Wtorek, 28 marzec 2017, Imieniny: Anieli, Renaty, Kastora
Czarny Dunajec i okolice
pogodnie
17°
Wiatr: 1.9 km/h Wilgotność: 39%
pogodnie
16°
Wiatr: 1.6 km/h Wilgotność: 44%
pogodnie
17°
Wiatr: 1.9 km/h Wilgotność: 39%
pogodnie
16°
Wiatr: 9.3 km/h Wilgotność: 43%
pogodnie
16°
Wiatr: 3.2 km/h Wilgotność: 46%
pogodnie
16°
Wiatr: 3.1 km/h Wilgotność: 44%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
20.03.2017, 16:45 | czytano: 6251

Pożar poddasza (zdjęcia)

Fot. Joanna Dziubińska

SZCZAWNICA. Przed godz. 15 na ul. Sopotnickiej wybuchł pożar. Ogień pojawił się na poddaszu jednego domów. Strażacy z OSP natychmiast udali się na miejsce zdarzenia.

Pożar szybko został ugaszony. Spaliło się ok. 6-8 m.kw. zamieszkałego poddasza. Na razie nie wiadomo co było jego wystąpienia pożaru, trwają prace nad ustaleniem przyczyny zajścia. W akcji uczestniczyli strażacy ze Szczawnicy i z Krościenka – w sumie 5 samochodów.

jd/ zdjęcia Joanna Dziubińska
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Pietrek07:30, 21 marca 2017
Wszystkie ,,foty,, z pożarów,wypadków drogowych to głównie sprzęt strażacki,helikopter LPR.Fakt. Nieszczęścia ludzkiego nie chcemy oglądać. Tym bardziej ,,szczęśliwych,, ratowników wyposażonych w nowoczesny sprzęt.
obserwator22:12, 20 marca 2017
nie wiem co za fachowiec te foty nadesłał ale pojecia nie mam ale o czym innym chyba...
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
reklama
najczęściej czytane
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij