więcejaktualności

Grzegorz Watycha: Jestem pełen optymizmu, zapału i pomysłów20.10.2014 22:57 / czytaj więcej

NOWY TARG. - Obecny burmistrz się wypalił i trzeba zmian w Nowym Targu. Czuję się na siłach, jestem przygotowany, by przejąć tę pałeczkę i poprowadzić miasto do przodu - mówi Grzegorz Watycha. - Kandyduję na burmistrza, bo widzę przestrzeń, jaką należy uporządkować, aby uwolnić energię, która drzemie w Nowotarżanach i Nowym Targu - dodaje.

boks reklamowy

więcejrozmaitości

"Etnografia: teren działania" w Jabłonce-Borach (zdjęcia)21.10.2014 00:34 / czytaj więcej

Muzeum Etnograficzne w Krakowie zorganizowało projekt "Etnografia: teren działania" w ramach roku Kolberga 2014. Muzeum wyruszyło poza swoją siedzibę, by podjąć współpracę z najmłodszymi klasami niewielkich małopolskich szkół: w Jabłonce-Borach, Nowem Bystrem, Podsarniu i Zbludzy.

boks reklamowy

więcejsport

Przeklęte deble20.10.2014 23:38 / czytaj więcej

- To kolejny mecz, który przegrywamy przez gry podwójne. Musimy coś z tym zrobić. Nasza gra w deblach szwankuje – powiedział Piotr Obrochta, grający trener UKS Orkan SP 5 Nowy Targ.

boks reklamowy
boks reklamowy

nie przegap!

  • 23. urodziny Galerii Sztuki BWA JATKI (26 września - 23 października)
  • Koncert orkiestry „Częstochowa Pipes & Drums”
  • Jubileusz Izabeli Trojanowskiej

więcejmotoryzacja

Błażusiak drugi w Salt Lake City14.10.2014 11:50 / czytaj więcej

- Popełniłem sporo błędów. pod koniec wyścigi znalazłem swój rytm i zacząłem wyprzedzać rywali. Mimo to jestem zadowolony z zajętego miejsca, z perspektywy walki o mistrzostwo to dobra pozycja – powiedział Tadeusz Błażusiak po starcie w Salt Lake City.

Pod naszym patronatem
Współpraca
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij