więcejaktualności

Poseł Gut Mostowy zajął się problemem niewypłacalności biur podróży22.07.2014 18:54 / czytaj więcej

Sejmowa Komisja Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki jednogłośnie przyjęła dziś stanowisko przewodniczącego, zakopiańskiego posła Andrzeja Guta Mostowego, ws. powstania Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego. Rozwiązanie to ma pomóc w poradzeniu sobie z problemem niewypłacalności upadających biur podróży i zwrotu pieniędzy klientom.

boks reklamowy

więcejrozmaitości

42. Konkurs Potraw Regionalnych w Łopusznej - wyniki22.07.2014 18:11 / czytaj więcej

W tegorocznej, 42 edycji Konkursu Potraw Regionalnych w Łopusznej stanęły w szranki przedstawicielki 15 Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Nowy Targ. Do degustacji gospodynie przygotowały 536 potraw łącznie z herbatami i nalewkami. Ze względu na ilość serwowanych potraw oceniały je dwie odrębne komisje.

boks reklamowy
boks reklamowy

więcejco, gdzie, kiedy

WEEKEND dla Tomka22.07.2014 20:00 / czytaj więcej

RABKA-ZDRÓJ. Zespół WEEKEND, który wystąpi w amfiteatrze 22 lipca - zagra na rzecz 27-letniego Tomasza Cebulskiego ze Skawy - chorego na czerniaka złośliwego. Zbiórkę na zakup leku do walki z nowotworem, podczas Koncertu poprowadzi Fundacja Adama Worwy.

nie przegap!

  • "Carmen. Bella Donna" w wykonaniu Teatru Bagatela
  • Statek Casablanca - operetka w dwóch aktach
  • WEEKEND dla Tomka

więcejmotoryzacja

Trial. VII/VIII Runda MP, PP, CT21.07.2014 11:45 / czytaj więcej

W sobotę i niedzielę 2 i 3 sierpnia br. w Nowym Targu odbędzie się zlecona przez GKSM przy PZM w Warszawie VII/VIII Runda OI Mistrzostw Polski Trial, Runda Pucharu Polski oraz Classic Trial.

Pod naszym patronatem
Współpraca
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij