boks reklamowy

więcejrozmaitości

Trwają I Małopolskie Dni Uzdrowiskowe w Szczawnicy24.10.2014 22:28 / czytaj więcej

Do niedzieli odbywać się będą w Szczawnicy I Małopolskie Dni Uzdrowiskowe. Ich organizatorem jest Uzdrowisko Szczawnica S.A i Grupa Thermaleo oraz Klinika Pulmonologii II Katedry Chorób Wewnętrznych Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, a patronat nad wydarzeniem objął m.in. Marszałek Województwa Małopolskiego, Marek Sowa.

boks reklamowy

więcejsport

Miłe złego początki... Porażka "Szarotek" w Oświęcimiu24.10.2014 23:06 / czytaj więcej

- Szkoda, że nie zdobyliśmy jednego punktu, bo z przekroju meczu na niego zasługiwaliśmy. W drugiej tercji zagraliśmy słabiej we własnej tercji, w pojedynkach jeden na jeden. W meczach na styku jeden błąd jest na wagę tego czy się wygra, czy przegra – powiedział trener MMKS Podhale, Marek Ziętara.

boks reklamowy
boks reklamowy

więcejco, gdzie, kiedy

"Bohaterska Ochotnica" - spotkanie 25 października25.10.2014 16:30 / czytaj więcej

Na terenie Tylmanowej zapoczątkowany został cykl imprez edukacyjno-historycznych „Bohaterska Ochotnica”, których głównym organizatorem jest Gmina Ochotnica Dolna. Celem spotkań jest przypomnienie doniosłej roli Ochotnicy w historii dwudziestowiecznego Podhala, począwszy od walk wojsk ...

nie przegap!

  • Mecz hokejowy: MMKS Podhale vs. MKS Cracovia SSA
  • 23. urodziny Galerii Sztuki BWA JATKI (26 września - 23 października)

więcejmotoryzacja

Błażusiak drugi w Salt Lake City14.10.2014 11:50 / czytaj więcej

- Popełniłem sporo błędów. pod koniec wyścigi znalazłem swój rytm i zacząłem wyprzedzać rywali. Mimo to jestem zadowolony z zajętego miejsca, z perspektywy walki o mistrzostwo to dobra pozycja – powiedział Tadeusz Błażusiak po starcie w Salt Lake City.

Pod naszym patronatem
Współpraca
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij