Czwartek, 17 sierpień 2017, Imieniny: Jacka, Anity, Mirona
Nowy Targ i okolice
niewielkie zachmurzenie
27°
Wiatr: 1 km/h Wilgotność: 60%
pogodnie
26°
Wiatr: 1.9 km/h Wilgotność: 62%
niewielkie zachmurzenie
27°
Wiatr: 1 km/h Wilgotność: 60%
niewielkie zachmurzenie
24°
Wiatr: 2.9 km/h Wilgotność: 65%
pogodnie
21°
Wiatr: 6.4 km/h Wilgotność: 81%
przewaga chmur
22°
Wiatr: 3.1 km/h Wilgotność: 76%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
10.08.2017, 12:09 | czytano: 2605

Droga Ludźmierz - Maruszyna już przejezdna

Saperzy zneutralizowali pocisk moździerzowy z okresu II wojny światowej, który znaleziono wczoraj podczas robót na drodze Ludźmierz - Maruszyna.

Gdy na niego natrafiono, prace drogowe przerwano, a drogę zamknięto. Dziś po pocisk przyjechali saperzy. Przed południem ruch na drodze został przywrócony.

r/
najnowsze informacje
komentarze
wasyl12:21, 12 sierpnia 2017
Kolejny Patrol Saperski na sygnale jechał od Nowego Targu w stronę Ludźmierza. Kolejny niewybuch?

Właśnie wraca również na kogutach.

ps. Swoją drogą dobrze byłoby mieć na stronie możliwość powiadamiania was o takich sygnałach, zyskaliby czytelnicy i portal.
Kibic09:54, 11 sierpnia 2017
W Maruszynie wybuchowo. Myślę, że kiedyś pierdyknie.
Z Kokoszkowa14:29, 10 sierpnia 2017
Po powodzi "wymyło" 2 granaty nad Dunajcem, może nie odpowiedzialności ale wzieliśmy ich na fure z piaskiem i wywieźli w miejsce skad by ich można zabrać,powiadomiona milicja a jak przyjechała,popatrzyli i chcieli uciec Nyska, ale było ciepło i mieli drzwi boczne otwarte,jedna osoba "załadowała" im ten ładunek, a te dziady w nogi
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
reklama
najczęściej czytane
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij