Piątek, 24 września 2021, Imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana
Zakopane i okolice
Clouds
14°
Wiatr: 22.86 km/h Wilgotność: 73 %
Clouds
14°
Wiatr: 23.832 km/h Wilgotność: 73 %
Clouds
14°
Wiatr: 26.964 km/h Wilgotność: 66 %
Clouds
15°
Wiatr: 25.272 km/h Wilgotność: 64 %
Clouds
12°
Wiatr: 18.54 km/h Wilgotność: 66 %
Clouds
13°
Wiatr: 15.948 km/h Wilgotność: 82 %
02.07.2017, 18:22 | czytano: 4790

Strażacka zabawa w Szaflarach (zdjęcia)

zdj. Krzysztof Garbacz

W Szaflarach trwa II Festyn Strażacki. W programie znalazły się m. in. pokazy sprzętu ratowniczo-gaśniczego oraz prezentacja sprawności i umiejętności strażaków z gminy Szaflary i zaprzyjaźnionych druhów ochotników z Hranovnicy na Słowacji.

Zabawa odbywa na Błoniach Szaflarzańskich. Pogoda, choć pochmurna, nie popsuła zabawy. Nie brakuje konkursów i zawodów dla osób w różnym wieku, są prezentacje sprzętu ratowniczego, pokazy wydobywania poszkodowanych z samochodów, gaszenia ognia i oczywiście widowiskowe zawody strażackie dla dzieci i dorosłych.

Strażacy zadbali o dobrze wyposażony bufet i atrakcje dla dzieci - dmuchane zamki czy platformy i trampoliny do skakania.

Festyn zakończy zabawa taneczna z zespołem Murań.

s/r/ zdj. Krzysztof Garbacz
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij