Niedziela, 24 czerwiec 2018, Imieniny: Jana, Danuty, Janiny
Zakopane i okolice
przewaga chmur
Wiatr: 5.8 km/h Wilgotność: 93%
deszcz
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 89%
przewaga chmur
Wiatr: 7.6 km/h Wilgotność: 93%
pochmurno
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 92%
deszcz
16°
Wiatr: 4 km/h Wilgotność: 91%
pochmurno
Wiatr: 7.6 km/h Wilgotność: 93%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
18.05.2017, 12:30 | czytano: 1768

"Obywatelskie pieniądze" do wzięcia

Fot. Piotr Korczak

W Urzędzie Miasta Zakopane odbyło się spotkanie dotyczące Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.

W tegorocznej edycja Budżetu Obywatelskiego projekty będzie można składać od 29 maja do 19 czerwca. Głosowanie odbędzie się na przełomie września i października.

W ubiegłym roku ze środków Budżetu Obywatelskiego w subregionie podhalańskim udało się zrealizować 5 projektów: …Chodźcie na Turbacz…- nowe szlaki rowerowo-biegowe w Gorcach, Pełnosprawni przez sport, Trasa rowerowa brzegiem Skawy i Skawicy – modernizacja, Zapobieganie nadwadze, otyłości oraz chorobom przewlekłym poprzez edukację społeczeństwa w zakresie żywienia i aktywności fizycznej oraz Mobilna scena plenerowa dla Muzeum Tatrzańskiego.

rk-/ zdjęcia Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
chochlik21:20, 18 maja 2017
z:
10/10! To jest bardzo niebezpieczny proceder i widzę że lansuje się te tzw. "budżety obywatelskie" z uporem naprawdę godnym lepszej sprawy, ale dobrze, OK, efekt będzie taki że w w końcu w pewnym momencie obywatele tym mocniej się wkurzą na pokazującą im non stop środkowego palca władzę (no bo jak inaczej nazwać te kpiny w żywe oczy? - budżet całego państwa jest budżetem obywatelskim!!!).
mleczny16:13, 18 maja 2017
@r.To se pochodż.
Rysiek15:15, 18 maja 2017
Mobilna scena nie była ani projektem Muzeum Tatrzańskiego ani też nie jest przeznaczona dla Muzeum. To projekt mieszkańców wsi Harklowa i Białka Tatrzańska.
Józuś14:14, 18 maja 2017
Trzeba kiedyś oddać,a jak.Normalny obywatel za free nie weżmie. Są od tego w krawatach.
r.14:06, 18 maja 2017
@Mleczny Bar - nie rozumiem o co ci chodzi...
mleczny bar13:58, 18 maja 2017
Chodżcie na Turbacz. Z Zakopanego? Pełno sprawni przez sport.A my?(nie stać nawet nas na sporty)Se jaja robicie w urzędzie?(ścieżkę,chodnik do mc kaczki i kF macie w planach,bezpieczeństwo dzieci, odchudzanie , swoich).
z12:34, 18 maja 2017
Najpierw zabieraja w podatkach a potem wydziela procencik, zeby obywatel mogl wybrac na co pojda jego wlasne pieniadze.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij