Sobota, 16 grudzień 2017, Imieniny: Albiny, Zdzisławy, Adelajdy
Szczawnica i okolice
pochmurno
-1°
Wiatr: 1.1 km/h Wilgotność: 93%
pochmurno
-1°
Wiatr: 1 km/h Wilgotność: 96%
śnieg
Wiatr: 1 km/h Wilgotność: 69%
pochmurno
Wiatr: 6.9 km/h Wilgotność: 80%
śnieg
Wiatr: 4.3 km/h Wilgotność: 84%
śnieg
-1°
Wiatr: 1.1 km/h Wilgotność: 93%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dostateczna
Zakopane
Dostateczna
26.02.2016, 22:08 | czytano: 2613

Zakopiańskie szpitale docenione (zdjęcia z sesji)

zdj. Piotr Korczak

Na dzisiejszej sesji Rady Powiatu Tatrzańskiego w Zakopanem starosta Piotr Bąk podziękował dyrektorom dwóch zakopiańskich szpitali za wykonywaną przez nich pracę.

Jak podała Gazeta Prawna, powiat tatrzański jest najzdrowszym powiatem w Polce. Autorzy zestawienia badali między innymi stan zaplecza medycznego w poszczególnych powiatach. Zakopiański szpital jako jeden z nielicznych w południowej Polsce mimo regularnych inwestycji w sprzęt i modernizację budynku generuje przychód. Na rok 2016 planowany jest on w wysokości ok. 400 tys zł. W imieniu dyrekcji podziękowania odebrała wicedyrektor ds. lecznictwa szpitala, dr n. med. Małgorzata Czaplińska.

Doceniony został również Szpital Specjalistyczny Chorób Płuc w Zakopanem. Na sesji reprezentowała go wicedyrektor mgr Helena Brzozowska.

pk/ zdj. Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
obciążona genetycznie19:20, 29 lutego 2016
w sokołowskim miałam niedawno zabieg; super lekarze, zwłaszcza doktor Rączkiewicz, pielęgniarki też bardzo miłe i kompetentne ocena a 6 dziękuję Wam
Nogaty12:43, 27 lutego 2016
Idę se tam nogę uciąć,dla tych pięknych Pań.
Kruger07:30, 27 lutego 2016
Gratulacje dla Szpitala Chorób Płuc .
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij