawodnik z Nowego Targu w MMKS-ie!

MMKS Podhale zainaugurowało sezon hokejowy 2019/20 występami w dwóch turniejach Ligi Karpackiej. Nie obyło się bez zgrzytów.

25.08.2019, 22:00

Piłka nożna: V liga: Beniaminki górą! Szlagier na remis.

AKTUALIZACJA 4 Ligowi wyjadacze nie mieli dziś szans z zespołami występującymi w zeszłym sezonie w klasie A. W dalszym ciągu martwi sytuacja kadrowa Huraganu. Zawodnicy z Waksmundu ulegli Granitowi, a o losach meczu przesądziły stałe fragmenty gry. Bardzo ciekawe widowisko stworzyli Czarni z Rupniowem. Ostatecznie gospodarze skutecznie uciekali z przewagą rywalowi.

25.08.2019, 21:00

Piłka nożna: Klasa A: Hokejowe rezultaty

AKTUALIZACJA 3 Sobotnie spotkania obfitowały w gole. Piłkarze 21 razy umieszczali futbolówkę w bramce. Pierwszy w historii mecz podhalańskiej A-klasy na stadionie w Białym Dunajcu zakończył się remisem. Fani piłki nożnej w Zakopanem nie mogli narzekać.

Piłka nożna: Klasa B: Czas na pierwszą kolejkę

AKTUALIZACJA (zdjęcia) Rozpoczęła się pierwsza kolejka w klasie B. Co prawda inauguracyjne spotkanie 15 sierpnia rozegrały awansem Wierchy z Unią, a dziś gracze z Lasku mają już za sobą drugą potyczkę w sezonie. Sporo emocji dostarczył mecz pomiędzy Skawianinem, a Chabówką. Gospodarze prowadzili do przerwy 3:1, ostatecznie wygrywając różnicą jednej bramki.

25.08.2019, 18:00

Trial: MP: "Król" nie ma zamiaru abdykować

Trzy pętle po trzy kilometry każda i na każdej usytuowanych było dziesięć odcinków jazdy obserwowanej - tyle mieli do pokonania w sobotę, a także nazajutrz uczestnicy siódmej i ósmej rundy mistrzostw Polski w motocyklowym trialu, które rozegrane zostały na nowotarskim torze.

24.08.2019, 21:00

Hokej: VC: Stęsknieni za hokejem (+ zdjęcia)

W rozgrywkach Pucharu Wyszehradzkiego "Szarotki" zmierzyły się z Detva, zespołem słowackiej ekstraklasy.

24.08.2019, 20:00

Piłka nożna: IV liga: Bez powodzenia

AKTUALIZACJA (BKS - Watra)To druga z rzędu kolejka, w której zespoły z Podhala nie zdobyły łącznie nawet jednego punktu. Wierchy wracają z Tarnowa na tarczy. Najlepsza drużyna IV ligi wschodniej z zeszłego sezonu pokonuje beniaminka na własnym terenie. Srogie lanie po masie błędów otrzymali zawodnicy Watry. W środowym meczu rozegranym w Szczyrzycu porażki doznał również Lubań Maniowy.

Piłka nożna: III liga: Obiecujący start nie wystarczył (+zdjęcia, tabela)

AKTUALIZACJA (zdjęcia) Dobra gra w pierwszej połowie to za mało by wywalczyć choćby punkt ze Stalą Kraśnik. Gracze Podhala prowadzili skromnie do przerwy, mając swoje okazje w pierwszej odsłonie. Na większą zaliczkę nie pozwalały pręty bramki strzeżonej przez Borusińskiego, które jak magnes ściągały do siebie piłkę.

24.08.2019, 18:00

Narty: LGP: Niegościnni Japończycy

Japończycy w piątek w całości zajęli podium, nazajutrz znów prezentowali się świetnie.

24.08.2019, 16:00

Narty: MŚ: Piczura tuż za podium

Magda Piczura (BKS Kościelisko) zajęła piąte miejsce w sprincie juniorek podczas mistrzostw świata w biathlonie na nartorolkach, które odbywają się w Raubiczach.

23.08.2019, 16:00

Narty: Zdobywca Kryształowej Kuli wrócił i wygrał

Ryoyu Kobayashi zwycięzcą konkursu w Hakubie w Letniej Grand Prix. Na starcie stanęło 46 skoczków, tym samym nie potrzeba było rozgrywać kwalifikacji.

21.08.2019, 21:00

Hokej: VC: Odrobny show

Spotkaniem z HC RT TORAX Poruba rozpoczęły "Szarotki" zmagania w Pucharze Wyszehradzkim. Ich rywal występuje na zapleczu czeskiej ekstraligi.

pierwsza | poprzenia [ strona: 1 / 1026 ] następna | ostatnia