Piątek, 28 luty 2020, Imieniny: Romana, Oswalda, Cyryla
Jabłonka i okolice
Snow
-0°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 92
Snow
-0°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 92
Snow
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 92
Clouds
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 87
Snow
-0°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 92
Snow
-0°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 92
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
25.07.2016, 16:44 | czytano: 4316

Mieszkańcy Grela dziękują urzędnikom

kadr z transmisji sesji/NTvK

NOWY TARG. Sesja Rady Miasta rozpoczęła się od sympatycznego akcentu. Trzyosobowa delegacja mieszkańców Grela przyszła podziękować burmistrzowi oraz jego pracownikom za zrealizowanie "tak długo oczekiwanych inwestycji". - Na pewno były to długo wyczekiwane zadania - potwierdził Grzegorz Watycha dziękując za kwiaty.

Kwiaty otrzymali także wiceburmistrz Waldemar Wojtaszek i naczelnik Wydziału Funduszy Pomocowych i Inwestycji Wilhelmina Schab.

- Jestem mile zaskoczony, ale to były tylko sprawy bieżące - takie jak zamontowanie progu zwalniającego, postawienie znaków ograniczających prędkość pod wiaduktem, czy zamontowanie lustra na przejeździe kolejowym. Wykonano też oświetlenie za torami. To zadanie odebrane zostało w zeszłym tygodniu - mówi Waldemar Wojtaszek.

Wiceburmistrz dodaje, że przez UM teraz "konkrety, czyli poważniejsze zadania inwestycyjne". - Przygotowujemy remont drogi na odcinku od ul. Partyzantów do torów kolejowych, wraz z budową chodników a następnie odcinek Grel, Niwa, ul. Starokrakowska - wymienia wiceburmistrz.

Urząd Miasta stara się o dofinansowanie tych inwestycji. Trwa kompletowanie dokumentacji i od tempa otrzymania np. zrid zależy, czy prace wykonane zostaną w tym, czy w przyszłym roku.

s/
najnowsze informacje
komentarze
PW15:17, 26 lipca 2016
O Boże.. ludzi jacy wy jesteście śmieszni. Liz***? Hahaha. Kultura się kłania. To ze idziesz dziekowac komuś za coś to jesteś liz***m? A zauwazyliscie ze tam gdzie światło zrobili to m.in dla bezpieczeństwa dzieci? To ich obowiązek? To niech mi ktoś powie czemu odkąd tutaj mieszkam a mieszkam naprawdę długo dopiero teraz to zrobili! Czasami brak mi słów na takich ludzi jak wy.
n12:08, 26 lipca 2016
ale heca
qx11:27, 26 lipca 2016
Do q postument pod pomnik stoi w parku .
arek11:14, 26 lipca 2016
to ja ide do stegowej z czekolada za to ze bylo buffo ale nie ma zajec dla dzieci. no i do wojtaszka ze jezdzi bezpiecznie waksmundzka
abc10:19, 26 lipca 2016
ludzie on ma za to płacone i to dobrze!!!
bez przesady.
dziś zamienię się pensja!!!
Wyborca08:11, 26 lipca 2016
Wszystko co nasi radni z ul. Grel i ul. Św. Anny potrafią załatwić to progi zwalniające przed swoimi domami i pracę dla swoich pociech w urzędzie miasta. Myślę że mieszkańcy podczas wyborów będą pamiętać.
P.07:15, 26 lipca 2016
Czyżby mieszkańcy Grela zainicjowali nową modę? Dziękować z kwiatami za coś, co jest obowiązkiem urzędników? Ale wazeliniarstwo.
takitam.06:56, 26 lipca 2016
jakos niedawno tam jechalem i poza lezacymi policajtami nic sie tam nie zmienilo. no, dziury jakby wieksze, ale gratulacje dla milosciwie nam panujacych i za to...
MG06:43, 26 lipca 2016
Czekamy na oznakowanie ulicy Starokrakowskiej! Skręt z ul. Grel! Jest zaznaczona ul. Klikuszówka a przecież jest to Starokrakowska! Może należy nazwać ten fragment ulicy " widmo" bo dziury na drodze
i jeziorka, bo każdym deszczu!!
Bolek22:59, 25 lipca 2016
A z targowicy też mu dadzą kwiaty?????
q22:18, 25 lipca 2016
Nich im jeszcze pomnik postawią
Sisi21:23, 25 lipca 2016
Chyba nikt jeszcze z urzędników nie jechał tam od dwudziestu lat, przecież to jest ulica zapomniana wstyd dla miasta i urzędników więc za co te kwiaty chyba niech je położą pod pomnikiem koziołków na rynku ,bo na takie głupoty to miasto znalazło kasę
Sx21:13, 25 lipca 2016
Dziękujemy i dalej czekamy na kolejne zasypanie dziur na grel boczna ,które odbyło się wczesną wiosną, a efekt był widoczny przez trzy ,cztery dni czekamy na następne podsypanie i dziękujemy ,też przyjdziemy z delegacją i wręczymy banu burmistrzowi wieniec, bo tyle są warte jego nieudolne rządy ,zaufaliśmy mu wybierając go ale już chyba dziękujemy za takie rządy i czekamy z taczkami na naszej pięknej ulicy
Bardzo ciekawy21:11, 25 lipca 2016
Takie pier..ły. Progi,znaki po co? Przecież tam szybko się nie jeżdzi(są naturalne zwalniacze, dziury,łaty na drodze)chyba terenowymi.Lusterko OK w razie awarii sygnalizacji przy torach.A to co napisał,,ciekawy,, Panie Burmistrzu to kiedy? Chyba Pan nie zdąży bo zostały tylko dwa latka.
partyzant z grela19:57, 25 lipca 2016
Czyli teraz taka moda, , trzeba władzy dziękować lizo....cy
ciekawy18:09, 25 lipca 2016
Priorytetem w tej części miasta jest przebudowa zjazdu Św. Anny - Grel. Tak się zastanawiam w razie czego fakturę za remont zawieszenia brać na Urząd Miasta czy może na państwa ***... Co z przebudową przepustu wodnego od Skotnicy mającego ujście do Dunajca. Mieszkańcy Św. Anny i Grela mają czekać na kolejne podtopienie. Od 1997 roku temat nadal nie ruszony.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij