Środa, 22 listopad 2017, Imieniny: Cecylii, Marka, Maura
Szczawnica i okolice
pochmurno
Wiatr: 5.5 km/h Wilgotność: 94%
pochmurno
Wiatr: 1.9 km/h Wilgotność: 100%
pochmurno
Wiatr: 1 km/h Wilgotność: 81%
pochmurno
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 96%
pochmurno
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 91%
pochmurno
Wiatr: 5.5 km/h Wilgotność: 94%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Dobra
09.02.2016, 07:42 | czytano: 3743

Ogień na Ciągłówce (zdjęcia)

Około 3.30 na Ciągłówce w Zakopanem wybuchł pożar budynku mieszkalnego znajdującego się na terenie Nauczycielskiego Centrum Wypoczynkowo-Rehabilitacyjne ZNP. Do szpitala trafiły dwie osoby. Stan ich zdrowia nie jest znany.

Ogień pojawił się na poddaszu i w części dolnej budynku. Już wiadomo, że zniszczenia będę duże.

Budynek znajduje się w trudnym terenie, brak jest drogi dojazdowej. Woda podawana była z odległości kilkudziesięciu metrów. W płonącym budynku znajdowała się butla z gazem, którą udało się wynieść.

Na miejscu było około dziesięciu samochodów straży pożarnej. Ze względu na duże zadymienie strażacy pracowali w aparatach tlenowych.

pk/ zdj. Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij