Piątek, 19 lipiec 2019, Imieniny: Alfreda, Wincentego, Wodzisława
Szczawnica i okolice
Clouds
17°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 82
Clouds
18°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 82
Clouds
18°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 82
Clear
19°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 63
Clouds
18°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 82
Clouds
16°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 82
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
09.07.2016, 18:01 | czytano: 2108

Piknik z okazji Podhalańskich Dni (Elektro) Recyklingu (zdjęcia)

Fot. Szymon Pyzowski

Na Rynku w Nowym Targu odbył się piknik rodzinny organizowany w ramach Podhalańskich Dni Recyklingu.

Ci, którzy przyszli na centralny plac miasta, mogli obejrzeć interaktywną wystawę blisko dwudziestu eksponatów, które obrazują zasady fizyki i wybrane prawa natury m.in. trójwymiarową twarz Einsteina,, rower – generator prądu, kołyskę Newtona czy koła ze złudzeniami optycznymi.

Zaprezentowano również wystawę ilustrowanych plansz edukacyjnych na temat recyklingu zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Dla dzieci zorganizowano warsztaty tematyczne, a dla najmłodszych zabawy z animatorami.

Organizatorem Akcji jest firma Biosystem Elektrorecykling Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A. oraz Biosystem Organizacja Odzysku Opakowań S.A. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęła posłanka Anna Paluch, a wsparcia organizacyjnego udzielił Urząd Miasta w Nowym Targu.

oprac. r/ zdjęcia Szymon Pyzowski
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Jan09:10, 12 lipca 2016
co to ten Pan wyprawia z ta panią w muzeum ? przecież to nie przystoi
kurs skrócony do Rynku09:59, 11 lipca 2016
@POWODZENIA
Kible zasypano za Fryźlewicza bo wtedy był remont Rynku
POWODZENIA18:25, 9 lipca 2016
Impreze się robi a dzieci sikaja pod drzewkiem brak logistyki to u naszych władz normalne , czemu Watycha pozwolił zasypac kible on też za to odpowiada bo był sekretarzem w powiecie i radnym w mieście. ALE to i tak wszystko wina TUSKA.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij