Czwartek, 21 listopad 2019, Imieniny: Janusza, Marii, Konrada
Czarny Dunajec i okolice
Rain
10°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Rain
10°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Rain
11°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Clouds
10°
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 87
Rain
10°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Rain
10°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
01.03.2016, 14:02 | czytano: 4826

Naćpani turyści dają się we znaki mieszkańcom i policjantom

ZAKOPANE. Turyści pod wpływem narkotyków awanturują się i zakłócają porządek na ulicach miasta.

W nocy z soboty na niedzielę, podczas interwencji w sprawie awantury ul. Nowotarskiej, policjanci zatrzymali 26-latka z Wielkopolski, który jak się okazało był poszukiwany na podstawie listu gończego. Mężczyzna wśród rzeczy osobistych ukrywał woreczek z niedozwoloną substancją. - Badanie testerem potwierdziło, że jest to metamfetamina. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu - relacjonuje asp. szt. Roman Wieczorek, rzecznik KPP w Zakopnem. - Chwilę później mieliśmy kolejną interwencję. Na ulicy Kościeliskiej w Zakopanem 24-letni turysta z Kolouszek "rozweselony” marihuaną krzyczał i śpiewał zakłócając spokój mieszkańcom. On również usłyszał zarzut posiadania narkotyków.

Najmłodszy imprezowicz zatrzymany został w centrum miasta. Miał zaledwie 16 lat. Okazało się, że on również posiadał przy sobie substancję niedozwoloną. Z uwagi na jego wiek został przekazany opiekunom. Zajmie się nim Sąd Rodzinny w Zakopanem.

oprac. r/ źródło: KPP Zakopane
najnowsze informacje
komentarze
Teddy Kaczynski05:37, 2 marca 2016
Zalegalizujcie to będziecie mieli weselej.Takie rzeczy można nabyć w salonach gier z pod lady u dziewczyn,przynajmniej w Nowym Targu....
Taternik?22:25, 1 marca 2016
No to Zakopane jest teraz światowe, przez jakieś trawki,narkotyki?Przecież ino turystyka,pseudo oscypki,góralska herbatka,Krupówki,korki,drożyzna(w tle kogo to obchodzi, góry jakieś,Tatry?)z tego znane było. Nowość.
fobia19:24, 1 marca 2016
"krzyczał i śpiewał" - w kieszeni miał pół grama zioła - 3 lata za posiadanie... inny będzie krzyczał i śpiewał, a pod pazuchą 5 litrów gorzały - dostanie mandat za zakłócanie ciszy nocnej "pisiont" złotych...
burok18:47, 1 marca 2016
do ??????????
a to takich z małymi ilościami trzeba puszczać wolno jak rozumiem? może im jeszcze ordery wręczyć?
Straight Edge X18:35, 1 marca 2016
Pijane "niedźwiedzie" na Krupówkach,naćpani turyści - to miasto schodzi całkiem na psy...
zygfryd18:12, 1 marca 2016
do - ???????????????????
Brak słów czytając twoje głupoty więc poza powyższym nic więcej nie "powiem."
Zdenerwowany16:48, 1 marca 2016
To jest masakra zeby to juz na własny użytek nie wolno bylo posiadać... i dostaną pewnie wysoki mandat i trzy lata w zawiasach a za zabojstwo dostaje sie 15 lat... POLSKA !!
???????????????????16:12, 1 marca 2016
no to widze zatrzymali same grube ryby
i narkotyków zarekwirowali chyba tone
no brawo
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij