Środa, 16 październik 2019, Imieniny: Gawła, Florentyny, Grzegorza
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
13°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 71
Clouds
12°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 71
Clouds
13°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 71
Clear
13°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 87
Clouds
13°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 71
Clouds
12°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 71
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
08.01.2016, 10:36 | czytano: 2723

Dwóch 30-latków z Poznania z zarzutami posiadania narkotyków

Prawie 30 gramów marihuany znaleźli zakopiańscy policjanci w jednym z pokoi gościnnych w Zakopanem.

Na ulicy Nowotarskiej policjanci wylegitymowali dwóch młodych mężczyzn, którzy na ich widok dziwnie się zachowywali. - 30-latkowie z Poznania byli bardzo zdenerwowani, gdy legitymujący ich policjanci wspomnieli o marihuanie i jej charakterystycznym zapachu. Po kilku minutach okazało się, że przypuszczenia policjantów okazały się słuszne - relacjonuje asp. szt. Roman Wieczorek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem. - Wśród rzeczy osobistych policjanci ujawnili dwa tzw. „skręty” marihuany. Mężczyzn doprowadzono do jednostki policji. Sprawą mieszkańców Wielkopolski zajęli się policjanci wydziału kryminalnego.

Podczas przeszukania w miejscu zakwaterowania policjanci zabezpieczyli blisko 30 gramów narkotyków. Badanie testerem potwierdziło, że jest to marihuana o czarnorynkowej wartości około 1000 złotych. - Ustalamy do kogo miały trafić narkotyki - dodaje rzecznik.

Podejrzani usłyszeli już zarzuty posiadania narkotyków grozi im za to 3-letni pobyt w więzieniu.

oprac. r/ źródło: KPP Zakopane
najnowsze informacje
komentarze
Sądzić palić zalegalizować21:16, 10 stycznia 2016
Karać za trochę sauna?! Przyjechali do Zakopanego się odstresowac. Polska to jednak Chory kraj. Co 3 z Podhala palił pali i palił będzie. Zamknijmy wszystkich państwo będzie ich utrzymywać a co tam...trawa to nie dopalacze!
Smok12:38, 10 stycznia 2016
Pomoge funkcjonariuszom - narkotyki mialy trafic do ich pluc
autor12:40, 9 stycznia 2016
Pomoge funkcjonariusza - narkotyki mialy trafic do ich pluc
cyngiel09:57, 9 stycznia 2016
Cały świat się otwiera na marihuanę - jakim prawem, ktoś zabrania używania marychy do celów leczniczych, czy rekreacyjnych. Czy komuś wyrządzam tym krzywdę ??? czy działam na czyjąś szkodę ??? Czy jest znany choć JEDEN PRZYPADEK ŚMIERTELNY po wypaleniu, bądź skonsumowaniu jej w inny sposób ??? Problem tkwi w tym, że marihuany nie da się zmonopolizować przez koncerny farmaceutyczne, a ich produkty chemiczne (za bajońską kasę) mają się nijak do skuteczności z naturalną roślinką. LUDZIE PALILI - PALĄ I BĘDĄ PALILI, czy konsumowali - zażywali w inny sposób i nikt - nic tego nie zmieni, nawet durne obowiązujące obecnie prawo. Wierzę w to, że w ciągu kilku najbliższych lat te przepisy - prawo się zmieni.
Wuj07:12, 9 stycznia 2016
Stop kawuen.
Zgłaszam , że u mnie w domu mam narkomanów. Zone i syna pija 3 kawy dziennie , codziennie . jedzac makowca . Do więzienia z narkomanami. He he
stop marihuenam!17:52, 8 stycznia 2016
Im mniej narkomanów tym lepiej dla społeczeństwa. Szczególnie dotyczy się Rabki, która będąc zaściankiem chce się dowartościować narkomanami i bandytami
fobia15:50, 8 stycznia 2016
biorąc pod uwagę stawki podatku akcyzowego, ok. 30 % (jak w przypadku papierosów) lub więcej z tej kwoty, mogło by trafić do budżetu gdyby któryś mądry w końcu zalegalizował trawę. No ale nie, lepiej ścigać, karać, wspierając tym samym podziemny handel i przestępczość zamiast legalnych źródeł... No ale Policja musi się gdzieś wykazać. Suszarki na drogach oraz penelizacja posiadania i handlu są głównym motorem działań na rzecz poprawy statystyk i wpływów. Mając na uwadze dramatyczny stan budżetu i tak fantastyczne narzędzie do zarobienia kasy, dziwię się przeogromnie, że żaden z rządzących team'ow nie kwapi się do tego, by w końcu zalegalizować marihuanę. Wilk syty i owca cała.
mieszkanka Rabki11:47, 8 stycznia 2016
Może jakiś medal za zasługi i akcje która była zagrożeniem dla życia policjantów? Żartuje. G*** im się należy za rujnowanie życia młodym osobom przez takie pierdoły.
??????????????????????????10:54, 8 stycznia 2016
znowu sie wykazali
zlapali bandytów
szkoda gadac
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij