Czwartek, 17 październik 2019, Imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli
Szczawnica i okolice
Fog
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Fog
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Fog
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 93
Fog
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Fog
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
24.06.2017, 10:16 | czytano: 5211

Pierwsze koncerty w ramach "Przywitania lata" za nami. Piosenka o Nowym Targu spodobała się publiczności (zdjęcia i video)

Fot. Szymon Pyzowski

NOWY TARG. W piątkowy wieczór na Rynku odbyły się pierwsze koncerty w ramach imprezy miejskiej pn. "Przywitanie lata". Na scenie wystąpili: Majka Jeżowska, Piotr Zioła z zespołem i UK Legends.

Największe tłumy, głównie dzieci, zgromadził występ Majki Jeżowskiej. Choć pogoda była niepewna, to w trakcie w trakcie koncertu zaświeciło słońce. Dzieci dobrze bawiły się podczas jej występu. Majka Jeżowska przypomniała swoje największe hity, których słowa śpiewali również rodzice.Artystka rozdawała swoim fanom płyty i autografy. Pod koniec na scenę weszły dzieci, autorzy piosenki "Moje miasto" Beata Bełtowska i Kuba Wilk i wspólnie z piosenkarką wykonali piosenkę o Nowym Targu. Melodyjny utwór spodobał się publiczności, która nagrodziła go oklaskami.Po premierowej piosence na scenę weszli z kwiatami dla artystów burmistrz Grzegorz Watycha i wiceburmistrz Joanna Iskrzyńska-Steg.

Potem przed nowotarską publicznością wystąpili z koncertami laureat Fryderyka Piotr Zioła z zespołem i UK Legends z coverami rockowych hitów Smokie, The Animals, Thin Lizzy czy Joe Cockera.

Dziś ciąg dalszy występów. Wieczorem na Rynku CARRANTUOHILL i Dikanda.

r/ zdjęcia Szymon Pyzowski
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
DO ORGANIZATORÓW....11:35, 26 czerwca 2017
powinna być specjalna strefa 10 metrów wydzielona tylko dla dzieci, nie każdy jest 2-metrowym facetem , który może dziecko ważące 20 kg trzymać dwie godziny na ramionach tuż przed sceną przy barierce. tu wszystkie dzieci chciałyby zobaczyć Majkę ( BO TO KONCERT DLA DZIECI ) a nie tylko grube " tyły" bab wpychających się do samego przodu. ZERO SZANS DLA MAŁYCH CIEKAWYCH.
dziura10:06, 26 czerwca 2017
Pani Kasi życzymy awansu na wójta Białego Dunajca a Panu Boilesławowi nadal takiego zaangażowania
sprostowanie dla Suu08:49, 26 czerwca 2017
Zgadzam się z Suu, że Dyrektor Bara jest mistrzem. Chylę czoła dla dobrej zmiany w MOK !
Natomiast gwoli faktycznej prawdy, organizatorem artystycznym czerwcowej imprezy jest urząd miasta i naczelniczka wydziału Pani Kasia.
Pozdrawiam Panią Kasię i życzę dalszych tak trafnych inspiracji.
MIA STO MEEE00:17, 26 czerwca 2017
Miasto me tu tęcza budzi mnie
I słychać dzieci Śpiew
La la la la
Temu słychać- Meee
Bo kozy pasą się
Na rynku i byle gdzie
La la la la
To ulice gdzie
Przyjaźń rodzi się
Tutaj rosnę
Z każdym dniem
La la la la
Bo dziurą jestem
W ulicy rodzę się
No i rosnę z
Z każdym dniem
La la la la
Anons22:39, 25 czerwca 2017
Beato ,opał nóżki bo białe ,oj,oj"
Suu20:27, 25 czerwca 2017
Bolesław Bara jest mistrzem. Tyle energii włożył w organizację tej imprezy. Opuścił nas tancerzy aby na kilka miesięcy podporządkować się organizacji tej imprezy. Bez niego ta impreza by się nie odbyła. On wymyśli i zaproponował każdy zespół. Niesamowity człowiek z pasją. Chciałabym z nim pracować i czasem potańczyć.
taka prawda o NT18:01, 24 czerwca 2017
Frekwencja świadczy tylko i wyłącznie o samych mieszkańcach miasta. Dopisuje tylko i wyłącznie gdy przyjeżdża oklepana kapela z radia, do której dobrze ładuje się tanie browary i żre kiełbasę.
Miki14:29, 24 czerwca 2017
Koncert Piotra Zioła MEGA UDANY ! Nikt go nie znał, ale po tym koncercie już się nie da Zioła zapomnieć. Super brzmienie całego zespołu, ale głos Zioła fascynujący. Jego piosenki będą przebojami. Zioła będzie występował w czerwcu w Męskim Graniu i na Festiwalu OPEN'ER w Gdyni. Jego płyta to odkrycie roku. Dostał w tym roku Fryderyka.
UK Legends występuje na całym świecie, można zobaczyć ich trasę koncertową. Fantastyczny występ i publiczność była zachwycona.
Ale są też ludzie, tacy jak Viki, którzy nie mają wrażliwości na muzykę i ich uszy nie odbierają tych dźwięków, które są słyszalne dla innych.
Ale to nie jest już wina Viki.
droid 3PO13:47, 24 czerwca 2017
Discopolo dla dzieci. Jaka wioska taka piosenka. Oczywiście nie zaśpiewałbym/skomponował lepiej jednak by miasto się promowało trzeba czegoś na poziomie a nie pod najprostsze gusta.
Arrr12:33, 24 czerwca 2017
Majka z wiekiem piekniejsza
Viki10:43, 24 czerwca 2017
Koncerty zioly i UK legend totalna klapa widzów garstka kto przyszedł na rynek szybko uciekał bo tego nie dało się słuchać , kto wymyślił takie gwiazdy
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij