boks reklamowy

więcejaktualności

Zabrane prawo jazdy za przekroczenie prędkości25.05.2015 10:01 / czytaj więcej

26-letni kierowca z Kościeliska, który pędził zakopianką przez Biały Dunajec 51 km/h szybciej niż pozwalają na przepisy, stracił prawo jazdy. Jest to pierwszy w powiecie tatrzańskim przypadek odebrania dokumentu uprawniającego do jazdy samochodem za zbyt szybką jazdę. Przypomnijmy, iż pozwalają na to nowe przepisy.

boks reklamowy
boks reklamowy

więcejco, gdzie, kiedy

Festiwal fizyki w Białym Dunajcu25.05.2015 17:00 / czytaj więcej

Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum im. Andrzeja Skupnia – Florka w Gliczarowie Górnym, Gminna Biblioteka Publiczna im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu oraz Gminny Ośrodek Kultury im. Gen. Andrzeja Galicy zapraszają na pierwszą edycję „Festiwalu Fizyki”.

nie przegap!

  • Permutacje małżeńskie wg Mariana Hemara
  • Festiwal Big-Bandów i Orkiestr Rozrywkowych
  • "Ale Meksyk" - Wojciech Cejrowski w Nowym Targu
  • Mistrzostwa Polski w unihokeju juniorów starszych

więcejsport

Podhale obroniło mistrzostwo kraju 24.05.2015 20:51 / czytaj więcej

Kolejna niedziela, która przyniosła przedstawicielom naszego regionu dwa tytuły mistrza Polski w unihokeju. Najpierw po mistrzostwo sięgnęli juniorzy Wiatru Ludźmierz, a potem dotarła do nas miła informacja, że młodziczki MMKS Podhale Nowy Targ również wywalczyły złote medale.

Pod naszym patronatem
Współpraca
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij