Niedziela, 24 czerwiec 2018, Imieniny: Jana, Danuty, Janiny
Zakopane i okolice
przewaga chmur
Wiatr: 5.8 km/h Wilgotność: 93%
deszcz
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 89%
przewaga chmur
Wiatr: 7.6 km/h Wilgotność: 93%
pochmurno
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 92%
deszcz
16°
Wiatr: 4 km/h Wilgotność: 91%
pochmurno
Wiatr: 7.6 km/h Wilgotność: 93%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
25.01.2016, 14:41 | czytano: 7642

Kraksa w Szaflarach

Fot. OSP Szaflary / Facebook

Trzy samochody, w tym dwa czołowo, zderzyły się na zakopiance w Szaflarach. Ranna została jedna osoba.

Jak informuje Jacek Bobak z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu, do wypadku doprowadził kierowca Mercedesa Sprintera, który wyjeżdżając z drogi podporządkowanej na zakopiankę, wymusił pierwszeństwo przejazdu. W Mercedesa uderzył Opel Astra, który nie zdążył wyhamować, a następnie zjechał na drugi pas jezdni, na którym zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka VW.

r/
najnowsze informacje
komentarze
uczestnik ruchu17:56, 25 stycznia 2016
Znów brak rozwagi, mimo że trudne warunki. Brak słów.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij