więcejaktualności

W hołdzie nauczycielom i uczniom30.10.2014 22:14 / czytaj więcej

Przed dniem Wszystkich Świętych w I Liceum Ogólnokształcącym im. S. Goszczyńskiego w Nowym Targu odbył się uroczysty Apel Poległych. Rokrocznie poświęcony jest on profesorom i absolwentom szkoły poległym i pomordowanym, w trakcie dwóch wojen światowych i wojnie polsko-bolszewickiej.

boks reklamowy

więcejrozmaitości

Melbourne Air & Space Show (zdjęcia)30.10.2014 22:48 / czytaj więcej

FLORYDA. - Podczas pobytu w USA trafiła się okazja wyjazdu na pokazy lotnicze do Melbourne na Florydzie, gdzie główną gwiazdą była grupa akrobacyjna amerykańskiej armii – U.S. Air Force Thunderbirds - tłumaczy Michał Adamowski. Nasz kolega redakcyjny przywiózł z tej wyprawy niesamowite zdjęcia oraz opis miejsc i pokazów lotniczych, ...

boks reklamowy

więcejsport

Lali, lali i zostali zlani30.10.2014 23:36 / czytaj więcej

- Przyjechaliśmy wygrać turniej, powtórzyć wyczyn dziewczynek z dnia wczorajszego – zapowiadał opiekun zespołu z Raby Wyżnej, Michał Talaga.

boks reklamowy
boks reklamowy

nie przegap!

  • Teatr Bagatela zaprasza na "Ławeczkę"
  • VI Memoriał Grzegorza Wesołowskiego
  • Mech hokejowy: MMKS Podhale vs. Polonia Butom
  • Mieszkańcy Kamieniczek nowotarskiego Rynku na przełomie XIX/XX wieku kamienica nr 31

więcejmotoryzacja

Biela na najwyższym podium w swojej grupie!27.10.2014 20:40 / czytaj więcej

W ostatni weekend na trasach Beskidu Makowskiego z metą w Zakopanem został rozegrany 48. Rajd Żubrów. Na starcie stanęło 70 załóg. Po raz czternasty w klasyfikacji generalnej zwyciężył Sobiesław Zasada, któremu pilotował wnuk Daniel Chwist.

Pod naszym patronatem
Współpraca
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij