Środa, 14 listopad 2018, Imieniny: Rogera, Serafina, Agaty
Nowy Targ i okolice
pochmurno
Wiatr: 7.2 km/h Wilgotność: 87%
pochmurno
Wiatr: 1.1 km/h Wilgotność: 76%
pochmurno
Wiatr: 7.2 km/h Wilgotność: 87%
pochmurno
Wiatr: 7.9 km/h Wilgotność: 83%
przewaga chmur
18°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 37%
pochmurno
Wiatr: 4.7 km/h Wilgotność: 82%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
30.11.2015, 10:12 | czytano: 1808

Gratulacje dla Lokomotywy

Fot. UM Rabka-Zdrój

Stowarzyszenie Lokomotywa z Rabki-Zdroju świętuje 10-lecie działalności.

W sobotę liderzy stowarzyszenia - Marta i Cezary Skroccy oraz Grzegorz Werner - podsumowali 10 lat działalności Lokomotywy, podczas gali w kinie Śnieżka.

W ciągu ostatniej dekady Lokomotywa organizowała w Rabce-Zdroju m.in. takie wydarzenia jak Festiwal Animacji Teatralnej i Filmowej, Koxx Fighters, wybory Miss Rabki, projekt Rabka Stefą Dobrej Kultury, akcję edukacyjną Jestem Zielony, finały WOŚP oraz kilkadziesiąt koncertów, akcji ekologicznych, kulturalnych i charytatywnych.

- Swoją działalnością pomogliście przełamać stereotyp, że w Rabce nic się nie dzieje - powiedział podczas jubileuszowego spotkania w kinie Śnieżka wiceburmistrz Robert Wójciak.

Dziś Lokomotywa to Teatr Chrząszcz w Trzcinie ze spektaklami dla niemowląt i dzieci oraz kabaretem dla dorosłych. Stowarzyszenie organizuje też warsztaty animacji poklatkowej i teatralne oraz koncerty.

r/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij