Niedziela, 31 maj 2020, Imieniny: Anieli, Marietty, Petroneli
Rabka Zdrój i okolice
Rain
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 81
Rain
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 81
Rain
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 81
Rain
11°
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 99
Rain
10°
Wiatr: 9.648 km/h Wilgotność: 92
Rain
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
25.10.2014, 21:30 | czytano: 4595

"Wychodzimy na spotkanie z mieszkańcami"

arch. KWW Nasze Miasto

Pod takim hasłem zorganizowane zostanie w niedzielę spotkanie kandydata na burmistrza Grzegorza Watychy i pozostałych startujących do Rady Miasta z KWW Nasze Miasto.

W zaproszeniu czytamy: "od godz. 14.00 na lotnisku przy kładce będziemy dla Was dostępni i chętni do rozmów, gorąco zapraszamy. Do zobaczenia!"

s/
najnowsze informacje
komentarze
wyborcaIII11:01, 27 października 2014
do :) . Święte słowa. Fryźlewicz ma mój głos. To jedyny poważny kandydat.
Moje miasto21:31, 26 października 2014
Bobek ,tak już jest że król jest tylko jeden,ciężko to pojąć.
rowerzysta20:02, 26 października 2014
Niedziela piękna, słoneczna i pewnie ostatnia jesienna w takim wydaniu. Dzień byłby udany, gdyby nie rozwrzeszczana czereda przy kładce, zaczepiająca wszystkich, którzy chcieli skorzystać z uroków Boru na Czerwonem. Wrzeszczące i zachrypnięte głosy oraz dzieciska wypuszczone na przechodzących i informujące na kogo trzeba głosować. Wstyd i żenada. Nawet krówki tu nie pomogą. Chińskie wzorce z dziećmi również.
Kolo19:59, 26 października 2014
Oj sztabowcy Fryźlewicza już nie macie pomysłu tylko atakujecie, że ktoś wychodzi do mieszkańców a wasz burmistrz nie raczy nic zrobić poza otwarciem kolejnej inwestycji w otoczeniu swoich radnych i urzędników!
:)19:54, 26 października 2014
No proszę po czterech latach publicznej nieobecności wreszcie radni wychodzą do mieszkańców. Chyba trzeba dać na mszę św. Wszyscy tacy aktywni, pełni pomysłów, otwarci na potrzeby, empatyczni, z wyborczymi frazesami na ustach, ze słodka krówką. Chwilowo pomyślałem, że to deja vu. Nic podobnego. To festiwal hipokryzji i zakłamania w pędzie po władzę. Nawet dostałem ulotkę. Piękną, kolorową z uszczypliwą uwagą radnego Rajskiego o pudrowaniu miasta. Hahhaha, żałosny poziom polemiki na argumenty. Pytam zatem za co oni brali publiczne pieniądze przez te lata skoro nie wnieśli ani jednej uchwały, nic nie zmienili i w niczym nie ułatwili mieszkańcom życia? W tym samym czasie, przy nieracjonalnym zachowaniu tzw. opozycji (to ładnie brzmi niż wygląda) ten Fryźlewicz dokonał rzeczy przełomowych w obrębie pozyskanych środków unijnych, kształtowania przestrzennego miasta, rewitalizacji centrum, modernizacji gospodarki wodno-ściekowej, infrastruktury komunalnej, rekreacyjnej, obiektów sportowych itd., itd. Wszystko powyższe było torpedowane bo ważniejszy był interes polityczny tych panów niż dobro wspólne. Subtelna różnica. Próba wykonania teraz fikołka, jakoby te działania były świadomym motywowaniem Fryźlewicza są żałosną blagą misia Yogi Bubu. Zmieńcie płytę albo zatrudnijcie się w kreskówkach Disneya. Będzie przynajmniej śmiesznie ale na nic innego nie liczcie.
@19:54, 26 października 2014
D0 ? .Beton to ty masz w głowie, bo na rynku jest granit.
Sąsiad17:39, 26 października 2014
Pan Fryźlewicz wziął niejako udział w kampanii Watychy, bo przyjechał na rowerze, na nasze zaproszenie odpowiedział uszczypliwie, że powinien odezwać się ten, który był przeciw drodze prowadzącej na parking, ale nie powiedział już o tym,ze droga była zniszczona przez użytkownika, który woził tam bębny z kablami, rozjeżdżał istniejąca drogę ciężkim sprzętem i z czystej przyzwoitości jak i prywatnego biznesu powinien był wziąć na siebie część kosztów, chodziło o to i tylko o to Panie Burmistrzu. Ta droga nie jest Pana!
?17:31, 26 października 2014
do @2 a co to Fryźlewicz za własne budował czy za nasze? Własnymi rekami lał beton, a może pensji - jednej z najwyższych nie dostawał? A może mają się w kościołach lansować, jak ten hipokryta swiętoszek św. Marek od parkingów?
Szacun za Asnyka17:19, 26 października 2014
Panie Poeto cieszy mnie to
że paru nowotarżan próbuje
i wierszuje

To mimo wszystko
inny wymiar polemiki
te wierszyki

Nawet Tobie się udała
sztuka rymowania
Wszyscy dajemy ciała
to grafomania
malwa17:16, 26 października 2014
do Arek a nie przeszkadza ci ,że burmistrz ma czynny parking na swoim podwórku w niedziele i handel kwitnie?
216:37, 26 października 2014
Kontrkandydaci Fryźlewicza atakują go, że źle rządził, że stagnacja, że to
źle robił i tamto źle,a tu nagle tak chętnie promują się przy ścieżkach rowerowych, na tym (ich zdaniem )betonowym obskurnym rynku i jakoś to im teraz nie przeszkadza. Panowie miejcie trochę honoru .
Pan poeta16:25, 26 października 2014
Ja to się zastanawiam,hm....nie wiem dlaczego trącicie stowarzyszeniem już umarłych poetów ? Chyba że oddana służba miastu to czysta poezja ?Chyba jednak nie i uważam że marnie wierszując nie przekonacie mądrych i świadomych wyborców ,nie tędy droga ,teraz jest fajnie ale potem rzeczywistość zaskrzeczy. cudów nie ma.
ode mnie 915:09, 26 października 2014
MIĘDZY INNYMI
Arek, Bobo, Cepeliada, "mareczkowa" to gromada; na zlecenie wszystko napiszą - a w istocie, sprawy miasta im "wiszą"
Arek14:48, 26 października 2014
@ Maciej D. Z. :
I to jest Wasz problem. Niedziela to dzień na wypoczynek a nie wyborcza agitacje. Rozumem że pozazdrościliscie z Watycha tego że Liszka miał taki pomysł ale oba pokazują jak bardzo macie gdzieś rodziny zarówno swoje jak i Nowotarskie.
Zamiast odpoczywać z rodzinami to przeszkadzacie w wypoczynku innym. Nie da się przejść do rezerwatu spokojnie.
Same Gorce14:45, 26 października 2014
Szanowni internauci, proszę mi wyjaśnić - p.Watycha to nowotarski góral czy też jego korzenie rodzinne to Ochotnica Górna, podobnie jak p.Furcy (Furcówka)
Tola14:21, 26 października 2014
Pani Beton go popiera. Wiemy kim jesteś.
koksik12:03, 26 października 2014
Przy tejże samej kładce stoi kandydat którą onegdaj sam burmistrz wybudował i gromy na jego głowę poleciały?
Maciej D.Z. Podhale.11:54, 26 października 2014
Maciej D. Z. Podhale do sasasa...

Proponuje zapytać samego Pana G. Watychę, będzie dzisiaj przy lotnisku od strony Rancza - kładka.
Sam nie jestem skrzynką kontaktowa i szanownej osobie z portalu nie potrafię odpowiedzieć na to dziwne pytanie.
Zapytam ? czy to jest tylko nieskromna zaczepka wyborcza ?
czy jakieś zarzutu do kandydata, że dużo pracuje ?

Ja jestem za Grzesiem,

A sasasa - zapewne od "Lasa"...

- tak tylko po rymie...

Ja mam imię i nie muszę się ukrywać za pseudonimem ....

Pozdrawiam Maciej D.Z. Podhale.
Arek11:53, 26 października 2014
Watycha to już niech lepiej zostanie w domu bo znowu jakiś płatny parking zrobi.
W Szpitalu się tygodniami czeka na lekarza. Personel wredny. Prywatne firmy medyczne korzystają i zarabiają na tym tylko!
Precz z Watycha Jachymiakiem i Tarnowskim!
Mieli 4 lata a nie zrobili nic!
sasasa11:37, 26 października 2014
@Maciej D.Z. Podhale:
skoro taki w temacie jesteś to wytłumacz co robi Watycha w Podhalańskim Przedsiębiorstwie Komunalnym i za ile.
Bo do dzisiaj rozgryźć tego nie mogę
Ciągutka11:34, 26 października 2014
Czy ktoś wie które rogatki miasta są dzisiaj wolne od nadaktywistów i nadgorliwców. Chciałoby się pospacerować w spokoju, bez nagabywania i proszenia o głosy.
TAK11:25, 26 października 2014
Tylko Pan Watycha.
Dają po krówce11:09, 26 października 2014
Mamo, mamo! Cyrk przyjechał!
Dawniej chodzili po wsiach z niedźwiedziem. Czy to niedźwiedź - trudno powiedzieć. Kochani kandydaci na przyszłych praworządnych radnych i najlepszych pod słońcem uzdrowicieli naszego miasta. Nie męczcie nas w wolne dni swoimi smutnymi i stroskanymi obliczami, których teraz będzie wiele na każdym rogu. Nie wciskajcie nam swoich krówek, baloników, jabłek i czczych obietnic. Krówki kupimy sobie sami. Dziwię się Waszemu wyścigowi o liderowanie, jeżeli raz ktoś nie został wybrany w poprzednich wyborach, to znaczy, że ludzie go nie chcą i drugi czy trzeci raz już nie wybiorą. Nie sprzedawajcie nam zgranych melepetów którzy obiecują gruszki na wierzbie. Nie opowiadajcie, że idziecie tam z czysto ideowego głosu serca. Nie wszyscy dają się na to nabrać. Nie pomogą słodkie obietnice, kolorowe cygańskie wozy i łapanki.
X10:37, 26 października 2014
" Jedzie Grześ przez wieś........" piasek to wyborcy ?
Bobo10:31, 26 października 2014
Cnota Pana Fryźlewicza obroni się sama i nie musi się promować napisał ktoś, ten ktoś słabo jest zorientowany. Pan Burmistrz promuje się gdzie się da, w szkołach, na zebraniach w sprawie budżetu obywatelskiego,w Radiu Maryja, w telewizji Trwam,na otwarciu i przecinaniu wstąg. To dopiero promocja za państwowe pieniądze, a Grzegorz za własne i to jest zasadnicza różnica.
kk10:07, 26 października 2014
@ Głosuję na Marka......... a głosuj se na niego. Pewnie ci cos załatwił, bo normalny mieszkaniec tego miasta CZWARTY raz tego samego błedu nie popełni. 16 LISTOPADA ROZBIJAMY KLIKE I BETON NOWOTARSKI.

W I TURZE!!!!!!!!! - poełna mobilizacja - bo jak teraz damy ciała to znowu czeka nas 4 lata chudych - tłustych dla kliki
Kolega10:07, 26 października 2014
Cepeliada- a co maja dzieci Pana Grzegorza do miejsca spotkań z mieszkańcami? Walnąłbyś jakimś obrzydliwym tekstem - masz ochotę? ale nie wypada bo Pan Grzegorz to kulturalny, dobrze wychowany jegomość. Jest gwarancja,że po wyborze na Burmistrza urzędnicy też nabiorą kindersztuby.
drzymała08:43, 26 października 2014
A gdzież to byli Ci wszyscy kamperowcy przez ostatnie cztery lata, spali? Wtedy nie było mieszkańców? Wtedy nie trzeba było współpracować? Czy Watycha zorganizował choć jedno spotkanie z Mieszkańcami jako radny? Nie, trzeba było dyskredytować wszystko co dla Nowego Targu jest pożyteczne tylko dlatego, że nie potrafi się uszanować innych osób. Cztery lata pogardy i knucia jak tu zniszczyć tego Fryźlewicza. Niestety, ale wilk w owczej skórze zawsze zostaje wilkiem. Chodzi tyko o władzę a cała reszta to słowa, słowa i puste gesty. Rozumiem teraz jest kampania, ale co było wcześniej - trzeba otworzyć oczy.
Waksmundzki08:38, 26 października 2014
Marek pewnie , że nie musi się afiszować bo przez tyle lat w Nowym targu w jednym czasie nie było tyle jeszcze uroczystych otwarć. Wszyscy widzieli jak Fryźlewicz z Łapsą przecinali drzewo na nowym moście łączącym Kowaniec z Zadziałem. Jedno mnie zastanawia skąd wzieli drzewo czyżby *** przywiózł..........
Maciej D.Z. Podhale.07:44, 26 października 2014
Na Burmistrza Miasta...

Mamy już 6-ciu kandydatów:

- Bakalarz Jolanta ? co na Burmistrza chciała,
o ciekawszym Programie sobie zapomniała.
- Fryźlewicz Marek ?18-lat już urzędu piastuje,
nic więcej dalej On nie zawojuje.
- Liszka Paweł ? to nowe ?odkrycie?,
nie zna się na ludziach i ludzkim dobrobycie.
- Rapacki Norbert ? kandydat nieznany,
chce na Burmistrza,
a już jest przegrany.
- Samolej Gabriel ? chodź ma szanse duże,
zobaczymy czy sobie da rady w walce i w naturze ?
- Watycha Gabriel - jako ostatni,
Ekonomista, praktycznie przygotowany,
Urzędu Miasta klucze do bram, to jemu oddamy !

Do Pary ? Urząd & Burmistrz.

Szóstka powalczy o nowotarski Tron,
Gabriel Watycha i tylko On.
Inni kandydaci, pełni entuzjazmu i wiary,
Nie sprostają zadaniu, bo nie są do pary?

Pozdrawiam ? autor,
Maciej D.Z. Podhale.
NEWS?.
Dn. Niedziela: 26. X. 2014 r.
nie dla Fryźlewicza07:09, 26 października 2014
Wolę kampanię w stylu Watychy niż otwieranie przed wyborami wszystkiego jak robi Fryźlewicz
Don Pedro06:57, 26 października 2014
Wszyscy sobie przypomnieli o mieszkańcach... patrz wyborcach :-)
Kinga06:49, 26 października 2014
?wietna akcja i co najwa?niejsze wyj?cie do ludzi, by pozna? ich problemy. Na mie?cie lepiej s?ycha? jak ludzie maj? dosy? obecnej w?adzy. Tego nie powiedz? na spotkaniu, bo nie wiadomo, kto s?ycha a tak mo?na powiedzie? co si? my?li.
Ivnes06:46, 26 października 2014
do głosuję na MF - burmistrz się póki co widać, że się boi i nie ma pomysłu na kampanię, poza otwieraniem inwestycji tylko w otoczeniu swojej ekipy.
do sztabowców MF06:43, 26 października 2014
czyny Fryźlewicza mówią że to ostatnia jego kadencja.
Maciej D.Z. Podhale06:39, 26 października 2014
Przyjdę na pewno.

Dobre Krówki od Wtychy,

Na Burmistrza kandyduje
Krówką dobrą na częstuje.
Inni nam tego nie dadzą
gdyż z rządzeniem nie po radzą.

Pan Watycha to kandydat
co nam się na pewno przyda.
Burmistrz z niego będzie w pełni
Na Urzędzie swym się spełni.

Pozdrawiam
Maciej D.Z. Podhale.
byly podatnik06:04, 26 października 2014
Proszę was urzędasy, nie agitujcie juz na forum, wiem do koryta każdy chce, ale miejcie trochę szacunku, za nasze podatki ikrwawizne się tak dobrze bawicie, dość zaklamania, obłudy i fałszu, Tylko jeden jest uczciwy, ale i tak go nie wybierzecie bo jest zbyt skromny, żeby jeździć, opowiadać ludziom banialuki i inne pier...ly,, kto jest uczciwy i inteligentny ten wie o kim mówię, powodzenia
GNF02:49, 26 października 2014
Oni są tak nowi i oryginalni że aż skopiowali pomysł Liszki.
Ale dobrze, niech wyjda do ludzi i powiedzą co zrobili przez 4 lata kadencji, bo na razie tylko obiecują co zrobią za cudze pieniądze.
~p02:25, 26 października 2014
~do anarchisty
A co obecny burmistrz Fryźlewicz zrobił dla Pani Jadwigi z Suskiego i innych ludzi z osiedli, oprócz tego że cztery lata temu chodził po blokach i obiecywał gruszki na wierzbie? NIC!!!!! I od tej pory go już nikt jakoś nigdzie nie uświadczył! A Pan Watycha na pewno to zmieni bo jak widać jest otwarty do ludzi!
Głosuję na Marka Fryźlewicza00:30, 26 października 2014
@ Mokos. Myślę, że nic na Krzywej nie obmyślają, ale się śmieją , bo wkrótce, te wszystkie Komitety Wyborcze z ich szefami na czele nieźle będą się skrobać po kieszeni. Jak się nie miało dokonań, to trzeba ludzi mamić balonikami i cukierkami.
pytanko00:10, 26 października 2014
Pan Fryźlewicz nie musi się tak afiszować. Czyny za niego mówią a cnota obroni się sama. I kto tu ma parcie na władzę?
Oliwia23:56, 25 października 2014
Też byłam i ok akcja.
Viki23:47, 25 października 2014
16 XI idziemy głosować i zmieniać obecną ekipę!
Ola23:46, 25 października 2014
@nowotarzanin - podpisuję się pod tym co piszesz!
Xanek23:45, 25 października 2014
Jeszcze jakby herbatka była do krówki na te zimne dni to byłoby już w ogóle superowo:)
sanke23:43, 25 października 2014
I tak dalej a 16 XI będziemy mieć wreszcie zmianę i nowego włodarza miasta!
Mokos23:40, 25 października 2014
Myślę, że na Krzywej już myślą ile kosztuje oblot Nowego Targu Dreamlinerem...:)
lukas23:38, 25 października 2014
Dobrze że spotykają się tam gdzie wyborcy są. Nie ma co mocna akcja i widać ich w wielu miejscach. Żadne hajterowskie komentarze od kontrkandydatów nie sprawią, że ludzie nie zobaczą tej aktywności komitetu od Watychy.
nowotarżanin23:36, 25 października 2014
Pozytywna kampania. Byłem, rozmawiałem, zagłosuję !
serio?23:21, 25 października 2014
Serio nie widzicie, że mamy tolla wśród komentatorów? "Cepeliada" to tylko jedno z wielu używanych podpisów. Smutne jak strach przed zmianami i nienawiść do ludzi może zniszczyć psychikę.

Komitetom wyborczym Nasze Miasto, Lepszy Nowy Targ i PiS - życzę przyzwoitego wyniku. Byle nie PWS. Jeśli mają takich sympatyków jak "cepeliada" to trzeba jak najszybciej osunąć ich od stołów.
Człowieku jak możesz być tak podły i złośliwy...
~p23:21, 25 października 2014
~do cepeliada
Stoi dlatego, bo chce być blisko ludzi, bo chce usłyszeć co ich boli i co chcieliby zmienić w tym mieście, bo chce wiedzieć jak dużo będzie musiał naprawiać po tym co schrzanił MF! Zrozumiałaś (eś) Cepeliada?
Kostek23:13, 25 października 2014
@Madzia, też byłem i muszę powiedzieć, że byłem zaskoczony na plus. Myślałem, że będzie to jakaś ściema, że dadzą jakiś gadżet i ulotkę. Jednak można było pogadać i to mądrze, bez odczucia w stylu "gościu idź już, bo kolejni czekają na cukierka..". Także polecam spotkania z nimi.
Ogar-ik23:10, 25 października 2014
Ciekawe co w odpowiedzi wymyśli MF???
Maksym23:08, 25 października 2014
Fajna akcja i dziś pod Evry widziałem ludzi, którzy stawali i rozmawiali z Watychą oraz innymi kandydatami. Może Cepeliada się wyśmiewać, ale to jest super forma dialogu z wyborcami.
Bilek23:08, 25 października 2014
Watycha daje powiew świeżości i to widać w kampanii. To jedyny kandydat, który zapewni zmianę obecnego systemu władzy.
Zuza23:06, 25 października 2014
Wujcio Dobra Rada tez jeździ kamperem i fajny z niego gość, przyjedziemy na kladke
prawda23:00, 25 października 2014
Brawo, trzymam kciuki za ostateczny sukces
Marlena22:51, 25 października 2014
Krówki dobre mają:). Poza tym można coś więcej się dowiedzieć niż same, czasem puste, słowa programowe.
anarchista22:50, 25 października 2014
Pani Jadwigo ze Suskiego Co On zrobi dla Pani?
dante22:48, 25 października 2014
Dziś najlepszą minę mieli pod Gorcami kontrkandydaci i urzędnicy z Krzywej jak widzieli ten bus. Bezcenne. Pewnie już sztabowcy myślą czy jakieś jumbo jety nie wysłać, bo przecież kopiować pomysłu nie ma co.
Leon22:45, 25 października 2014
Niech stoją nawet pod tysiącem sklepów. Przynajmniej są tam gdzie ludzie a nie ściągają ludzi w jakieś miejsca i mówią godzinami. Taka kampania jest ok.
Jadwiga -mieszkanka Suskiego22:43, 25 października 2014
Popieram!
nanek22:41, 25 października 2014
Nie ma co jedyni są odważni i nie kryją się po kątach. Dobrze, że tak stoją pod sklepami i tam gdzie ludzie są, bo można poznać ich i jak ktoś chce nawet pokrytykować.
Madzia22:38, 25 października 2014
Byłam dziś pod Evry. Byli tam. Porozmawialiśmy trochę. Widać, że mają ciekawe pomysły i wiedzą jak zrealizować je. Co najważniejsze mówią, skąd można na te pomysły środki pozyskać. Przekonali mnie.
fefe22:32, 25 października 2014
Kampania mocna - ale osoba Watychy słaba na to stanowisko. podobno /.../

Zalecam ostrożność. Jest okres kampanii. Nie ma "podobno". Albo wiem i udowodnię to w sądzie, albo nie wiem i uważam na słowa. Moderator.
Kontra22:30, 25 października 2014
Cepeliada a co Ci przeszkadza? Lepiej siedzieć w gabinecie i czekać na nie wiadomo co jak inni kandydaci. Daj na luz ...
wyborca z gór22:26, 25 października 2014
Niestety nie będę mógł przyjść. Czy mógłbym uzyskać informację na pytanie jak partia ta widzi przyszłość straży miejskiej w mieście. Myślę że taka informacja byłaby cenna także dla samych strażników miejskich. Są to w końcu też ludzie. Gdyby ktoś z przedstawicieli Naszego Miasta mógł udzielić odpowiedzi za pomocą tego forum byłbym wdzięczny.
leroj22:26, 25 października 2014
Grzegorz kamperem jedzie po wygraną?
Fajna bryka szkoda, że nie VW ogórek.
z22:21, 25 października 2014
wypisz wymaluj Jaś Fasola
j22:20, 25 października 2014
Tylko Paweł Liszka
Nie mogę się doczekać22:19, 25 października 2014
Oby była pogoda. Postaram się tam być
STAŚ22:18, 25 października 2014
Cóż, magicznego przy kładce??!!!
Karina i Marian22:09, 25 października 2014
Przyjdziemy i pogadamy. Jak dobrze mówicie to głos macie.
olaf22:09, 25 października 2014
Widoczni są na mieście. Nie chowają się przed ludźmi a słyszałem, że na ulicach nasłuchać można się tego i owego. Na burmistrza to ciągle ktoś coś narzeka.
Dariusz z ul. Szaflarskiej22:06, 25 października 2014
Widziałem na mieście. Przyjdę jutro, bo przynajmniej Wy spotykacie się w fajnych miejscach a nie zadusznych salach z ludźmi.
12322:04, 25 października 2014
Kładka ma wzięcie ;)
Gregor21:34, 25 października 2014
Fajna sprawa.
Wacław21:33, 25 października 2014
Widoczni są na mieście, można porozmawiać. Nie boją się trudnych pytań. Mają mój głos.
Cepeliada21:32, 25 października 2014
Dlaczego ten facet z piątką dzieci od dwóch dni stoi pod sklepami?
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij