motoryzacja
17.06.2016, 11:06

Nowotarscy Motocykliści z wizytą u dzieci (zdjęcia)

Grupa Nowotarskich Motocyklistów od dawna przygotowywała się do zrobienia niespodzianki dzieciom z okazji ich święta czyli Dnia Dziecka.

07.06.2016, 22:09

Oskar Kaczmarczyk zwycięża podczas 5 rd. Mistrzostw Polski SuperEnduro

W Obornikach Wielkopolskich odbyła się piąta z siedmiu zaplanowanych w tym sezonie rund Mistrzostw Polski SuperEnduro. Po dwóch miesiącach nieobecności w cyklu, spowodowanej kontuzją stopy, na torze pojawił się w końcu Oskar Kaczmarczyk (klasa Junior).

06.06.2016, 20:28

Najlepsi młodzi kierowcy z Polski spotkają się w Nowym Sączu

Jazda sprawnościowa motorowerem i samochodem, udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej czy przygotowanie pojazdów do jazdy - takimi m. in. umiejętnościami będą musieli popisać się uczestnicy finału XX Jubileuszowego Finału Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego, który od 8 do 10 czerwca odbywać będzie się w Małopolskim Ośrodku Ruchu Drogowego w Nowym Sączu.

03.06.2016, 23:33

Oskar Kaczmarczyk po Erzberg Rodeo 2016: Wiem, że za rok znów tam powrócę!

Po blisko dwóch miesiącach powracania do zdrowia po kontuzji, Oskar Kaczmarczyk powrócił do walki i wystartował w najtrudniejszych zawodach enduro na świecie – Erzberg Rodeo. 19-letni nowotarżanin dosiadający motocykla KTM 250 EXC bez problemów zakwalifikował się do finałowego wyścigu Red Bull Hare Scramble i poprawił swój osobisty wynik w zawodach, przejeżdżając w całości legendarną i zdecydowanie jedną z najtrudniejszych sekcji całego wyścigu – Stołówkę Carla.

01.06.2016, 00:07

Wyprawa Wojtka i Marcina po bezdrożach Albanii (zdjęcia)

Zakopiańczycy - Wojtek i Marcin wyruszyli w motocyklową wyprawę do Albanii. Dzięki uprzejmości Grupy Nowotarskich Motocyklistów, zaprzyjaźnionych z bohaterami wyprawy - publikujemy ich relację.

25.05.2016, 16:27

Oskar Kaczmarczyk wystartuje w XXII Erzberg Rodeo

Już w czwartek 26 maja rozpocznie się jedna z najbardziej wyczekiwanych i najtrudniejszych imprez Hard Enduro na świecie – XXII edycja Erzberg Rodeo! W tym roku po raz drugi na liście startowej, obok takich nazwisk jak Błażusiak, Jarvis, Walker pojawi się również nazwisko przedstawiciela młodego pokolenia zawodników Hard Enduro – Oskara Kaczmarczyka

23.05.2016, 16:39

Mistrzostwa Polski Super Ednuro w Nowym Targu

Paweł Szymkowski był największą gwiazdą trzeciej i czwartej rundy mistrzostw Polski w SuperEnduro, które rozegrane zostały na nowotarskim torze. Mistrz Europy w enduro nie miał konkurencji, wygrał wszystkie wyścigi w kategorii open

21.05.2016, 21:04

Na Moto Show w Krakowie zaprezentowano pierwszy polski samochód wodorowy (zdjęcia)

Wodór zamiast ropy, benzyny i gazu. „Premier” – najnowsze dzieło polskiej myśli inżynierskiej – zwiastuje prawdziwą rewolucję, bo jego technologia zamienia wodór w prąd. Takiego auta w Polsce jeszcze nie było, a po raz pierwszy przed szerszą publicznością zostało zaprezentowane dziś na Targach Moto Show w Krakowie.

04.05.2016, 11:14

IV Pieniński Zlot Pojazdów Zabytkowych (zdjęcia)

W ramach Wiosennej Majówki w Krościenku nad Dunajcem odbył się IV Pieniński Zlot Pojazdów Zabytkowych.

02.05.2016, 22:34

Nowotarscy Motocykliści u Gaździny Podhala (zdjęcia)

Zorganizowana grupa Nowotarskich Motocyklistów wzięła udział w Podhalańskim Spotkaniu Motocyklowym, które miało miejsce wczoraj w Ludźmierzu przy Sanktuarium Matki Boskiej Ludźmierskiej.

pierwsza | poprzenia [ strona: 1 / 52 ] następna | ostatnia
reklama
reklama
najczęściej czytane
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij