Niedziela, 24 marzec 2019, Imieniny: Gabriela, Marka, Gabora
Jabłonka i okolice
Clouds
13°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 58
Clouds
13°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 54
Clouds
12°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 58
Clear
12°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 50
Clouds
12°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 58
Clouds
12°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 58
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
09.07.2017, 23:25 | czytano: 7099

Beata Gał Nośwarniyjsom Góroleckom 2017

Fot. Marcin Szkodziński

BIAŁY DUNAJEC. Jury po długich obradach spośród szesnastu młodych góralek wybrało tą nośwarniyjsom, która w nagrodę poleci do USA. Została nią Beata Gał z Białego Dunajca.

18. wybory Nośwarniyjsyj Górolecki odbyły się tradycyjnie w Białym Dunajcu. Wzięło w nich udział szesnaście panien. Jury bacznie przyglądało się urodzie, strojom oraz umiejętnościom góralek podczas konkurencji codziennych oraz świątecznych i przyznało dodatkowe wyróżnienia i tytuły.Tytuł Nolepsyj śpiywocki zdobyła Kamila Bafia z Chochołowa, za Nolepsą toniecnicę uznano Katarzynę Miętus ze Starego Bystrego, tytuł Noparadniyjsyj przypadł Annie Sarnowskiej z Murzasichla, tytuł Nośwarniyjsej posiadników przyznano Jessica Kalacie z Bustryku, a za Nosykowniyjsom uznano Natalię Bartol z Bukowiny Tatrzańskiej. Z kolei Nośwarniyjsą sponsorów została Julia Majerczyk z Bukowiny Tatrzańskiej, a Norzetelniyjsą Joanna Plewa z Harklowej.Harnaś Roku, który będzie Nośwarniyjsyj Górolecce towarzyszył podczas wielu wydarzeń, zostanie wyłoniony 6 sierpnia w trakcie Festynu Białczańskiego w Białce Tatrzańskiej.

ms/
najnowsze informacje
komentarze
Ś WAR NA20:16, 10 lipca 2017
Najwięcej
WITAMINY
Mają POLSKIE
DZIEWCYNY
Takie zobaczymy
Kiedy odwiedzimy
GÓRALSKIE
DZIEDZINY

Norzetelniyjsom i Nojśwarniyjsom
Noparadniyjsom i Nosykowniysom
Nolepiyj Warzoncom Spiwocke
I Cyfrujoncom Pracke

Inteligentna , Czuła
I Radosna ,Zadbana,
Piękna jak Pani Wiosna
Najpokorniejsza
I Gospodarna
Taka Góralka
Jest właśnie
ŚWARNA

Lecz Juhas
Z Bacą tak
Sobie gwarzy
Że z TAKĄ ŻONĄ
IM NIE DO TWARZY
ŻYCIE JEST TRUDNE
I NUDNE Z IDEAŁEM ?
LEPIEJ MIEĆ WREDNĄ
-NORMALNĄ BABĘ :P)))
Chlopak z Orawy16:30, 10 lipca 2017
super
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij