Niedziela, 24 czerwiec 2018, Imieniny: Jana, Danuty, Janiny
Jabłonka i okolice
przewaga chmur
Wiatr: 5.8 km/h Wilgotność: 93%
deszcz
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 89%
przewaga chmur
Wiatr: 7.6 km/h Wilgotność: 93%
pochmurno
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 92%
deszcz
16°
Wiatr: 4 km/h Wilgotność: 91%
pochmurno
Wiatr: 7.6 km/h Wilgotność: 93%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
27.01.2016, 11:00 | czytano: 2712

Nowe władze stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Spisz - Podhale

Fot. Michał Adamowski

Julian Kowalczyk z Łapsz Niżnych pozostał na stanowisku prezesa stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Spisz – Podhale, która obejmuje swoim działaniem obszar gmin Bukowina Tatrzańska, Łapsze Niżne i Nowy Targ.

Spotkanie sprawozdawczo-wyborcze stowarzyszenia odbyło się w obiekcie stacji narciarskiej „Hawrań” w Jurgowie. Obrady poprowadził przewodniczący zebrania Maciej Płachta, a sprawozdanie merytoryczne za lata 2012-15 w formie prezentacji multimedialnej przedstawił prezes Julian Kowalczyk, sprawozdanie finansowe zaprezentowała skarbnik Marta Święty, a Komisji Rewizyjnej – Magdalena Dziwisz.

Po dyskusji zarząd otrzymał absolutorium, a potem odbyły się wybory nowych władz stowarzyszenia. Nowo wybrany 8-osobowy zarząd ukonstytuował się następująco: prezes Julian Kowalczyk (Łapsze Niżne), wiceprezes Wiesław Parzygnat (Pyzówka), skarbnik Renata Bafia (Leśnica), sekretarz Maria Wnęk (Krempachy) oraz członkowie: Stanisław Buła (Łopuszna), Marian Kikla (Czarna Góra), Wojciech Sołtys (Dursztyn), Janina Szlegel (Niedzica). Komisje rewizyjną utworzyli: przewodniczący Dominik Błachut (Frydman) oraz członkowie Ludwik Rzepka (Bukowina T.) i Józef Pietraszek (Krempachy).

Źródło: stowarzyszenie LGD Spisz- Podhale
najnowsze informacje
komentarze
abc12:08, 21 grudnia 2017
No tak ciekawe jak długo nowa p. Prezes wytrzyma w tym bagnie, jeśli nie chwyci to tałatajstwo za pysk i nie zrobi porządku z tym dziadostwem,bardzo jestem ciekawy. Życzę powodzenia.
zdziwiony12:04, 21 września 2017
O w mordę to prawda że kasztelana Łapszańskiego odwołali ze stanowiska Prezesa L.G.D. no.no, coś podobnego trudno uwierzyć. A takie było ludzkie panisko dla mieszkańców tej Gminy a zwłaszcza dla Łapsz chciał dużo zrobić szkoda wielka szkoda głównie dla Władz Gminy.
tereska09:11, 29 stycznia 2016
Parasol zwykły parasol do ochrony własnej ...............y. Ciekawe czy przyjdą na manifestację KOD-u. Politycy za dwa grosze.
xXxXx12:08, 28 stycznia 2016
Jedna wielka masakra... Po co tam pan Parzygnat?? Jeszcze mu malo?? Po co wogole cale Stowarzyszenie jak tylko wladzom w d... beda pchac a mieszkancy nadal moga tylko "chciec" cos zmienic.
Zniesmaczona11:03, 28 stycznia 2016
Masakra, wszystko ustawione pod gminy żeby one najbardziej skorzystały z dotacji a nie mieszkańcy, dla których tak naprawdę sa one skierowane. Rada i Zarząd obstawieni ludźmi z gmin...nie bez powodu....
Wacław10:39, 28 stycznia 2016
Stowaszyszenie Spisz - Podhale to jedna kpina z demokracji tylko radni po następne diety, gdyby ich nie było to żaden by się nie zgłosił razem z Panem Wieśkiem P. na czele
...22:27, 27 stycznia 2016
@pecunia non olet
Nie martw sie, z wyborem projektow bedzie tak samo!
lol20:15, 27 stycznia 2016
Jak widać po nazwiskach osób będących członkami jak i w samych władzach stowarzyszenia polityka jest wszechobecna.
Można zobaczyć projekty w książeczce stowarzyszenia - te same co gazetce wyborczej Wójta Smarducha i Komitetu Razem Podhale Spisz i Orawa.
Teraz nie wiadomo kto te inwestycje czyni. Gmina czy Stowarzyszenie.
Tylko czekać na następne wybory bo to stowarzyszenie to nic innego jak budowa elektoratu wyborczego.
Ciekaw jestem czy Ci wszyscy urzędnicy znaleźliby pracę gdyby zabrakło etatów w gminach i mieście.
Władysław19:11, 27 stycznia 2016
Co to za Twór powstał i na co komu potrzebny,tylko dla samego bytu ,
tak nic nie mają z tego mieszkańcy spisz to nie na Podhalu pomysły z kosmosu .
Szluc Verheustadtt15:51, 27 stycznia 2016
..pecunia nie pecunia, tak to wszystko PO unijnemu raz socjalista, a raz ps. Chadek, a za 2 lata znów socjalista zielony, znów chadek różowo liberalny, bo Unii Jewropejskiej władzy równo ludowi co POzostanie....ze stołu... Pozatym parytety tele z tej gminy tyle z tamtej, tyle kobiet a tyle chłopa, tyle młodych ile starych, tyle z samorządu, tyle NGO, a tyle z sektora gospodarczego...POzatym musi być wg parytetu i mondry i gupi, i ten co wyznaje stare p[rzsondy i nowe idee... Ech Ci Po wiem szkoda słów, bo wszystko PO Unijnemu pod stołem !!!
Raz wskazówki z Moskwy, to znowu z Brukseli via Berlin
mieszkaniec15:09, 27 stycznia 2016
Jakoś do OSP i podobnych nie dających zadnych profitów nie ma takiego obłożenia
pecunia non olet12:33, 27 stycznia 2016
to było wszystko ustawione!!!! po co robić cyrk z demokracji jak już wcześniej podzielono się władzą!!!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij